Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skąpana w słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Skąpana w słońcu

Gocha 11:53, 29 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewo ale piękna piwonia- znasz może jej nazwę? cudne azalie i ten śnieżnobiały irys piękny. Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Dorota123 23:12, 29 maj 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękna ta różowa piwonia, a towarzystwo dla Elfie będzie bardzo udane. Miałam dwie takie róże, jedna umarzła dwa lata temu, a druga w ubiegłym roku wypuściła szalone pędy. Poprzeginały się jak fontanna i wiszą tak nad rabatą. Na całej długości są pączki, myślę, ze będzie bardzo spektakularny widok. Twoje rh zbudowały piękne krzaki i kwiatów mają bardzo dużo.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Agania 13:28, 30 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ewa jak zawsze u ciebie dużo kwiatów, w ogrodzie jeszcze duże prace u Was, podobnie jak u mnie, ale jak sie tworzy to miło leci czas
Czytam, że będzie oczko kopane...super...trzymam kciuki za realizację

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewsyg 22:01, 01 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
greg66 napisał(a)
Witaj Ewo
U Ciebie ogród zmienia się dynamicznie i do tego pięknieje cały czas. Fajnie jest taka robota chociaż czasami daje w kość. Czytam że masz do zrobienia ścieżkę może zamiast kostki daj cegłę ( taką z rozbiórki) ułożyć można samemu a też pasuje do ogrodu

Pozdrawiam


Witaj Grześku

Ja daję kostkę bo taki materiał już posiadam.

Pogoda nie rozpieszcza i czasu nie ma za wiele, ale coś próbujemy pchać do przodu.

Dzisiaj zamontowaliśmy kolejny element, ściankę dla róż







Jeszcze tylko trzy elementy i będzie całość
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:05, 01 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Gocha napisał(a)
Ewo ale piękna piwonia- znasz może jej nazwę? cudne azalie i ten śnieżnobiały irys piękny. Pozdrawiam gorąco


witaj Małgosiu

To jest piwonia majowa Anemoniflora Rosea.

Iryski rozpoczynają swój pokaz







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:16, 01 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dorota123 napisał(a)
Piękna ta różowa piwonia, a towarzystwo dla Elfie będzie bardzo udane. Miałam dwie takie róże, jedna umarzła dwa lata temu, a druga w ubiegłym roku wypuściła szalone pędy. Poprzeginały się jak fontanna i wiszą tak nad rabatą. Na całej długości są pączki, myślę, ze będzie bardzo spektakularny widok. Twoje rh zbudowały piękne krzaki i kwiatów mają bardzo dużo.


Witaj Dorotko

rododendrony jakoś sobie radzą i ładnie kwitną, właściwie to już przekwitają. Różę Elfe mam młodziutką. Chętnie będę podziwiała Twoją. w tym roku i u mnie róże maja dożo paków kwiatowych.








____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:24, 01 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Agania napisał(a)
Ewa jak zawsze u ciebie dużo kwiatów, w ogrodzie jeszcze duże prace u Was, podobnie jak u mnie, ale jak sie tworzy to miło leci czas
Czytam, że będzie oczko kopane...super...trzymam kciuki za realizację



Witaj Agatko

Oczko będzie kopane może w przyszłym roku, ale to najwcześniej, a jak będzie to czas pokaże.

Ja lubię rośliny kwitnące. Teraz jest ich czas











____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Urszulla 22:33, 01 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21809
Iryski są fajne, ale dla mnie są zbyt kłopotliwe bo trzeba te kłącza rozsadzać co jakiś czas. Dlatego mam tylko jedne fioletowe bo to pamiątka z mojego domu.
Na róże czekam, ale dziś inny koszmar przykrył moją radość ogrodową.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ewsyg 21:51, 02 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Urszulla napisał(a)
Iryski są fajne, ale dla mnie są zbyt kłopotliwe bo trzeba te kłącza rozsadzać co jakiś czas. Dlatego mam tylko jedne fioletowe bo to pamiątka z mojego domu.
Na róże czekam, ale dziś inny koszmar przykrył moją radość ogrodową.


Ula, byłam i widziałam, bardzo Ci współczuję.

Ja irysy lubię. Cudnie pachną i mają piękne kwiaty. dodatkowo to wspaniałe rośliny na gorące, bezdeszczowe lata. Lubią suchą ziemię.







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:44, 04 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Czas kosaćców









____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies