Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rozpoznawanie chorób i szkodników 12:31, 09 lip 2019

Dołączył: 27 cze 2019
Posty: 2
Do góry
Cześć,

Pomocy!
Wierzba Iwa w donicy ok 2 miesiące.
Pojawiły się na liściach takie przebarwienia. Obok jest druga wierzba ale ona wygląda na zdrową. Co to może być i jak to zwalczyć?

Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 12:31, 09 lip 2019

Dołączył: 28 mar 2016
Posty: 139
Do góry
W takim razie wyciszenie z kolorkami
Moja działka na Dębowym Lesie 12:21, 09 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Róża Excelsa

I pysznogłówki Mam 3 różne .

Moja działka na Dębowym Lesie 12:17, 09 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Ale śliczne fotki

Dziękuję Aniu




Jeżówka Marmalade

nn

Ogród z łezką II 12:10, 09 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
To jeszcze bociuś sobotni, nie nade mną krążył, nie



i rozczochrana salonowa



To Larissy już bieleją



i sobotni, czerwony zachód słońca


Pamiętajcie o ogrodach 12:02, 09 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1270
Do góry
Nowa12 napisał(a)



[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/189/1895278/original.jpg" width="640" height="480" alt="" class="forum-upload" />
Ogród Małej Mi 2017 11:58, 09 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Margarete napisał(a)
Świetny wóz dla chłopaków - na pewno mają teraz frajde

Niestety są u mnie tylko raz na jakiś czas, czasami raz na dwa tygodnie, ale może dzięki temu frajda większa , bo to święto.
Wiem, wiem, Ty masz gorzej .. a może lepiej

Moja działka na Dębowym Lesie 11:56, 09 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
alis napisał(a)
Aniu, piękne foty serwujesz!Jaką jeżówkę masz na ostatnim zdjęciu?

Witaj Alu, dziękuję
To Jeżówka Eccentric .Dla mnie jedna z piękniejszych
a jeszcze wypięknieje.

Oczywiście moje nic a nic nie umywają się do jeżówek Gosi.
Moje i mniejsze i nie takie rozrośnięte i nie mam tak dużo jak Gosia.

Jeżówka Lemon Drop

Jeżówka Butterfly Kisses , dopiero się rozkręca

Jeżówka Cranberry Cupcake . Stała bida przez 3 lata. W kocu się zdenerwowałam i na jesieni ja przesadziłam. Zyje , jest, ma się lepiej

Jeżówka Piccolino

Moja działka na Dębowym Lesie 11:34, 09 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Rumianka napisał(a)
Lato oszalało w Twoim ogrodzie...aż kipi kwieciem i kolorami...zapach musi być nieziemski w tak cudnym miejscu...Pozdrawiam...

Lato ma dużo kolorów i kwitnien.
Na rabatach jeszcze jest podlewane to jest ok.

Ale deszcz to deszcz przydałby się bardzo, bo co to jest z konewki woda,, to za mało.
Dziękuję i pozdrawiam .
Hortensja Debolistna

I bukietowa Silver Dolar



Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 10:57, 09 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Magleska napisał(a)



)


WHOOOOW!!!
Moja działka na Dębowym Lesie 10:56, 09 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
basia3012 napisał(a)
Aniu, piękne masz lilie. To chyba te giganty, zapomniałam ich nazwę.
Fajne spotkanie miałyście.
Aniu, u nas w dzień tylko około 17-18 stopni, zimny wiatr, chodzimy w kurtkach, kropi trochę deszczyk ale malutko. Za mało po tych upałach. Ale i tak jest dobrze.
pozdrawiam.

Basiu dziękuję. lilii ma sporo w różnych miejscach powtykane.
O tak spotkanie było mega udane.
To u nas dwadzieścia parę stopni jest. I wiatr chłodny. I deszczu zero
Dziękuję, pozdrawiam

Po nitce do kłębka ;) 10:54, 09 lip 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Do góry
effka napisał(a)
Rzeczywiście spory masz taras, świetny pomysł. Można go podzielić na różne strefy. Fajne leżaki, też się zastanawiałam nad drewnianymi ale że są na otwartym powietrzu to kupiłam aluminiowe z siatką takie jak komplet mebli tarasowych.
Jaka śliczna córcia i pieseł

To zimno było ciężkie do zniesienia, dobrze, że już dziś 21 tu pokazują. Słonko świeci, będzie dobrze
Buziaki z plaży

piesełki mam dwa to moja młodsza psinka Pola
a córki też mam dwie
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 10:48, 09 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry


To zdjęcie mnie urzekło...takie subtelne...och...
Doświadczalnia bylinowo-różana 10:27, 09 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Anda napisał(a)


Nie wszystkie są takie kubeczkowe, a wszystkie z jednej tytki



Ja dostałam kilka nasion od Reni która kupiła je gdzieś tam - na razie ani jeden kubeczka nie przypomina - poszarpane - ale wszystkie nie zakwitły - Te Twoje tez są cudowne - co te kosmosy w sobie mają ?
Działka prawie w Borach Tucholskich 10:24, 09 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
uwaga na nisko przelatujące bociany


. Ciekawe gdzie zostawił pakuneczek
Hortensjowo 10:21, 09 lip 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Helen napisał(a)
Blackberry Trufle

Vintage Wine



Matko! jakie wielkie Vintage Wine! Moje w zarodku dopiero
A tawułom dałam szansę na rogalowej rabacie ...może się skulkują bo pójdą w las.Tnę już co tydzień chyba
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies