Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 22:07, 27 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Dziękuję za miłe chwile spędzone u Sylwii, na pamiątkę zostawiam kilka fotek.




Bylinowa łąka 21:57, 27 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Witaj Gosiu śliczny masz domek na działce. Dziękuję za mile spędzony dzień w Szmaragdowej dolinie. Na pamiątkę zostawiam kilka fotek.





Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 21:57, 27 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Liliowce, to bardzo żywotne rośliny. Przed zrobieniem ścieżki wsadziłam w miejsce tymczasowe, ponieważ dostałam w prezencie, a później zapomniałam Teren został przekopany, ubity, a one i tak rozkwitły


Mimo, że nie pasują do mojej rabatki postanowiłam je zostawić w nagrodę za wolę przeżycia Może z czasem znajdę dla nich dogodne miejsce


W cieniu - zacieniona 21:56, 27 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Martagon ma w tym roku 26 pąków...kilka innych całkowicie obgryzły ślimaki.
W cieniu - zacieniona 21:53, 27 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Jarzmianka...sadzonka od Ani.
W cieniu - zacieniona 21:51, 27 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Mirka napisał(a)


Bogusiu nasze ogrody są z gumy i zawsze znajdziemy miejsce na chciejstwa
Piękne masz róże, ja nie mam ani jednej.
Pozdrawiam

Mam niewiele róż,rosną u mnie słabiej ...
Te dwie rozmnażałam sama z patyczka z piętką.Ukorzeniły się.Te maluchy są z jesieni,ukorzenione podobnie i już zaczęły kwitnąć.
Ogród z wilkiem zamkn. 21:45, 27 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Dziękuję za miłe towarzystwo na spotkaniu u Sylwii. Było mi miło Was poznać na pamiątkę zostawiam kilka fotek.





Ogród w Klein Kottorz 21:43, 27 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry












W cieniu - zacieniona 21:41, 27 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
KasiaLangier napisał(a)

Doniczki stoją sobie tak od niechcenia...znajduję w nich bardzo często ślimaki.
To naturalne,że w donicach rośliny się duszą...trzymam je w nich krótko przed znalezieniem właściwego miejsca na posadzenie.
Miejski azyl 21:33, 27 cze 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Do góry
Frontowa zaczyna bujniej kwitnąć



Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:31, 27 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)


Cześć Aniu kotka zgapiłam, zero własnego zaangażowania nie lubię kotów, i co zrobiłam? Kupiłam ceramicznego

widoczki ładne.Liliowce lubię.Mam ich sporo.
I koty lubię.I mam jedna damę
Moja działka na Dębowym Lesie 21:23, 27 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
sarenka napisał(a)
Ta róża nie jest pnąca? Bo narazie szukam tylko, ale interesują mnie pnące różowe lub białe

Pytasz o Leonardo da Vinci , czy Elshorn ??
Elshorn , tak można traktować.ale najpierw musi urosnąć.
W białych pnących nie pomogę, bo sama takowych nie mam.
Tylko Gizelke.Ale ona paki i początkowe kwiatki ma żółte.

A mam Eden rose.Zamierzam ja przesadzić i prowadzić na pnąca.
Bo tam już posadziłam nowa Elshorn.
Ale już przekwita i bieleje.

A tu jakieś NN


Życie w wiejskim ogrodzie 21:13, 27 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry


Kończę już dziś swoją opowieść, muszę znikać, obowiązki wzywają. Jutro postaram się odpowiedzieć na resztę postów i Was odwiedzić.



Pozdrawiam Przemek
______________________
Moja działka na Dębowym Lesie 21:13, 27 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Doranma napisał(a)
Już Ci hortensje tak ładnie kwitną? Szybko ☺ powojniki całe w kwiatach - odwdzieczaja się za troskę ☺
Zbiory z własnego warzywnika?

Dorotko, na razie kwitnie już jakiś czas hortensja debolistna.
Ona pierwsza rusza i szybciej ma kwiaty i ładnie się potem przebarwiaj.A liście na jesieni na bordowo brązowe.
Warzywka własne, własne.

do powojników mam slabosc

E.V.

Powojnik Comtesse de Bauchaud

Zaczyna tez kwitnac ,Kupiony pozna jesienią.a wiosna jeszcze był przesadzany.

A tu zdjęcie zrobione pod wieczór



Życie w wiejskim ogrodzie 21:07, 27 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry

Róż mało pokazywałem, zatem ...

Ogród do odnowy 21:02, 27 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Filipendula 'Red Umbrellas' w końcu zakwitła, straciła ciemny rysunek na liściach, kwiatek bardzo delikatny






czy ktoś miał szkodnika na jeżówkach, który tak załatwił łodyżki?



a drugi drań podgryzł pęd aminka




Życie w wiejskim ogrodzie 21:01, 27 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry

Ogrodnik też człowiek, czasem leniuchuję i agapanty podziwiam



Pysznimy się Falujemy na wietrze



W zestawie ...





Moja działka na Dębowym Lesie 21:01, 27 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
sarenka napisał(a)

Czekam właśnie aż umyte podłogi wyschną to mam chwilę i poczytam co to za róża bo śliczna jest. Chyba,że coś od siebie chcesz dodać,jakieś spostrzeżenia na jej temat?

O fajna lekturę miałaś.
To piękna rożna ta Leonardo da Vinci .
Dobrze rośnie, znosi moje wschodnie zimy.Bez okrywania.Jak zresztą wszystkie inne róże.Długo kwitnie, powtarza. Moze nie tak obficie.
Ale to jedna tez z ładniejszych róż.


Inne widoki z hortensja debolistna tez

Mój ogrodowy pamiętnik 20:58, 27 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Teraz czas jeżówek.
Cleopatra:



Orange Skipper:

Ogród do odnowy 20:55, 27 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
U mnie jezowki dopiero niedlugo rozwina paki.Jeszcze im daleko do kwitnienia.

Udalo mi sie upolowac tego rozchodnika Dla mnie wolne przyrastanie ma swoje dobre strony. Nie trzeba czesto roslin dzielic Mam jednego ciemnego i jak w 3 rroku ruszyl, to sie wielka kepa zrobila.


jeżówki bardzo nierówno się rozwijają

jakieś niespodzianki




czy to są takie same jeżówki? pierwsze zdjęcie to dwie siewki, drugie zdjęcie to jeżówka tennesseensis - kupiona u hodowcy. Sama się raczej nie wysiała, za daleko, to chyba sprawka jakiegś skrzydlatego






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies