Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 18:33, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Kontynuacja żywopłotu już z maluszków, ale nieźle dają sobie radę,. Maja większe przyrosty niż duże Wojtki
a za siatką las..
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 18:23, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Przycięłam na wiosnę posadzone "Wojtki"
Ogród z widokiem na jezioro 18:17, 23 cze 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Dziś deszcz po drugiej stronie...



Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 17:59, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Pierwszy raz przycięłam też bukszpanowy szlaczek

Ciężko zrobić dobre zdjęcie, ale maleńkie bukszpaniki nabierają masy

Chciałam mieć szlaczek i prawie mam
Jurajski Ogród 17:54, 23 cze 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Aniu, Janinko, Izo i dla wszystkich zaglądających, uśmiech dla Was za odwiedzinki





Za drzwiami do ogrodu... 17:16, 23 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
anpi napisał(a)

Dzięki KasiuMam nadzieję,że kiedyś dotrzesz do mnieAle dziewczyny narobiły tyle zdjęć,że nie wiem ,czy zostało coś do zobaczenia!? A spotkania są super!!!


Aniu taki piękny ogród to można oglądzć i oglądać i nigdy się nie nudzi - niesamowite masz dodatki one tworzą ogród i dają mu duszę. Pashmina u Ciebie wygląda niesamowicie .

Na pewno kiedyś do Ciebie do ogrodu dotrę , mam takie marzenie, że kiedyś na kilka kursów zwiedzę ogrody Polski te otwarte dla zwiedzających i te ogrodowiskowe, na razie nie mogę sobie na to pozwolić ale mam nadzieję że kiedyś sie uda .
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:08, 23 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
agata19762 napisał(a)
Piękne fotki robisz !!!
Ogród wygląda na taki tajemniczy... wyjątkowy
Dzban bardzo mi się spodobał

Moc pracy, fotki tak pstrykam na szybko i wstawiam, żeby coś się zmieniało





Ptasi gaj 17:06, 23 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
CD





Jeżówki od Ewy "Rosa" ogród za grosze - pamiętacie.



Moja mini łączka

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:03, 23 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Urszulla napisał(a)
Szklarenka nabiera wyglądu

Dzieje się dzieje



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:58, 23 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Znowu porcja pięknych zdjęć

Drzewa w ogrodzie to podstawa


Drzewa już mam próbuję teraz z kwieciem



Ptasi gaj 16:57, 23 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Czapeczka w pędach z pąkami Laguna





Przez 5 lat nie urosła tyle co w tym roku



Ogród, mydło i powidło. 16:57, 23 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
mirkaka napisał(a)
Kasieńko, dawno tu nie byłam, a u Ciebie bosko, róże prześliczne, inne rośliny też cudnie kwitnące, a lilia ??? Czyżby podzieliła się na dwie, czy tak tylko to zdjęcie wygląda?
Moja już zaczęła kwitnąć

Moje róże już przekwitają, już zaczęłam je ciąć, i jak zwykle wtedy przeklinam je, że są wielkie, kłujące, i że chorują


Lilia już w trakcie rozwijania pąków podzieliła się faktycznie i środek się zapadł ale i tak pięknie kwitła a wczoraj po południu złamała się - nie wiem czy to psiak czy dzieci , włożyłam ją do wiaderka żeby kwiaty jeszcze troche pocieszyły a na jesień przesadzę ją do lepszej i bezpieczniejszej miejscówki .

Edit: Miałam wstawić zdjęcia i zapomniałam :




Z różami dużo pracy jest i już sobie obiecywałam że więcej nie kupię ale są takie cudowne - właśnie sąsiadkom zamawiałam przez neta i skusiłam sie na jeszcze jedną .

AnnaMS napisał(a)
Ależ masz piękne róże powojniki, dorodne kępy traw i inne kwiatuchy, jest co podziwiać zbyt skromna jesteś, pokazuj częściej i więcej bo masz co pokazywać


Bardzo dziękuję Aniu mam sporo piękności ale to wszystko jeszcze takie chaotyczne i nieuporządkowane jeszcze dużo mnie pracy czeka - u Ciebie juz rabaty są takie dograne - i do tego właśnie dążę .
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:53, 23 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
JoannA napisał(a)

Na kwiatuszki zapraszam do mnie

Zawsze jestem, nie zawsze piszę, ale jestem



Ptasi gaj 16:53, 23 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Jestem na działce pogoda w sam raz podlewać trzeba.

Nie daleko mieszka chyba pilot oblatywacz albo helikopter, dwupłatowiec albo lotnia krąży nad działka. A drony tutaj ustają jak ptaki. nie narzekam bo sama też nieraz puszczam drona.
Raz synowi uciekł musiał flaszkę postawić.



Tyle kwiatów na dwóch pędach





Smieciucha ale piękna

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:50, 23 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
BASIA8 napisał(a)


Aganiu pięęęknie jest

Dziękuję Baś
teraz skupiam się na zbieraniu nasionek

mam szałwię Caradonnę
Ogrodowe marzenie Mrokasi 16:28, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21527
Do góry
I przód - pojałowcowa


I kwiatki

Ogrodowe marzenie Mrokasi 16:26, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21527
Do góry
Parę fotek z dzisiejszego poranka .
Trzcinnik krótkowłosy - bardzo lubię te trawę

Cienista

Tyły




Migawki z ogródka 16:11, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21527
Do góry
April napisał(a)


Ja nie umiem robić fotek więc się nie będę wychylać





Terefere!
Ogrodowe marzenie Mrokasi 16:08, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21527
Do góry
April napisał(a)
Hosta śliczna. Nie szkoda ci się jej pozbywać? A wiesz jak się nazywa?

Dla ciebie różyczki Leonardo da Vinci



Ona jest duuuża a ja mam mały ogródek . Nie mam pojęcia co to za jedna, niestety.
Witam, i o radę pytam :-) 15:57, 23 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
magda19831 napisał(a)
Rozplenica hamelm z brzozami - uwielbiam !



Róże, szałwię, graby , ostróżki, naparstnice . Zdjęcia z telefonu ....






U mnie Hameln dopiero w tym roku posadzone to jeszcze muszę poczekać aż pokażą swój urok
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies