Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogrodowy pamiętnik 17:43, 25 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Nowa12 napisał(a)
No i moja jeszcze niewydarzona rabata skarpowa. Oj ciężko mi z nią idzie bardzo. Nadal niedokończona. Normalnie wstyd.







Nie wstyd, wszystko potrzebuje czasu i natchnienia
Ja moich niedokończonych rabat nie pokazuję
Co to za drzewko na ostatnim zdjęciu?
A te krzaczki to hortensje?
Mój ogrodowy pamiętnik 17:41, 25 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Kulki nie bukszpanowe ale też je lubię. Muszę je kiedyś dorwać i trochę wykulkować bo nigdy im tego nie robiłam .



Piękny berberys ten czerwony ale dalej też ten ciemny śliczny.
Hidcote Manor Garden Anglia 17:38, 25 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Ten niesamowity cedr przyciąga uwagę jak magnes.



Hidcote Manor Garden Anglia 17:35, 25 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry


Hidcote Manor Garden Anglia 17:33, 25 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Za tymi drzwiami zaczyna się ogród.





W ogródku emerytki 17:25, 25 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
gogo napisał(a)
Mam taką dziwną różę pnącą nn.
Przygięłam gałązki, a ona na nich słabo kwitła, za to na sterczących pionowo ma pełno pączków.
Co z nią jest nie tak?
Tak wyglądała na początku czerwca.



A tak teraz.


Wszystko dobrze z tą różą Przygięta gałązka wytwarza dużo tych pionowych tzw. krótkopędów i na nich kwitnie. Gdybyś tej gałązki nie przygięła, to ona sama zakwitlaby tylko na górze, a na dole nie miałabyś kwiatów
Po kwitnięciu przycinać te pionowo sterczące.
Taka uroda tej róży, że ma długie krótkopędy
Hidcote Manor Garden Anglia 17:23, 25 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
The Coutryard - żwirowy placyk pomiędzy budynkami.



Hidcote Manor Garden Anglia 17:12, 25 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Dołożę "troszkę" zdjęć z wizyty z 20 czerwca 2019 roku. Przelotny deszcz i pochmurne niebo troszkę przeszkadzały w oglądaniu, ale "coś" udało się uwiecznić. Zapraszam.

Wejście.


Ten kolor pojawiał się w wielu miejscach w ogrodzie. Prawie jak moje drzwi w domu

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 16:56, 25 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
zaczyna trojeść bulwiasta


trojeść bardzo mi się podobała w tamtym roku jednak żadne z nasion nie wzeszło;-(
Ogród w remoncie 16:39, 25 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 16:10, 25 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Tymczasem na działce.





...uDany ogród 16:02, 25 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13801
Do góry
dana1s napisał(a)


Aniu, bo to nie jest działka budowlana. Dostaliśmy pismo kilka lat temu, że w studium to tereny mieszkaniowe, zlecilismy do przekształcenia z łąk, terenów zielonych na budowlaną i tak czekam już 5 rok...

Dziękuję za życzenia


A powiedz mi czy np. nie mozna tego potraktowac jak siedlisko? wtedy WZ sa od ręki.

I najlepszego życze

Rozpoznawanie bylin 15:59, 25 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Mam 5 sztuk ziesta hummelo. Dwa sa zwarte i ciemniejsze, maja krotsze odstepy miedzy liscmi i kwiaty sa pelniejsze. Czy w takim razie te 3 to forma dzika? Tak wygladaja te zwarte




A tak te ktore inaczej rosna. To samo stanowisko, ta sama ziemia. Rosna obok siebie.


...uDany ogród 15:56, 25 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 5548
Do góry
Danusiu, niech się to czekanie skróci jak najbardziej. Uściski imieninowe i różany "bukiet"
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 15:40, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
szałwie kończą pierwsze kwitnienie



pierwszy raz opuncja

Pięknie.
a co za tawułka, tak szeroka, dorodna ?? cala ukwiecona .I raczej wyższa ????
Ogródkowe perypetie:) 15:38, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




ależ pięknie
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 15:38, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
W ogrodzie tyle się dzieje, że nie nadążam wstawiać zdjęć. Wczorajszy obchód ogrodu

Trzcinnik Karl Foerster zardzewiał. Posadzony jest w dość suchym miejscu, słońce pali, a biedak nie zdążył się przyjąć..
Przerwa na kawę... 15:37, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
inka74 napisał(a)
Próbowałam zrobić kilka zdjęć przerobionej różanki. Wczoraj Jola dokupiła mi ostatnią roślinkę - jeżówkę vanilla puff i na razie zamknęłam temat przeróbek tej rabaty. Wstawiam to co udało się pstryknąć na szybko telefonem. Może wieczorem lepsze wyjdą.

Widok z tarasu z ulubionego fotela


I trochę bliżej

No, no, piękny widoczek
Ogród Basi 15:30, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
basia3012 napisał(a)
Danusiu, dziewczyny, czy wiecie co to jest na tych płatkach u moich powojników Mazurków? W ogrodzie rośnie kilka sztuk tej odmiany i wszystkie tak mają w mniejszym lub większym stopniu. Takie zielone plamy na płatkach, już w pąkach to widać.








Basiu, ja nie mam pojęcia co to jest na kwiatach tego powojnika.
Nie mam tego powojnika.I takich rzeczy na kwiatach nie miałam.
Moze wątku tematycznym o powojnikach zapytaj ??
Ogrodowo masz pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies