Dokladnie- ja zawsze czekam rok, dwa, by napralo patyny a potem tym olejem. Wtedy deszcz czy snieg nie niszczy dalej metalu. Inaczej takie ozdoby po kilku latach poprostu sie rozpadaja

Na moim olejku dokladnie to samo jest napisane. Bo rdza ma byc, zostac oczywiscie.
Skabioza bylinowa. Paki takie ma, sa zdrowe, ale faktycznie jakby chore byly

no ale tak sie u niej rozwijaja
Rojniki uwielbiam

Zdjecia nie oddaja ich kolorow.
Kwiaty wyeksmitowane z sypialni na balkon cienisty, bo mamy taki skwar, ze caly dzien sa zamkniete rolety.