Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 09:53, 01 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
UrsaMaior napisał(a)


Ja bym jednak napisała... Może jakoś Ci wynagrodzą tę sytuację. A jeśli nie, to dla nas wszystkich to też cenna informacja.


Napisałam do A. i w tym samym dniu dostałam miłą, kompetentną odpowiedź z propozycją rekompensaty, wygląda na to, że zgodnie z wieloma opiniami to dobra firma, widocznie miałam pecha i dobrałam takie mikre okazy
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 11:00, 01 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Kasiu, fajnie, że sklep przyjął Twoją reklamację. Jak widać, zawsze warto próbować.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 21:56, 01 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Basiu, cieszę się, że trafiłam na sklep szanujący klientów, jednak zakupy roślin przez internet są chyba nie dla mnie..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:17, 01 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Dziś był piękny,słoneczny czerwcowy dzień




____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 22:23, 01 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Ładne masz zadaszenie tarasu. Na upalne, słoneczne dni jak zbawienie.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 11:41, 02 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Basiu, wczoraj było święto bo rozwinęłam markizę przeciwsłoneczną pierwszy raz od dłuższego czasu Takie zadaszenie sprawdza, szczególnie po południu, gdy mam bezpośrednio na terasie słońce i podczas letnich, niewielkich deszczyków Natomiast trzeba uważać na podmuchy wiatru, niekiedy wyobrażam sobie jak mi odlatuje dach hahah
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
gogo 13:33, 02 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Kasiu, mieszkasz w przecudnie klimatycznym miejscu, wszystko mi się u Ciebie podoba.
Ja cierpię na niedosyt drzew w ogrodzie, więc pozytywnie zazdroszczę, ze je masz
Pomiziaj ode mnie koty / mam w domu 4 dachowce i dokarmiam ok. 10 dochodzących /.
Zainteresowała mnie woliera dla kotów, czy masz zdjęcie?
Będę zaglądać i zapraszam w wolnej chwili do siebie
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylwia_slomc... 14:59, 02 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248
Piękny ogród stworzyłaś już, niesamowiuta zmiana i dobrze, że masz czas z niego korzystać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
KasiaLangier 22:30, 02 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
gogo napisał(a)
Witaj Kasiu, mieszkasz w przecudnie klimatycznym miejscu, wszystko mi się u Ciebie podoba.
Ja cierpię na niedosyt drzew w ogrodzie, więc pozytywnie zazdroszczę, ze je masz
Pomiziaj ode mnie koty / mam w domu 4 dachowce i dokarmiam ok. 10 dochodzących /.
Zainteresowała mnie woliera dla kotów, czy masz zdjęcie?
Będę zaglądać i zapraszam w wolnej chwili do siebie

Witaj Grażynko, dziękuję za miłe słowa drzewa urosną, ale rzeczywiście stwarzają specyficzny klimat. Sosny gubią mnóstwo igieł, ale ja się tym nie przejmuje i traktuje je jako ściółkę dla kwasolubów. U mnie w ogrodzie nie musi być idealnie, ale naturalnie, takie sobie przyjęłam założenia
Masz niezłą kocią gromadkę wymiziałam Krysię i Karlosa od Ciebie

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:44, 02 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękny ogród stworzyłaś już, niesamowiuta zmiana i dobrze, że masz czas z niego korzystać

Jestem na początku drogi, walczę o poprawę warunków glebowych, poprzedni właściciel wszędzie miał dwie warstwy włókniny i tony białego gresu. Pewnie w trosce, żeby NIC nie urosło Testuje rośliny, także mam na razie niezły misz -masz bo pozwalam rosnąć wolno obserwując, jakie rośliny się najlepiej czują na tej działce. Odwdzięczają mi się tworząc rzeczki i robiąc różne niespodzianki a to lubię

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies