Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:03, 25 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
a ten osobnik pozbawia mnie nadziei


jak się zlecą wszystkie mogę przestać podlewać

ten tylko wyśpiewuje
Ptasi gaj 12:59, 25 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
paradas napisał(a)
Piękne róże, masz jakieś polecenia co do pierwszej róży? Chciałbym Queen of Sweden
Ale jeżówki! Zazdroszczę oczka, chociaż nie umiem ogarnąć już wszystkich rabat a co dopiero oczko



Queen od Swędów ładna róża u mnie drugi sezon jeszcze nie rozbudowana kwiaty jak filiżanki porcelanowe. U mnie już przekwitła. Szybko przekwita, ale wypuszcza nowe pędy po przycięciu.

Jak chcesz ładna trwała róże to bardzo polecam "Ashley" jest przepiękna z bardzo trwałym pachnącym kwiatem.



A poniżej Queen od Sweden

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:57, 25 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
tam czychały małe potwory

zaczynają ogrodówki


ja podlewam z nadzieją, że wzejdzie
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:53, 25 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Jak skok z mostu, to musiało być samobójstwo


swoją drogą kijanki to nieźli drapieżcy, po godzinie nic nie zostało

ta niezdecydowała się siąść na tafli

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:37, 25 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
nadciąga hortensji czas

ukryte w cieniu judaszowca


ogóreczki się wspinają, łatwiej podlewać nie po liściach

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:36, 25 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
zaczyna trojeść bulwiasta


pajęczyny mam wszędzie

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:34, 25 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Inne kadry "espeszali" for you Aguś



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:30, 25 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

morze liliowców


lilie od babci z gór
Ptasi gaj 12:28, 25 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Kasiu prawie wszystkie róże oprócz pnących przycinam nisko i to jesienią ok 15 cm nad ziemią. Mam różne róże i nie miałam pojęcia jak kupowałam czy róża rabatowa parkowa czy wielkokwiatowa oprócz pnących. Które też na początku (czerwona) przycinalam nisko

Ta new dawn katowalam przez 6 lat scinalam nisko bo nie wiedziałam, że to pnąca. Odrastała i po ziemi się tarzała nie wiedziałam jak się nazywa dopiero na Ogrodowisku zobaczyłam, że to róża pienna new dawn
Taki ze mnie gamoń był.
Ale teraz ma dobrą miejscówkę może za dużo słońca bo jednak co tu dużo mówić upały są nie do zniesienia. Skrzyp na focie już usunięty.

Mój Eden 12:22, 25 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
JustynaZ napisał(a)
Pieknie wszystko rosnie
ale berneńczyk i tak najcudowniejszy
Działka prawie w Borach Tucholskich 12:19, 25 cze 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Damian wystarczy prosta lub bardziej wypasiona konstrukcja i jakieś pnącza.
A zanim pnącza dadzą cień to cieniówka
Ogrodowe i drzewiaste w cieniu , bukietowe różnie

Annabelle a może Incrediball (Strong Annabelle) z patyczkami przygotowanymi dla kawałka starej firanki do zacienienia



młoda Magical Mont Blanc
W samym słońcu 12:05, 25 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
i z tarasu widać to miejsce na wąska rabatę
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 11:58, 25 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry


W samym słońcu 11:54, 25 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry


W samym słońcu 11:52, 25 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Asia, daj znać czy te zdjęcia są ok

Tu zdjęcie z.drogi,po prawo nie nasza działka

Na borówkach szkielet folii, na to będzie siatka chroniąca od ptaków.
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 11:46, 25 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Obejrzałam z zapartym tchem


Jeszcze mam z 5 ogrodów i angielskich pól lawendowych, ale muszę ze swoim ogrodem się rozprawić w pierwszej kolejności.

Ten domek nie perełka, ale jakie ma sąsiedztwo


Jurajski Ogród 11:44, 25 cze 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Jurajskie impresje...



Miskant - Miscanthus 11:44, 25 cze 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Cabaret
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 11:43, 25 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Ech,,, duzo rzeczy fajniutkich zobaczylam...


Wyszłam z ptaszyskiem na drucie, bo był do rozkręcenia w trzech częściach. Porusza na wietrze skrzydłami.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies