Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:57, 05 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Aktualny stan garażowej. Rośliny podrosły i chyba nadeszła pora na usuniecie tymczasowych zadarniaczy, czyli irysów syberyjskich.



Tojeść rozesłana na schodkach przycięta po kwitnieniu, kwiatostany rozchodników ościstych usunięte. Front już bez żółtych plamek kolorystycznych.



Sąsiadowa budka wartownicza wciąż straszy, ale jakby ciut mniej. Jego tuje podrosły.



Wciąż nie wyciągnęłam drabiny, a już najwyższa pora przyciąć te róże przy pergoli.


Przerwa na kawę... 21:56, 05 lip 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
inka74 napisał(a)

Ta fotka to Butterfly Kisses.
Blacberry Truffle ma ciemne pędy. Na zdjęciach jej nie widzę, ale może fotki przekłamują.
Ogród kwiatowy 21:56, 05 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Ogród wśród pól i wiatrów 21:55, 05 lip 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Pszczoły kochają czosnkiKoniecznie muszę dokupić ich więcej
Zresztą fajnie się komponują z limonkową hortensją.

Ogród kwiatowy 21:54, 05 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 21:52, 05 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Zabiegi pielęgnacyjne..ktoś tu lubi chodzić po drzewach :-***
Ogród kwiatowy 21:50, 05 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Ogród wśród pól i wiatrów 21:47, 05 lip 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
anbu napisał(a)
Jolu cuddnnne róże i nie tylko


Anusia, dziękuję!! Zieloności zostawiam




Przedziwny Ogród 21:46, 05 lip 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Waclaw napisał(a)
mimo suszy bujne kwiaty



Bo podlewam co drugi dzień

Ogród kwiatowy 21:46, 05 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:46, 05 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Wczoraj robiłam za kuchcika. 24 słoiki z dżemem z czarnej porzeczki stoją już w spiżarni. Czarne porzeczki to mój ulubiony owoc na przetwory. Mam upodobania jak babcia z "Seksmisji- dżemik musi być kwaskowy.
Rano odwiedziłam lokalny ryneczek. Ceny warzyw zwalają z nóg. Dobrze, że jest własny warzywnik. Nabyłam korzeń chrzanu, bo ogórki osiągają wielkość pozwalającą na kiszenie. Jutro wykopię czosnek.Koper jest, liście wiśni i czarnej porzeczki są, nasionka chili są. Sól kamienna niejodowana jest.

Front o poranku





Na drugim zdjęciu formalna część zapłocia.



O zachodzie słońca. Bardzo długo i obficie kwitną róże Meidiland.



Kwiaty we włosach 21:44, 05 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Ogród kwiatowy 21:43, 05 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Przedziwny Ogród 21:42, 05 lip 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Przepiękne kwitnienia.
Wszystko to co i ha lubię



Czyli witaj w klubie miłośników kolorowych ogrodów

Ogród wśród pól i wiatrów 21:40, 05 lip 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Kiedy u mnie taka gęsta będzie... Długo ci się zagęszczała? Moja posadzona na wiosnę prawie nic nie przyrosła.


U mnie to jej trzeci sezon i fajnie rośnie. Pewnie Twoja też się w końcu rozbuja
Za to kompletnie nie wiem dlaczego, ale chyba mi padła sesleria heuflerinna


Ogród kwiatowy 21:39, 05 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Przerwa na kawę... 21:39, 05 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 21:38, 05 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Dzisiaj zdjęcia z ogrodu który jest bardzo bliski mojemu sercu, a oddalony o ponad 4 000 tysiące kilometrów. Casa Gaudi..też jest w fazie tworzenia..też kwitną juki, ale są to duże drzewa

Kwiaty we włosach 21:38, 05 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Pamiętajcie o ogrodach 21:38, 05 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
pestka56 napisał(a)
Między miskantami posadź słoneczniczki szorstkie (150 cm), rudbekię maxima. która osiąga nawet 2-3 m wys. więc spokojnie nadaje się do kompozycji nawet z miskatem giganteusem.
Poszukaj też wysokich odmian przetacznikowców.
I... sadź kępowo po kilka sztuk





Kasiu piękna fota słoneczna. Mnie się plan podoba, ale to Grzegorz zdecyduje. Ja już mam dosyć nasadzeń po dziurki w nosie. Może po zimie coś wymyślę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies