Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

Kawa 09:49, 18 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no dobra padłam na kolana i zbieram szczękę z podłogi!!!!!!!!!!
przepiękne te twoje rośliny normalnie szał!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
mirkaka 14:12, 21 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Kasieńko, dawno tu nie byłam, a u Ciebie bosko, róże prześliczne, inne rośliny też cudnie kwitnące, a lilia ??? Czyżby podzieliła się na dwie, czy tak tylko to zdjęcie wygląda?
Moja już zaczęła kwitnąć

Moje róże już przekwitają, już zaczęłam je ciąć, i jak zwykle wtedy przeklinam je, że są wielkie, kłujące, i że chorują
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
AnnaMS 18:23, 21 cze 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Ależ masz piękne róże powojniki, dorodne kępy traw i inne kwiatuchy, jest co podziwiać zbyt skromna jesteś, pokazuj częściej i więcej bo masz co pokazywać
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
katel 16:46, 23 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
anabuko1 napisał(a)

WAW!!I WAW!!
Widoki zachwycające.
Cudnie ci te róże rosną i kwitną Kasiu.
I nic ci one nie chorują ??


Dziękuję Aniu, różnie z tym chorowaniem bywa - myślę że nie jest najgorzej biorąc pod uwagę że ja sie staram chemią nie pryskać - właśnie wycięłam Louise Odier do samej ziemi, 3 taczki wywiezione, miała czarnął plamistość ale najbardziej mi skoczki różane uszkadzaja liście, miałam pryskać gnojówką ale tylko raz do tej pory miałam czas. Ta czerwona na siatce Flammentanz, świetnie sie trzyma po kwitnieniu tne ją nożycami elektrycznymi do żywopłotu przy samej siatce. Rosarium tak mi się 2 lata temu rozchorowały, że w zeszłym roku prawie nie kwitły ale w tym roku ożyły .

anabuko1 napisał(a)

Kolejne pieknosci.I różane i powojnikowe.
Fajnie,ze mamy różę odmiany,Jest co oglądać, co podziwiać


Dokładnie ja bardzo lubię taki szał kolorów i odmian - ciekawe czy mi sie kiedyś odmieni

Bogdzia napisał(a)
O matko ,,mydło i powidło" przecudnie dzis wygląda.Zachwycam sie.


Dziekuję bardzo Bogdziu - staram się ścigać moje ulubione ogrody .


jolanka napisał(a)
Kasiu, piękne widoki, aż zapach czuć przez ekran


Jolu w szoku jesztem jakie zapachy mam - pierwszy raz aż tak cudownie było.

Kasya napisał(a)


Oj te drobne różyczki przepiekne są
Ale inne tez szaleją ...i powojniki


Dzięki .

Kawa napisał(a)
no dobra padłam na kolana i zbieram szczękę z podłogi!!!!!!!!!!
przepiękne te twoje rośliny normalnie szał!


Kamilko bardzo dziękuję , czerwiec u mnie najpiękniejszy - najbardziej kolorowy a w tym roku był jeszcze szał zapachów, rośliny już rozrośnięte to i zapachy ze zdwojoną siłą uderzały
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 16:57, 23 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
mirkaka napisał(a)
Kasieńko, dawno tu nie byłam, a u Ciebie bosko, róże prześliczne, inne rośliny też cudnie kwitnące, a lilia ??? Czyżby podzieliła się na dwie, czy tak tylko to zdjęcie wygląda?
Moja już zaczęła kwitnąć

Moje róże już przekwitają, już zaczęłam je ciąć, i jak zwykle wtedy przeklinam je, że są wielkie, kłujące, i że chorują


Lilia już w trakcie rozwijania pąków podzieliła się faktycznie i środek się zapadł ale i tak pięknie kwitła a wczoraj po południu złamała się - nie wiem czy to psiak czy dzieci , włożyłam ją do wiaderka żeby kwiaty jeszcze troche pocieszyły a na jesień przesadzę ją do lepszej i bezpieczniejszej miejscówki .

Edit: Miałam wstawić zdjęcia i zapomniałam :




Z różami dużo pracy jest i już sobie obiecywałam że więcej nie kupię ale są takie cudowne - właśnie sąsiadkom zamawiałam przez neta i skusiłam sie na jeszcze jedną .

AnnaMS napisał(a)
Ależ masz piękne róże powojniki, dorodne kępy traw i inne kwiatuchy, jest co podziwiać zbyt skromna jesteś, pokazuj częściej i więcej bo masz co pokazywać


Bardzo dziękuję Aniu mam sporo piękności ale to wszystko jeszcze takie chaotyczne i nieuporządkowane jeszcze dużo mnie pracy czeka - u Ciebie juz rabaty są takie dograne - i do tego właśnie dążę .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Gocha 15:32, 24 cze 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu ależ piękne te olbrzymie róże na ogrodzeniu. Z każdym rokiem coraz piękniejsze. Widzę że masz nowe donice na warzywa. A ta lilia Gobasiowa to jak bukiet ślubny- cudo. Szkoda że się złamała. Czekam w kolejce pewnie długiej na jej potomstwo. A pokażesz pieska ?.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
katel 21:36, 30 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gocha napisał(a)
Kasiu ależ piękne te olbrzymie róże na ogrodzeniu. Z każdym rokiem coraz piękniejsze. Widzę że masz nowe donice na warzywa. A ta lilia Gobasiowa to jak bukiet ślubny- cudo. Szkoda że się złamała. Czekam w kolejce pewnie długiej na jej potomstwo. A pokażesz pieska ?.


Gosiu muszą przyznać ąe te róże to moja duma , nie miałam pojęcia że tak się pięknie będą prezentowały ale już po kwitnieniu, wczoraj przycięłam obydwie i trochę ogarnełam okolicę - brakuje mi tam jeszcze kilku tawuł i odchwaścić muszę ale to już następnym razem .
Liloa Gobasiowa cudeńko , na jesieni ją przesadzę i liczę na to że dzięki temu szybciej się młodych dochowam będzie miała bezpieczniejsze miejsce - pamiętam o Tobie .
Te donice w krórych są pomidory a w drugiej ogórki to domowe donice, miałam w nich Ciborę (papirus) ale nie wytrzymywał u nas w zimie na ogrzewaniu podłogowym - latem na dworze pięknie wyglądał a zimą w domu straszył no i jeszcze kot go "polubił" więc donice na warzywa poszły i z dużym sukcesem pierwsze zdjęcie z 8 czerwca a kolejne z dziś:


No i jeszcze nasz pies i kot



____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 21:51, 30 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Relacja z cięcia różanych potfforów


____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
AsiaK_Z 21:53, 30 cze 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Szeroko Kasiu z tym cięciem poszłaś
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
katel 22:16, 30 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Zawsze lubiłam mocno podciąć roślinki ale w tym roku przechodzę samą siebie ale już za bardo sie porozrastały.


____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies