Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ja i mój ogródek, a może ogród 12:41, 28 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 12:40, 28 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 12:39, 28 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 12:37, 28 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Przerabianie ogródka pod swój gust 12:36, 28 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)







dobre połączenie kolorystyczne na upały, zresztą masz pełno pięknych niebieskich hortensji


dziewczę stoi w krzaku anabelki?


koszyczek przepiękny, gdzie takie zdobywasz?

Ja i mój ogródek, a może ogród 12:35, 28 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 12:33, 28 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 12:31, 28 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 12:28, 28 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Podmiejski ogródek 12:11, 28 cze 2019


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Do góry
makadamia napisał(a)

tak wygląda obecnie trawnik pod lipami. pedanci mogą dostać zawału

przy czym trawnik to nie problem, bo kosiarka za chwilę zbierze


To zdjęcie jakby wprost do mnie zdecydowałam się (łatwo nie było, dziękuje za podpowiedzi) na lipę drobnolistna Rancho ma pokrój typowy dla lipy i jest wersja kompaktowa
Szykuje rabatę trzeba coś robić w wakacje
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:10, 28 cze 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
Fajne to zdjęcie - taki ogrodowy pociąg... do roślin

Dziękujemy za fantastyczne spotkanie, z Wami zawsze jest wesoło
Nowoczesny ogród ze skarpami 12:08, 28 cze 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
amatorodniczka napisał(a)
i dzisiejsze zakupy Hortki, Hakone i Ice Dance


Bardzo ładne sadzonki, zastanawia mnie tylko ta Ice Dance... Ma bardzo cienkie i długie liście, trochę jak mój carex evergold Moja ID ma krótsze i szersze wstążki. Ciekawa jestem co na to dziewczyny bo ja laik w tej kwestii jestem Interesują mnie również odległości jakie zrobisz przy sadzeniu hortek i hakone, mam od roku taki zestaw ale w kiepskiej ziemi i będę poprawiać.
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 11:01, 28 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
I ciut zdjęć


Ale stipa piekna ! ....i dalie
Nie chce mi się dalii wykopywać
Ale juz sprawdziłam ze dobrze się maja przechowane w garazu z cała donica... na wiosnę tylko wyjąc , podlac i rosną
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:00, 28 cze 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Liliowiec "przystrojony" krwawnikami Udała mi się ta kompozycja


Danusiu ty masz zawsze kompozycje udane
Pamiętasz może nazwę tego liliowca? jest cudny.
Przerabianie ogródka pod swój gust 10:57, 28 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry







Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 10:56, 28 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)

... choć przyznam że tak fajnie tylko na zdjęciach


Hi, hi to tak jak u mnie z tymi zdjęciami.
Zestawienie pomarańczowej jeżówki ze stipą superowe. Jaka to odmiana?
Coraz przychylniejszym okiem patrzę na pomarańczowy kolor.
Przerabianie ogródka pod swój gust 10:48, 28 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
I obiecuje, ze ostatnie na dzis









Pewnie zauwazyliscie, ze bardzo lubie polaczenia foletu, niebieskiego, bialego i srebrnego

Przerabianie ogródka pod swój gust 10:23, 28 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Dokladnie- ja zawsze czekam rok, dwa, by napralo patyny a potem tym olejem. Wtedy deszcz czy snieg nie niszczy dalej metalu. Inaczej takie ozdoby po kilku latach poprostu sie rozpadaja Na moim olejku dokladnie to samo jest napisane. Bo rdza ma byc, zostac oczywiscie.

Skabioza bylinowa. Paki takie ma, sa zdrowe, ale faktycznie jakby chore byly no ale tak sie u niej rozwijaja

Rojniki uwielbiam Zdjecia nie oddaja ich kolorow.







Kwiaty wyeksmitowane z sypialni na balkon cienisty, bo mamy taki skwar, ze caly dzien sa zamkniete rolety.
Podmiejski ogródek 10:21, 28 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
makadamia napisał(a)


Widzę, że i pergola huśtawkowa ma już kolorek
Bardzo ładnie to wygląda.
Ogród pod lasem 10:07, 28 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Toszka napisał(a)
Ja tam nie wiem jak u April, ale u mnie te lilie mnożą się dość dobrze... produkują sobie tych cebulek naokoło (i trochę dalej) i mam poletko z jednej cebuli kupionej rok przed komunią dziecka. Najpierw ją -w lutym- wsadziłam w donicę i fruuu do piwnicy. W efekcie wiosną biegałam z donicą dwór - piwnica. Skutek był taki, że na komunię dziecka lilia bezczelnie kwitła i była sensacją większą niż moje komunijne dziecko
A teraz od dobrych kilku lat mamy naręcze lilii na zakończenie roku.
Niewysoka (do 1m), prawie czarna, niepachnąca, mieszaniec azjatycki Asiatic Hybrid Dark Red. Lubi kwaśne próchniczne podłoże i u mnie rośnie przy azaliach



Fajne ezgemplarze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies