Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ukojenie 09:37, 03 lip 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
paradas napisał(a)
Dzięki za odpowiedź w moim wątku, jeszcze jedno pytanie. Czy te skrzynki mają dno (funkcja donicy, można przestawiać/wkopane są ścianki bez dna w ziemii)? Ile masz pomidorów w takiej skrzynce?


Popatrz - to robocze zdjecie z maja tego roku:


Skrzynie sa tylko postawione na ziemi i wsypana jest od gory ziemia. Nie ma dna i rosliny korzeniami ida w glebe rodzina - plus taki ze przy niepodlewaniu podczas urlopu potrafia przetrwac wiec chyba w ten sposob czerpia tez wode z gruntu rodzimego. To taka podwyzszona rabata.
Podzielone zeby deski sie nie rozjezdzaly pod naporem ziemi. Tworzy to fajne sektory
Ja pomidory sadze gesto - jakos sobie radza.
Co wiosne dosypuje ziemi podczas sadzenia nowych roslin. Zasilam obornikiem i nawozem do pomidorow.
Snowshill Manor and Garden - Anglia 09:33, 03 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Kierujemy się do wyjścia. Przechodzimy ścieżką przez część z warzywnikiem i małą szklarnią.





Koniec.
Problemy z tujami 09:29, 03 lip 2019

Dołączył: 03 lip 2019
Posty: 4
Do góry
Przerwa na kawę... 09:27, 03 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Ty pokazuj jeszcze ta swoją kostkę no, tak pieknie ci poszło ze szok
Pokazałam u Lucy przetacznika bo mi się pomyliło nie wiem czemu
Rosnie ładnie i kwitnie
Snowshill Manor and Garden - Anglia 09:26, 03 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry





Snowshill Manor and Garden - Anglia 09:24, 03 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry





Nawożenie, zasilanie trawnika 09:22, 03 lip 2019

Dołączył: 14 maj 2018
Posty: 53
Do góry
Piotr_K napisał(a)
Trawnik wygląda jak na zdjęciu, nawóz nie pogorszy jego stanu?

tutaj trawnika już nie ma musisz wygrabić suche i dosiać trawę i obficie podlewać
Snowshill Manor and Garden - Anglia 09:20, 03 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry


Moja działka na Dębowym Lesie 09:17, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Snowshill Manor and Garden - Anglia 09:17, 03 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry

Liczne ławeczki.



Snowshill Manor and Garden - Anglia 09:13, 03 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry






Czubajkowy Ogród 09:11, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Doranma napisał(a)
A na zakończenie tego dnia jeszcze jeden różany portret. Alchymist.
Taka była w ubiegłym roku - wydawała mi się taaaka duża! (przepraszam za łapankę w stroju roboczym)



A taka w tym - potwór


hmmm i różana dama piękna.I jej pani piękna.
A ogrody to wiadomo, zawsze prezentuje się ślicznie
Snowshill Manor and Garden - Anglia 09:09, 03 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Bylinowa łąka 09:08, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Zaczyna kwitnąć rudbekia z nasionek od Gosi margerytki. Dzieci Cherry Brandy będą chyba różnokolorowe.


Pierwsze monardy z własnych sadzonek.


Mikołajek zaczyna się niebieścić.


Zaczyna ożanka od Małej Mi i dziewanna z sadzonek, które zrobiłam wiosną. U mnie rośnie połowę niższa niż u mamy, ale może to kwestia suszy.


Pięknie kolorowo, cudnie
Pamiętajcie o ogrodach 09:07, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
greg66 napisał(a)
och Elu dzięki za takie słowa ja mody ogrodnik dopiero dwa lata więc dodałaś mi skrzydeł. Działam barzdiej intuicyjnie
to są zdjęcia na tył ogrodu

za tymi tujami są jeszcze duza rabata z miskantami i borówkami i z sporobulosami, piórkówkami i trzcinnikami


i tam jeszcze są dwie trzmieliny ostrokolistne, pysznogłówki, trzcinniki, trzęślica i trytoma a i liatry

tu prawa strona tyłu

jeżówki, przetaczniki, liliowce, irysy i wielki płożacy jałowiec


i lewa strona owocówki jabłoń, wiśnia dalej maliny potem sosny, za nimi śliwa, papierówka, pigwowiec, morwa, agrest i porzeczka biała.


Fajnie, suuper już to wszystko na rabatach wygląda
Snowshill Manor and Garden - Anglia 09:07, 03 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Imitacja wioski.

Kolejny taras.


Moja działka na Dębowym Lesie 09:03, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
agnieszka_m napisał(a)
Piękne lilie i liliowce
A jakie już zbiory ogoreczkow
U mnie nie będzie w tym roku bo co odrosną to sarna wpierdziela :/

Bardzo lubię lilie i liliowce.Teraz maja swój piękny czas.Sezon ogoreczkowy trwa .I przerabiania warzywek.
O masz, sarna ci ugorki wyjada ?A niech to .Do lasu ja wygonić.A nie po ogrodach sobie chodzi.


Ciesze się ,ze na stawem dereń przesadzony na wiosnę przyjął się i rośnie.W tym roku jeszcze bida.
Ale na drugi rok może będzie ludniejszy.I tam spokojnie może rosnąć jak chce.Tu w ogrodzie już go przycinałam, bo za duży mi rósł.
woda w stawie spadła więcej niż o,5 m.

Trawę niestety upały wypalają. Ale nie będę jej podlewać.
Podlewam tylko najjawniejsze rośliny.


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 08:55, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

teraz to wszystko omdlałe na deszcz czeka, bo już nawet moje podlewanie nie pomaga



Ale jeszcze wszystko wygląda pięknie.
Nic u ciebie nie popadało ?
U mnie troszeńkę.Ale dobre i to.
Zielony zakątek z Antonówką 08:53, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
AnnaMS napisał(a)


Same pieknosci i same radości
Zielony zakątek z Antonówką 08:52, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
AnnaMS napisał(a)




Pięknie, pięknie i pięknie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies