Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Cioci cz. 3 16:35, 06 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Z dzisiejszego obchodu
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:22, 06 lip 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:18, 06 lip 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 16:14, 06 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 85
Do góry
Aniu ten zakątek wypoczynkowy jest przecudny! Napisz proszę skąd masz taką niespotykaną pergolę? Pomysłowo obsadziłaś ją różami i do tego ten żywopłocik z bukszpanu... aż chce się zgapić ten pomysł

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:12, 06 lip 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:01, 06 lip 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Gosiu
Myślę że tak. Nawet jak nie zakwitnie to i tak mi się podoba.
Rośnie bardzo szybko bo ma niezłe żarełko w tej donicy. Pół wiaderka obornika tam zapakowałam
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 15:33, 06 lip 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Joasiu na karczocha do Ciebe przyszłam... W międzyczasie doczytałam by siać w lutym (?) potem przesadzać (kiedy?) na miejsce stałe. A Ty jak radzisz?

Wysiałam pod koniec marca, a na miejsce stałe wysadziłam po 15 maja.
Zdjęcie pokazywałam. Teraz już trochę podrosły

Cydalima perspectalis - ćma bukszpanowa 14:49, 06 lip 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
Dla tych, którzy stracili nadzieję na odratowanie krzewu całkowicie spałaszowanego przez ćmę. Tak wyglądał bukszpan do wiosny tego roku (trzecie zdjęcie) https://www.ogrodowisko.pl/watek/7857-cydalima-perspectalis-cma-bukszpanowa?page=41

Tak wygląda teraz, wiosną przycięty na maxa:


Kwiaty we włosach 14:49, 06 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
gosika67 napisał(a)
Nie zaglądałam tydzień na O..., nawet do siebie, a tyle się dzieje u Was.
U nas dziś żar z nieba.
Fotki z ostatniego tygodnia.






sliczne to serduszko takie Bawarskie

gosika67 napisał(a)
Duchota, nie można spać.Wszyscy umęczeni.





Super ta kopozycja kompozycja

no juz wiecej nie cytuje choc jeszcze kilka fotek fajnych jest
u nas tez goraco, czekam na deszcz i mam nadzieje, ze obficie podleje
a lenia tez mam
Ogród do odnowy 14:25, 06 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry



zamiast kamienia, parzydło Kneiffii jako tło dla rutewki Evening Star, ważki





co to za jeżówka? musiałam jedną kupić na targach i siewka, nie mam pojęcia jakiej odmiany



Ogród do odnowy 14:17, 06 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
w końcu zakwitły





nie znam przyczyny (chloroza?) ale podoba mi się to żółte przebarwienie







Ogród do odnowy 14:14, 06 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Gospel i Maria Curie








Ogród Cioci cz. 3 13:26, 06 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
anna_g napisał(a)
Gosiaczku,dzięki wielkie za dzisiejsze spotkanie
Ogród oczywiście cudny, cudny, cudny... i zdecydowanie Cię namawiam na kolejną "Maję"... !!!!

Jednak, no muszę tutaj pokazać pewną prawdę ujawnić tajemnicę kto tak naprawdę pracuje w tym ogrodzie!


i Gosia


Buziaki

ps. Maja, Maja, Maja, Maja!!!!


Anuś bardzo miło było znów się spotkać po przerwie. Mam nadzieję że teraz te przerwy będą mniejszeA i owszem Krzyś bardzo się wdrożył w prace ogrodowe Jak widzi chwast to urwie tu i tam. Z trawnika też on wydłubuje chwaściory. Maja? No cóż, ta przygoda już była. Nawet nie wiem czy przyjechaliby po raz drugi
Rozpoznawanie traw 13:08, 06 lip 2019

Dołączył: 10 paź 2018
Posty: 35
Do góry
Witam
Będę wdzięczna za identyfikację tej trawkę.
Rozpoznawanie drzew i krzewów liściastych 13:04, 06 lip 2019

Dołączył: 10 paź 2018
Posty: 35
Do góry

Witam
Czy ktoś z Państwa orientuje się co to za odmiana hortensji.
Ogrodowo zakręcona. 13:00, 06 lip 2019


Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 162
Do góry
Nie płukany, pył ze żwirkiem, 1l waży ok 1,6kg, wygląda tak



ja mam wymieszany z ziemią pod kwasolubami
Ogród Małej Mi 2017 12:28, 06 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Basilikum napisał(a)
Aniu podczytuje u ciebie na wyrywki. Nawet elaborat napisalam na temat kaczek biegowek i slimakow, BI mam jeden i drugie, alu mi wcielo.

Widziałam twoje kaczki.. ale ciągle powtarzam, że nie chę u siebie żadnego drobiu w ogrodzie ,bo z dzieciństwa mam uraz do obsranego trawnika i co się da.. tu będzie osrane oczko.. chodzę boso i dzieci też.. wbiegają do domu i na ogród.. jakoś to mnie zniechęcą, a trzymać w klatce czy jakiej wolierze mija sie z celem, bo ślimaki są na ogrodzie

Myślę, ze kaczki nagusów nie będą jadły by zaspokoić głód bo to nie skalda się z "mięska" jak inne ślimaki.. mogą utłuc bo się rusza.. i tyle..

Po drugie świadomość ze te kaczki jedzą takie ohydne fuj ślimory golasy.... to mam obrzydzenie już i na kaczki i na ślimory

Sorki to taki mój elaborat.. natomiast kaczuchy są fajne I w żadnym innym wypadku nic do nich nie mam..
Kilka fotek i uciekam bo szkoda dnia ..




Przedziwny Ogród 12:28, 06 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Dorota123 napisał(a)


Kolorowy zawrót glowy, no pięknie proszę pani

Ta róża mi wpadła w oko , lubię mocne kolory, znasz jej nazwę?

Ogród Małej Mi 2017 12:16, 06 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Milka napisał(a)
Wnuczki mają frajdę u ciebie, ale wyrośli! Czas zasuwa nieubłaganie.


Niestety, ale to jedno jest sprawiedliwe w życiu, wszyscy się starzejemy w tym samy tempie

A to nasze wczasy, teraz dłuższy pobyt to pod koniec lipca, jak będą mieć przerwę w przedszkolu..


Chwaliłam eis na FB jak to moje 5 letnie już pływa na desce Pochwalę się i tu... jest bardzo dzielny, sprzęt dla dwa raz starszych dzieci Ale daje radę

Ogród Małej Mi 2017 12:13, 06 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
abiko napisał(a)
Fajne te miniaturowe floksy.. jak tak dalej pójdzie z naszym klimatem, do którego za chiny nie mogę się przyzwyczaić to przekopię cały trawnik i wtedy znajdę miejsce na inne roślinki.


I to zaleta małego ogrodu... ja tego nie zrobię bo się zaoram z taka ilością rabat..

i tą ilością odpadów ..

A klimat wredny bo albo za mokro albo za sucho... a rośliny albo na mokre są albo na suche ..

Idę wyciąć juki, bo mszycy na nich tyle, że już koloru kwiatów nie widać, a nie opryskam bo nad oczkiem Dziś koszenie trawnika to od razu wywiezie się te mszyce..

Wiec pożegnanie z jukami, mam jeszcze wzdłuż parkingu, ale one maja ekstremalne warunki wiec nie są takie okazałe by fotografować






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies