Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe skarby 21:47, 26 cze 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Moja bajka 21:42, 26 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
A w takim cudownym towarzystwie spędziłam weekend przed wizytą Mai.

Gosia ledwo przyjechała, a już mnie leje
Tak wyglądała nasza walka z komarami

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 21:35, 26 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Róże

Ogrodowe skarby 21:35, 26 cze 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Dzisiejszy wypad do pobliskiego sklepu
W kamiennym kręgu od początku 21:34, 26 cze 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Z ostatniej chwili....chyba jednak przejdzie bokiem

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 21:33, 26 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Dzięki tobie spodobały mi się liliowce
Sezon 2017 u Hanusi 21:33, 26 cze 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Dziś ogrodowo.

Trochę prac podgoniłam, bo już chwasty ze mnie się śmiały. Roże w upale się gotują/


kolejny liliowiec'
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 21:31, 26 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Hortensjowo 21:31, 26 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Moje jeżówki Blackberry Trufle + Red Baron

Limki przygotowują się

Dębolistna - niestety nie kwitnie w całości

Inne jeżówki dopiero w blokach startowych

szałwia już przekwita mam nadzieję, że zakwitnie powtórnie
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 21:29, 26 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Sezon 2017 u Hanusi 21:28, 26 cze 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
No trawnika też nie polewam. Ale u nas afrykańskie upały na zmianę z ochłodzeniem.
Dziś ponad 30, a jutro ledwie do 20-tki dociągnie. Trudno, mus jakoś funkcjonować,

Greg, Basia, Ania z Zielone, Dorotka- to moi mili goście z dzisiaj.

U mnie jeszcze jeżówki bez koloru, one późno wystartowały, ale już zjadłam kilka borówek,

Monarda pierwsza i jak na razie jedyna, pozostałe się ociągają. Pomidory w tym roku późno mam. Rozsady w domu nie robiłam, a kupna jakaś felerna na starcie była. Ta z wysiewu w szklarni już przegoniła te kupowane,
A winogrona szaleją. Oby tylko mączniak na nie nie wlazł. Muszę zrobić oprysk, bo szkoda by było.

Edenka w tym roku daje popis. Tylko ja ładnego zdjęcia jej nie umiem zrobić.
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 21:27, 26 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Ewa dziekuje za dzisiejsze spotkanie
Kopara opada!!! Piękny trawnik, gęsto na rabatach i te połączenia.........bajka!!!
W kamiennym kręgu od początku 21:18, 26 cze 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry

Może coś się zbierze?
Działka prawie w Borach Tucholskich 21:17, 26 cze 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
spadło parę kropli prosimy o więcej

tam gdzie zachodzi słońce jest jezioro 500m(góra 600) po prawej tam skąd idą chmury skraj Borów Tucholskich









W kamiennym kręgu od początku 21:17, 26 cze 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 21:16, 26 cze 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
IzaBelo, Basiu, Jolu, BasiuLT, Mariolu, dziękuję za odwiedziny.
W Kamiennym po deszczu nie ma śladu.
Dzisiaj na termometrze dochodziło do 37 st w cieniu.
Rośliny poparzone słonkiem.
Właściwie nie ma co pokazywać. Od kilku dni kwitną pierwsze dalie, ale i je przypala.

Cel: podrasować własny ogród! 21:01, 26 cze 2019


Dołączył: 27 sie 2015
Posty: 103
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:01, 26 cze 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1436
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Przez chwilę nawet udało się zgrupować towarzystwo, ale zaraz każdy szedł w inne kolorowe i pachnące miejsce.






fajna ekipa Cie odwiedziła a i Dorota super zdjęcia i relację zostawiła..niby raz byłem ale ogrodu nie poznaje o każdej porze roku co innego można u Was zobaczyć...
śladu po powodzi nie ma...wszyscy wierzyli w Was że sie uda wrócić do stanu rzeczy przed tą tragedią i sie nie zawiedli...
Ogród Małej Mi 2017 20:59, 26 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękny ten kołchoz

Dziękuje.. i te dzwonki co ci się podobały u Kondzia i pomyśleć ze mnie wnerwiały i się pozbyłam ich .. wysiałam nasionka kupione i porosły.. wysokie do nieba i wiotkie.. ale jakieś siewki się odrodziły

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies