Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Anitka 08:21, 08 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Sylwia dziękuje za towarzystwo i pogaduchy. Kolejny świetny wypad za nami. Lubię bardzo te nasze eskapady. Udało się nawet, że tym razem tego samego dnia do domu wróciłam. Smutek choć na chwile odszedł, choć już w drodze do domu było ciężko.

Brawa dla Was, bo pomimo suszy ogród utrzymujecie w świetnej kondycji. I nie zaprzeczaj, bo to nie tylko moja opinia.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
paradas 08:29, 08 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ale super zdjęcia w tym "kanionie". Te poidełko jest świetne, fajny by był z tego świecznik
Oglądałem wczoraj Maję, teraz rozumiem jak wygląda Twój ogród w całości. Imponujące jak na 4,5 lata
Anitka 08:30, 08 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie na pewno bo Pan miałam wrażenie, że nie wszystkie rośliny zna, a na pewno niektórych nazw zapominał i dopiero musiał sobie przypomnieć, bo były nie opisane
)


No tak to jest jak się robi zakupy w Pacanowie. Pan nas pochwalił, że na roślinkach się znamy i rzadko ma takich klientów, a potem zrobił nas w "koziołka".
Brak nazw i skleroza Pana. Dobrze, że chociaż zasięg miał i internet działał.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
mira 09:37, 08 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Magleska napisał(a)

jeszcze raz dziękuję za niezapomniane ,cudowne chwile w Waszym raju

/original.JPG[/img]


Piękne ujęcia Magda pokazała, ale masz kolorowo i bujnie, aż się wierzyć nie chce że to ogarniasz tymi koneweczkami .
Sylwia zacytowałam to zdjęcie bo jak zobaczyłam że masz wierzbówkę kiprzycę to az jękłam - uwielbiam ją i w góry łażę żeby ją zobaczyć. Kiedyś miałam jakimś cudem na łące za płotem no ale łąka teraz to budowa. Nawet próbowałam ją w ogrodzie udomowić ale nie wyszło. Ona lubi chyba mokro co? no chyba nie jednak - to już nie wiem - cudowna jest

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:57, 08 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
AniazUroczyska napisał(a)

Rozmawiałyśmy o gunnerze- to ile wiaderek wody teraz dostaje ?

Aniu 8-10 i zdarza się, że nie codziennie, a powinna wiele więcej, ale ratujemy resztę ogrodu i nie ma kiedy jej dać przez co jest niższa o pół metra w stosunku do poprzednich lat
To trudny sezon dla wielu roslin w naszym ogrodzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:58, 08 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Gosiek33 napisał(a)
Podziwiam jak doprowadziliście ogród do świetności po tak ogromnym katakliźmie. Bardzo budujące

Gosiu nie doprowadzilśmy, spora część to nadal obraz nędzy i rozpaczy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:00, 08 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Anitka napisał(a)
Sylwia dziękuje za towarzystwo i pogaduchy. Kolejny świetny wypad za nami. Lubię bardzo te nasze eskapady. Udało się nawet, że tym razem tego samego dnia do domu wróciłam. Smutek choć na chwile odszedł, choć już w drodze do domu było ciężko.

Brawa dla Was, bo pomimo suszy ogród utrzymujecie w świetnej kondycji. I nie zaprzeczaj, bo to nie tylko moja opinia.

Anitko ja Was też uwielbiam dzień minął nie wiadomo kiedy
Nas smutek potrzeba czasu Kochana.....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:02, 08 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
paradas napisał(a)
Ale super zdjęcia w tym "kanionie". Te poidełko jest świetne, fajny by był z tego świecznik
Oglądałem wczoraj Maję, teraz rozumiem jak wygląda Twój ogród w całości. Imponujące jak na 4,5 lata

Wąwóz Królowej Jadwigi robi mega wrażenie, jest sliczny i niezwykle tajemniczy. Bardzo dziękuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:03, 08 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Anitka napisał(a)


No tak to jest jak się robi zakupy w Pacanowie. Pan nas pochwalił, że na roślinkach się znamy i rzadko ma takich klientów, a potem zrobił nas w "koziołka".
Brak nazw i skleroza Pana. Dobrze, że chociaż zasięg miał i internet działał.

Nie czuję się nabita w butelkę
Uważam, że rosliny ładne, a cena jeszcze ładniejsza
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:10, 08 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
mira napisał(a)


Piękne ujęcia Magda pokazała, ale masz kolorowo i bujnie, aż się wierzyć nie chce że to ogarniasz tymi koneweczkami .
Sylwia zacytowałam to zdjęcie bo jak zobaczyłam że masz wierzbówkę kiprzycę to az jękłam - uwielbiam ją i w góry łażę żeby ją zobaczyć. Kiedyś miałam jakimś cudem na łące za płotem no ale łąka teraz to budowa. Nawet próbowałam ją w ogrodzie udomowić ale nie wyszło. Ona lubi chyba mokro co? no chyba nie jednak - to już nie wiem - cudowna jest

pozdrawiam

Mireczko do ostatnich oczek dosięgam wężem, choć cisnienie takie, że ledwie ciurczy, reszta wszystko konewkowane, dobrze, że niektóre rośliny już nieźle zadomowione bo są takie co jeszcze wody nie dostały, a dają radę. Frustruje mnie ta pogoda w tym roku, tyle roboty czeka co dawno powinno być zrobione, a nie jest przez pogodę

Wierzbówka chyba trzy sezony temu sama przywędzrowała nie wiadomo skąd i została, rośnie w piasku i wzdłuż ścieżki, a w łące nie chce choć wiele razy siałam, w sumie to nie rosnie nigdzie indziej choć samosiew robi obfity to nie kiełkuje tylko to jedno miejsce wybrała i tam jestMusisz kiedy po siewki przyjechać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies