To tu- to tam- łopatkę mam !
21:57, 05 lip 2019
Aktualny stan garażowej. Rośliny podrosły i chyba nadeszła pora na usuniecie tymczasowych zadarniaczy, czyli irysów syberyjskich.
Tojeść rozesłana na schodkach przycięta po kwitnieniu, kwiatostany rozchodników ościstych usunięte. Front już bez żółtych plamek kolorystycznych.
Sąsiadowa budka wartownicza wciąż straszy, ale jakby ciut mniej. Jego tuje podrosły.
Wciąż nie wyciągnęłam drabiny, a już najwyższa pora przyciąć te róże przy pergoli.
Tojeść rozesłana na schodkach przycięta po kwitnieniu, kwiatostany rozchodników ościstych usunięte. Front już bez żółtych plamek kolorystycznych.
Sąsiadowa budka wartownicza wciąż straszy, ale jakby ciut mniej. Jego tuje podrosły.
Wciąż nie wyciągnęłam drabiny, a już najwyższa pora przyciąć te róże przy pergoli.


