Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Daleki od ideału..... 09:19, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry




Daleki od ideału..... 09:18, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry



Pamiętajcie o ogrodach 09:18, 21 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
greg66 napisał(a)
Kasiu poobserwuje i jakby co to zareaguje, teraz to mi te roslinki wychodzą z doniczek tak się rozłażą i nie wiem czy je dać do większych doniczek czy zostawić?

A dzięki tym dwóch drzewom stojącym na mojej uliczce mam niesamowity i pełen lata zapach kwitnących lip





Ale piękne te lipy, u mnie też takie rosły przy drodze i był to znak rozpoznawczy, że tam jest mój dom no i ten zapach ale przyszli nowi właściele i podtruli te lipy i nie ma Koszmar, w zeszłym roku zwiedzałam POdlasie i tam wszędzie lipy i sadzą nowe również. Trytomia ładnie Ci kwitnie, Funia wie co dobre dla niej bo moja Kropka zaraz lata jak szalona jak próbowałam jej tak ulżyć Pozdrawiam
Daleki od ideału..... 09:17, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry




Daleki od ideału..... 09:16, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry


taaa...Maria Teresa ten kolor i zapach..
Daleki od ideału..... 09:14, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Ogród Agnieszki mnie zaskoczył.. naprawdę Pół chwasta nie ma, zresztą jak i u Ani śliczne i zdrowe rośliny, ilość róż.. ach.. Aga jest tak fajną i ciepłą osóbką.. Szkoda, że tak szybko musiałyśmy uciekać.. ale wrócę

Sylwia pokazała piękny ogródek.. kilka zdjęć i ode mnie.


Śliczne róże:





Ptasi gaj 09:12, 21 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Wczorajsze



Z szmaragdami nie miałam gdzie posadzić za dużo kupiłam wsadziłam po 3 szt i zrobiły się kopy



Brzozy tyle owoców tulipanowiec po prawej



Bonici zaczynają. Po prawej róża przy altanie na jednej kiści ma tyle kwiatów



W moim małym ogródeczku - Dorota 09:09, 21 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Aurelllia napisał(a)
Dorotko, bo pewnie nie miałaś czasu sprawdzić, więc melduje, że wstawiłam zdjęcie pudełka z tą trawą
Jaka babcia szczęśliwa z wnusiem Ślicznie wszystko kwitnie - za to kocham lato za barwy i kwiaty
Dziękuję ślicznie, opakowanie będzie pomocne przy zakupie.
U mnie ogródek jest bardzo kolorowy, bo ja tak lubię. Nasz wnuk czasem jest bardzo humorzasty, uśmiech u niego nie zawsze gości na twarzy. Ja mówię, że to takie poważne dziecko, za poważne jak na swój wiek.



Działka prawie w Borach Tucholskich 09:02, 21 cze 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ela to Frisbee Petticoat i Miss Saori(przypełniona)


tak wygląda to z tarasu przy porannej kawie








Rhapsody in Blue drugie kwitnienie w tym sezonie




Nowocześnie z różAnką :D 08:59, 21 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 08:58, 21 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anpi napisał(a)
Ale masz tych różyczekŚliczne są ,a te na płocie to nieźle zaszalały!
Bez nawadniania trawniki mają ciężki żywot.Widzę jak ogromna jest różnica ,gdy na części em założył system zraszaczy samowynurzalnych
Ostatnio próbowałam też naprowadzić do mojej kałuży żabkę,która zabłąkała się w którejś z rabat.Ale mi się nie udało,poskakała w przeciwną stronę
Róż mam bardzo dużo, bo ponad 80 sztuk, ale nie wszystkie są udane. Nawet z tymi kiepskimi nie potrafię się rozstać. Ciągle daję im szansę na kolejny rok.
Mam jedną żabkę, która mieszka w wysokich trawach ozdobnych. Czasem przesiaduje w altanie za donicą, a czasem pływa w kałuży.
Nawodnienia nie mam i nie będę miała, więc trawnik zawsze polegnie, ale rabaty ratuję jak mogę.




Nowocześnie z różAnką :D 08:57, 21 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Budapeszt
Za drzwiami do ogrodu... 08:56, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry




Aniu jeszcze raz dziękuję za zaproszenie
Za drzwiami do ogrodu... 08:55, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Dziewczyny narobiły fotek bardzo dużo i dużo pokazały z Ani bardzo romantycznego ogrodu.
Kilka ode mnie, żeby nie było, że nie byłam

Mnie urzekły cóż innego niż róże ładne i zdrowe.. wiem, że jedną będę miała




W moim małym ogródeczku - Dorota 08:50, 21 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)


To są dopiero widoki!
Pięknie Dorotko Też bym tak chciał. Muszę czekać do końca października
Wnuk był u mnie 6 godzin i to nie może być nudny czas. Muszę mu ciągle coś wymyślać, żeby się nie nudził. Na koniec wymyślił, że zrobimy bukiet dla mamusi. Zaczęło się od polnych maków a skończyło na różach i innych ogródkowych. Synowa była zadowolona z takiego bukietu. Myślę, że bardzo tęsknisz za wnukami, niestety duże odległości nie pozwalają na tak banalne zabawy jak puszczanie baniek mydlanych. Radocha dla dziecka ogromna, tym bardziej, że takich ogromnych baniek nie robiliśmy wcześniej.





Przerabianie ogródka pod swój gust 08:49, 21 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)

Woow ale piękna. Miałam żółtą ale u mnie nie zimuje..

Piesio ujmuje za serce.. i pogryziony przez sąsiada... przypomniałam i się jak z moim miałam kilka takich akcji.. kilka razy był pogryziony, a było kawał psa..

Ogródeczek śliczny. Muszę wrócić i poszukać nazwy tego cisa. Nigdzie nie spotkałam takiej odmiany.. ale może się gdzieś uda.
Ogródkowe perypetie:) 08:49, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Ogródkowe perypetie:) 08:48, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry




Ogródkowe perypetie:) 08:46, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Ogródkowe perypetie:) 08:43, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies