Ukojenie
09:37, 03 lip 2019
Popatrz - to robocze zdjecie z maja tego roku:
Skrzynie sa tylko postawione na ziemi i wsypana jest od gory ziemia. Nie ma dna i rosliny korzeniami ida w glebe rodzina - plus taki ze przy niepodlewaniu podczas urlopu potrafia przetrwac wiec chyba w ten sposob czerpia tez wode z gruntu rodzimego. To taka podwyzszona rabata.
Podzielone zeby deski sie nie rozjezdzaly pod naporem ziemi. Tworzy to fajne sektory
Ja pomidory sadze gesto - jakos sobie radza.
Co wiosne dosypuje ziemi podczas sadzenia nowych roslin. Zasilam obornikiem i nawozem do pomidorow.