Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:26, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Mój mały ogródeczek :) 21:23, 01 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
agnieszka_m napisał(a)
Gobasiowa lilia

cuudna.Zazdroszczę jej.
Ja jej niestety nie mam.
Ale inne mam.
Ale po tyle kwiatów to nie maja.
No,,, no fajniutkie te pisklęta i kwoczki ładne
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:21, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
kalikarpa kwitnie, taka rózowa mgiełka



kasztan jadalny kwitnie na całego

nasza nasionkowa glediczja ruszyła w górę
Mój mały ogródeczek :) 21:21, 01 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
agnieszka_m napisał(a)
Lilia

O fiu, fiuu!!
A cóż to za piękna róża ??
Czubajkowy Ogród 21:19, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Przy studni



I przed studnią

Moja działka na Dębowym Lesie 21:17, 01 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Mam 7 krzaków róży NewBlue ale przereklamowane. Mają wysoki pędy zakończone kwiatami. U mnie 2 sezon chyba wszystkie jesienią wykopie i posadzę w jednym miejscu razem.
A jakby ciebie

Ta moja róża to Rhapsody in Blue.
Mam jedna .rośnie dobrze .Ma juz kilka lat.

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:16, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
pierwszy raz kwitnie, nie pamiętam nazwy




Czubajkowy Ogród 21:14, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Za oknem piękna czarna chmura, w oddali trochę burzowego pomrukiwania i nieco deszczu - powietrze pachnie

A teraz zagadka - kto mi powie, co to jest ???



Liście ma podobne do werbeny patagońskiej, dlatego wiosną nie wypieliłam, ale kwiaty zupełnie różne. Raczej niczego takiego nie kupowałam. Wysiało się?
Czubajkowy Ogród 21:11, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Z pięciu krzaczków lawendy po czterech latach został jeden, ale zaczyna kwitnąć i też przyciąga owady. Tylko zdjęcie sknociłam.



Ten powojnik nie zamierza kończyć kwitnienia. Gdy się koło niego siedzi, to nad głową huczy, bo w każdym kwiatku trzmiel lub inny bzyczek A takie niepozorne ma te kwiatki ...



To też jest zakątek, który lepiej się prezentuje na żywo.
Moja działka na Dębowym Lesie 21:06, 01 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Udo ciebie Aniu zawitałam. Ciasto wyborne, nie piekę nieraz drożdżowe. Każdy tylko kawałek zje a potem sama muszę zjadać i puchne więc nie piekę.

U nas na wsi w sklepach po drodze takie ciasta że na widok kubki smakowe drgawek dostają więc kupuje po kawałku i jemy.
Zresztą w te upały niczego mi się nie chce.

Moje hosty w cieniu więc nie tracą koloru, ale osiedlowe widzę, że wypalone.
Lilie u mnie też zaczynają nie mam ich dużo, ale są. Doszłam do wniosku, że trzeba więcej bylin sądzić. Busz bylinowy też pięknie wygląda.

Witaj Elu.U mnie każdy ciasto je.a mąż niegolnięcie bardzo lubi.A i jeszcze ktoś przyjdzie i szybko się rozchodzi.
Ale za często tez nie piekę.Bo właśnie,,, okrąglutcy bylibyśmy wszyscy. wszyscy.

Czubajkowy Ogród 21:06, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Kto na tym zdjęciu widzi pająka?



Dużo w tym roku mamy albinosków

A sadziec już ma dwa metry i zbiera się do kwitnienia
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:05, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
bo z dalsza to wcale nie widać, że coś tam jest i tym sposobem jego wielkość w stosunku do ogrodu straciła na znaczeniu


jakiś czas temu odpalił purpurea plena elegans

bardzo lubie te dwie rośliny
nachyłek okółkowy i anafalis perłowy

Czubajkowy Ogród 21:02, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Na tle tarczownicy ładnie się prezentują pąki liliowca.

Przedogródek pod dębem 21:02, 01 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Na pamiątkę

Tym razem to była moja bajka
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:59, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
karłowe pomidorki tylko krzaczki maja karłowe, a owocki całkiem całkiem



tu tylko roślinnośc zdradza, że oczko jest
Przedogródek pod dębem 20:58, 01 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Delikatnie, zwiewnie, wróżka Fruzia nadleciała

w domku na drzewie swoje gniazdko miała

ptaszkom spragnionym wody dolewała

a nad wszystkim pieczę, największy krasnoludek - Igunia miała
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:52, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 20:52, 01 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Pamiętasz jak się nazywa ta czerwono zielonkawa lilia ?

JoannA napisał(a)

No naraszcie i do mnie dotarło trochę wody. Już nie pamiętam kiedy tak solidnie padało.
Jeżówki dziekują
Abraham Darby

Lilie

First Lady
Czubajkowy Ogród 20:51, 01 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Lilie i liliowce to też dla mnie symbol lata.

Przedogródek pod dębem 20:50, 01 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
A co pomrukują? Że ich Kamionek podgląda

zaraz chyba do dziurki za drzwiami uciekną

Uciekną albo nie uciekną powiedział Zyzio machając nóżkami

oj tam, oj tam cichutko odezwały się zające w gęstwinie schowane
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies