Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi
14:44, 12 lip 2019
Aniu wlasnie leje jak z cebra wiec z fotek nici ale jak przestanie to zrobie. Na drugiej i trzeciej fotce widac jak kwitnie
i tu
to mi sie wlasnie w nim podoba, bo on w sumie o kazdej prze roku atrakcyjny jest. Wczesnie cieszy kwiatami, potem jest pieknie jasnozielony, tak, ze u mie na tle lasu fajnie wyglada, jesienia ma piekne wybarwienie a zima tez jest fajny
mam jeszcze jednego, bo on potrzebuje drugiego by owocowal i ten drugi jest krzaczkiem ale tez na drzewko bedziemy prowadzic, niech tylko Emusia pogonie do ciachania
i tu
to mi sie wlasnie w nim podoba, bo on w sumie o kazdej prze roku atrakcyjny jest. Wczesnie cieszy kwiatami, potem jest pieknie jasnozielony, tak, ze u mie na tle lasu fajnie wyglada, jesienia ma piekne wybarwienie a zima tez jest fajny
mam jeszcze jednego, bo on potrzebuje drugiego by owocowal i ten drugi jest krzaczkiem ale tez na drzewko bedziemy prowadzic, niech tylko Emusia pogonie do ciachania