Nie wstyd, wszystko potrzebuje czasu i natchnienia
Ja moich niedokończonych rabat nie pokazuję
Co to za drzewko na ostatnim zdjęciu?
A te krzaczki to hortensje?
Wszystko dobrze z tą różą Przygięta gałązka wytwarza dużo tych pionowych tzw. krótkopędów i na nich kwitnie. Gdybyś tej gałązki nie przygięła, to ona sama zakwitlaby tylko na górze, a na dole nie miałabyś kwiatów
Po kwitnięciu przycinać te pionowo sterczące.
Taka uroda tej róży, że ma długie krótkopędy
Dołożę "troszkę" zdjęć z wizyty z 20 czerwca 2019 roku. Przelotny deszcz i pochmurne niebo troszkę przeszkadzały w oglądaniu, ale "coś" udało się uwiecznić. Zapraszam.
Wejście.
Ten kolor pojawiał się w wielu miejscach w ogrodzie. Prawie jak moje drzwi w domu
Mam 5 sztuk ziesta hummelo. Dwa sa zwarte i ciemniejsze, maja krotsze odstepy miedzy liscmi i kwiaty sa pelniejsze. Czy w takim razie te 3 to forma dzika? Tak wygladaja te zwarte
A tak te ktore inaczej rosna. To samo stanowisko, ta sama ziemia. Rosna obok siebie.
Basiu, ja nie mam pojęcia co to jest na kwiatach tego powojnika.
Nie mam tego powojnika.I takich rzeczy na kwiatach nie miałam.
Moze wątku tematycznym o powojnikach zapytaj ??
Ogrodowo masz pięknie