Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowoczesny ogród ze skarpami

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowoczesny ogród ze skarpami

kasiab 15:22, 27 cze 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Weroniko super zakupy czekam na zdjęcia z efektami po posadzeniu
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Wiolka5_7 16:34, 27 cze 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Zakupy super ! też mam takie zdanie o zakupach...hi hi
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Roocika 19:26, 27 cze 2019


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ale tempo!
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Iwonka 12:08, 28 cze 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
amatorodniczka napisał(a)
i dzisiejsze zakupy Hortki, Hakone i Ice Dance


Bardzo ładne sadzonki, zastanawia mnie tylko ta Ice Dance... Ma bardzo cienkie i długie liście, trochę jak mój carex evergold Moja ID ma krótsze i szersze wstążki. Ciekawa jestem co na to dziewczyny bo ja laik w tej kwestii jestem Interesują mnie również odległości jakie zrobisz przy sadzeniu hortek i hakone, mam od roku taki zestaw ale w kiepskiej ziemi i będę poprawiać.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
kasiab 12:30, 28 cze 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Iwonka moje ID też takie są jak Twoje...
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Toszka 13:01, 28 cze 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Odległości hortek od cisów i hakone zależeć będą jak prowadzone będą owe Limki. Prawda jest taka, że one potrzebują minimum 1,5 przestrzeni.
Jesli będą prowadzone wyżej, to hakone może być posadzone i ze 20-30cm w stopach.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
amatorodniczka 13:50, 28 cze 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Iwonka napisał(a)


Bardzo ładne sadzonki, zastanawia mnie tylko ta Ice Dance... Ma bardzo cienkie i długie liście, trochę jak mój carex evergold Moja ID ma krótsze i szersze wstążki. Ciekawa jestem co na to dziewczyny bo ja laik w tej kwestii jestem Interesują mnie również odległości jakie zrobisz przy sadzeniu hortek i hakone, mam od roku taki zestaw ale w kiepskiej ziemi i będę poprawiać.


No nawet nie chcę myśleć, że mogli mnie oszukać na etykiecie pisze że ID, tylko wiadomo jak to w tych szkółkach, pracownicy dzielą i może nawet nie zwracają uwagi, a my kupujemy coś czym to nie jest i potem mamy takie niespodzianki...

Właśnie z hakone mam mały problem, bo kupiłam all golda i on przy tych hortensjach w pełnym słońcu nie da rady... zastanawiam się co z nim teraz zrobić - bo ja narazie nie mam ani metra cienia

Iwonka a jakie Ty masz odległości hakone od hortensji?

Ja mam przeznaczone 50 cm średnicy na trawkę w nóżki hortek więc nie wiem czy ta hakone będzie tam dobrym pomysłem... napewno wyglądałoby ciekawie
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
amatorodniczka 13:51, 28 cze 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
kasiab napisał(a)
Iwonka moje ID też takie są jak Twoje...


Kasia to jak to jest? Są te moje carexy ID czy to evergoldy? Bo ja już sama nie wiem
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
sarenka 14:37, 28 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
No lubię takie ogrody, które dopiero się tworzą, szuka wtedy pomysłów też.dla siebie zakupy świetne
____________________
Magda W samym sloncu
kasiab 14:37, 28 cze 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Tutaj moje id:


Twoje ewidentnie wyglądają jak evergold
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies