Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

Basinkowo 16:14, 06 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 85
Aniu ten zakątek wypoczynkowy jest przecudny! Napisz proszę skąd masz taką niespotykaną pergolę? Pomysłowo obsadziłaś ją różami i do tego ten żywopłocik z bukszpanu... aż chce się zgapić ten pomysł

____________________
Basiap
GorAna 22:44, 06 lip 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Joku napisał(a)
Ależ piękny ten krwawnik. Mam chyba takiego samego ale mój ledwie zipie. Tzn. liście ok. ale z kwiatami nie bardzo.

Jolu, ja mimo suszy, muszę swojego ciągle ograniczać, bo zagłusza wszystko co w pobliżu.
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 22:49, 06 lip 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Basinkowo napisał(a)
Aniu ten zakątek wypoczynkowy jest przecudny! Napisz proszę skąd masz taką niespotykaną pergolę? Pomysłowo obsadziłaś ją różami i do tego ten żywopłocik z bukszpanu... aż chce się zgapić ten pomysł


Basiu, miło Cię gościć w Kamiennym
Moją pergolę wypatrzyłam kiedyś na Gardenii w Poznaniu. Nie miałam przy sobie aparatu, ale nakreśliłam co nieco na karteczce zaprzyjaźnionemu kowalowi i mi ją wykonał.
Zgapiaj pomysł i pokazuj co masz w ogrodzie
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Basinkowo 20:15, 07 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 85
Aniu dziękuję za odpowiedź Zazdroszczę Ci, że masz tak zdolnego znajomego kowala.
Rozejrzę się w okolicy może jakiś zdolny się znajdzie, tylko ciekawe jak będzie się cenił?
____________________
Basiap
BasiaLT 21:50, 07 lip 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414

Aniu a tą gipsówkę wysiewasz z nasion czy kupujesz gotowe sadzonki? Cudna jest.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Bogdzia 22:10, 07 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Myślałam że u Ciebie tak cudnie jest szczególnie wiosną ale te zdjecia pokazują ze i latem tez cudnie , do tego czarujesz robiąc zachwycające zdjęcia ale tego trawnika mogłas nie pokazywac bo czar prysł. Pozdrówka Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Rumianka 21:36, 08 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Ogród śmieje się do odwiedzających Twoje zakątki...Masz wszystko dopieszczone na ostatni guzik...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Dominika11 07:04, 09 lip 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Aniu kamienny jak zawsze zachwyca - przepieknie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Margarete 10:03, 15 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Trawnik widze u ciebie "standad" jak na tegoroczne suche lato. U mnie tez taki wysuszony ale chyba u wszystkich w centralnej Polsce taki sam lichy i zżółkniety. Jedyny plus jaki zauważyłam w tej sytuacji to to że na tle tych suchych żółtych źdżbeł widac wyrażnie chwasty w trawniku typumniszek czy babka lancetowata, bo odcinaja sie zielonym kolorem na żóltym tla i łątwiej je wyłuskac i usunąc - szukam pozytywów tej sytuacji bo innych pozytywów nie znajduje...

Ale róże masz piekne i lilie też a gipsówka urzeka ta swoją mgiełką, pieknie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
GorAna 21:53, 16 lip 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Basinkowo napisał(a)
Aniu dziękuję za odpowiedź Zazdroszczę Ci, że masz tak zdolnego znajomego kowala.
Rozejrzę się w okolicy może jakiś zdolny się znajdzie, tylko ciekawe jak będzie się cenił?

Myślę, że każdy kowal da radę takie coś pospawać, ta konstrukcja jest bardzo prosta.
Powodzenia
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies