Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Znowu na wsi 21:36, 06 lip 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174
Do góry
Haniu, własnie tak kombinuję. Nieco mi się w tych rejonach rozrosło, co nieco muszę odmłodzić albo wywalić np. płożący jałowiec - zupełna porażka. Póki co zbieram siły i czekam żeby przestało mnie boleć po poprzedniej dawce ogrodowania. Aha, świdośliwa jakieś 3m - tak piszą w internecie.

Mariola, rabata nadal czeka na swój czas. Trawy mówisz.... Może podzielę moje 3 krzaczki molinii variegata, które rosną w dość niefortunnym dla nich miejscu. Tylko one chyba za wysokie będą?

Tymczasem obrazków c.d.

To miejsce też czeka na przypływ sił. Tyły, przy kompostowniku. Rosną tutaj borówki, zarosły chwastami. Już trochę wypieliłam ale przy płocie trudniej mi się pracuje. Żwirek na ścieżce się nie sprawdza, ciągle wysiewają się chwasty. Już mam plan żeby położyć płyty chodnikowe, mam nadzieję że będzie mniej pracochłonnie.





Po sąsiedzku jest zagonek truskawek i poziomek. Truskawki już zjedzone, teraz dojrzewają poziomki



Mój ogrodowy pamiętnik 21:33, 06 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Hortensje niebukietowe mają trudny ten rok. Prawie wszystkie przesadzone lub nowoposadzone. No i te upały i susza zdecydowanie im nie służy. Ale coś tam kwitnie lub zaczyna kwitnąć.




Bukietowe radzą sobie o wiele lepiej. Ale dopiero zaczynają.




Ogródek warzywny na balkonie 21:25, 06 lip 2019


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Do góry
Dzisiejsze zakupy: miniatura budleja Dawida buzz lavender, osteospermum i szałwia omączona 2 szt
Mój ogrodowy pamiętnik 21:22, 06 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
A jednak będzie trochę śliwek.

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:18, 06 lip 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
A najważniejsze to dziś odwiedzili mnie Wacław z Agnieszką - dziękuję Wam bardzo za miło spędzony czas i wspaniale wyglądające zawilce Dziękuje także za winka - oj wprawią w dobry nastój na pewno
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:15, 06 lip 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:11, 06 lip 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Drugi lasek zaczyna nabierać formy

Przy domku kącik ogrodnika
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:07, 06 lip 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:02, 06 lip 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród z czereśnią 21:02, 06 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
anna_g napisał(a)




Ależ pięknie Róże śliczne i ten słodziak - Balbina, uwielbiam wszelkiego rodzaju futerka
...uDany ogród 20:59, 06 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 20:57, 06 lip 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
...uDany ogród 20:56, 06 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Majówka na Majówce 20:55, 06 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
mikina34 napisał(a)
Nareszcie udało mi się dostać derenie Ivory Halo, jupiii

To czekam na zimowe fotki.

Toszka napisał(a)


Ze Stellą wiem jedno - jak ma sucho to też jest mini (10-15cm), a jak ma dogodzone to wyrasta na 60cm Sypnęłam wiosną po sąsiedzku obornik granulowany, a ten podczas deszczu teleportował się pod nogi Stelli. I teraz odżywiona ma ok. 60cm A w innym miejscu, gdzie drakońsko sucho jest mini-mini, ok 10-15cm i udaje carexa (bo nie kwitnie wcale).
Wniosek - Stella powinna nazywać się Stella de Caméléon
Hm.... wiesz Iwonko, u ciebie w ogrodzie to wszystko ma nieprzepisowe rozmiary
...uDany ogród 20:54, 06 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






...uDany ogród 20:53, 06 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Przedziwny Ogród 20:52, 06 lip 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Oczko wyczyszczone ..... Wszystką wodę wykorzystałam do podlewania.

...uDany ogród 20:51, 06 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Ostatnio jestem dość zajęta pracą, ale sobota jest moja
Ogarnęłam ogród po ostatniej wichurze, przycięłam tawuły i dzikie róże. Potem wykosiłam i pozamiatałam. Niestety ogród bez wody cierpi, a u nas nieustannie 30 stopni i pełne słońce ...ale cieszę się z tego co mam







Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 20:50, 06 lip 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 20:46, 06 lip 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Doranma napisał(a)
Kasiu, masz bardzo pojemny ogród, układasz w nim różności jak w pudełeczku ☺


Faktycznie to takie zielone pudełeczko Mała powierzchnia wymaga gruntownego przemyślenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies