Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe marzenie Mrokasi 09:42, 08 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Takie ładne obrazki ze aż zacytuje wszystkie
Glowing Dream są krzaczaste ? Tworzą taka większa kępkę ?
I jak wysokie są ?

mrokasia napisał(a)


Proszę bardzo
Glowing Dream

Delicious Candy

Virgin

Butterfly Kisses

Secret Affair
Ogród Muszelki 09:40, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
'Niobe'


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 09:37, 08 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
abiko napisał(a)
Przycięłaś bukszpany.. a mi je przypaliło po ścięciu, mimo cieniowania, nie wspomnę o hostach.. spalone, a to te na wejściu.. wschód!

Jak ściąć resztę


Aguś ja też mam część przypaloną. Ale kochana jak jest się tak jak ty i ja muszkieterką, bizneswomen, matką, żoną i kochanką ........ . i długo by wymieniać to nie da rady mieć idealnie. Człek by oszalał. Trafić tak, żeby mieć wolne, nie padało, słoneczko nie grzało. I to jeszcze przez jakieś 2-3 tygodnie.
Poszłam i zrobiłam zdjęcia, że ja też mam przypalone. Zjedź batonika, zobacz te zdjęcia i od raz będzie Ci lepiej.






I jakiś grzyb mi masakruje bukszpany w donicy przed domem.


Lepiej?
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 09:37, 08 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Magleska napisał(a)

jeszcze raz dziękuję za niezapomniane ,cudowne chwile w Waszym raju

/original.JPG[/img]


Piękne ujęcia Magda pokazała, ale masz kolorowo i bujnie, aż się wierzyć nie chce że to ogarniasz tymi koneweczkami .
Sylwia zacytowałam to zdjęcie bo jak zobaczyłam że masz wierzbówkę kiprzycę to az jękłam - uwielbiam ją i w góry łażę żeby ją zobaczyć. Kiedyś miałam jakimś cudem na łące za płotem no ale łąka teraz to budowa. Nawet próbowałam ją w ogrodzie udomowić ale nie wyszło. Ona lubi chyba mokro co? no chyba nie jednak - to już nie wiem - cudowna jest

pozdrawiam
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 09:34, 08 lip 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
I powtórzona sesja zdjęciowa w słonecznej odsłonie i oczywiście na innym tle.



Jeszcze raz podziękowania dla wszystkich przybyłych , dzięki za super spędzony czas, przepyszne jedzonko i piękne prezenty- Moniczko i Asiu Wam również dziękuję bardzo i szkoda że nie mogłyście być z nami ale oczywiście rozumiem to
Ogród Muszelki 09:33, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
‘Jackmanii’



Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 09:27, 08 lip 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 09:25, 08 lip 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
A jak już się zrobiło słonecznie i cieplutko to miło było posiedzieć w ogrodzie. W tym roku już było na czym siedzieć. Jednak krzesełka teakowe i nowa ławeczka się przydały.

Wśród brzóz i dębów 09:25, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
marba napisał(a)






Basiu, wpadam z rewizytą. Cieszę się, że do mnie zaglądnęłaś i zapraszam jak najczęściej Twój wątek przejrzę - pewnie pismo obrazkowe głównie bo już ma trochę stronek. Ale muszę napisać, że już na początku się zakochałam w tej alejce brzozowej. Jest przecudna i daje takie ogromne poczucie spokoju.
Pozdrawiam serdecznie i na pewno będę u Ciebie częstym gościem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies