Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 23:26, 19 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
ryska napisał(a)
Raj dla oczu Tyle wspaniałych roślin i roześmianych Ogrodomaniaczek w jednym miejscu. Wyjątkowy ogród, podziwiam cały czas.

Cieszę się ,że mój ogród mógł dostarczyć miłych odczuć nie tylko mnieA jak dobrze jest mieć z kim pogadać o różnych dylematach ogrodowych.

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:36, 19 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
katel napisał(a)
Aniu ogród cudowny - fajnie pooglądać zdjęcia z innej ręki, detale zachwycają, maszynka do mięsa jest ekstra . Ławka bardzo ładna i świetnie pasuje no i zdjęcia spotkaniowe rewelacyjne - jak miło zobaczyć takie roześmiane ogrodomaniaczki.

Dzięki KasiuMam nadzieję,że kiedyś dotrzesz do mnieAle dziewczyny narobiły tyle zdjęć,że nie wiem ,czy zostało coś do zobaczenia!? A spotkania są super!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:40, 19 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
AgataM napisał(a)
Wow!!!! ( tu głębokie wzdychanie ) Cudnie!!!!!


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:46, 19 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
sylwia_slomczewska napisał(a)
Obiecane zdjęcia
Z takimi atrakcjami jechałyśmy do Ani, strajk, ale jaki....


Taki transparent to i koło nas by się przydał,bo droga jaka jest każdy widział i czuł...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:12, 20 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
sylwia_slomczewska napisał(a)
ogród niezwykle fotogeniczny

Sylwia,ależ sesję urządziłaś mojemu ogrodowi!!! Jestem Ci bardzo wdzięczna, za wszystko...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:48, 20 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
Adela napisał(a)
Ogródeczek jak cukiereczek jest co podziwiać gratuluję wyczucia smaku, pomysłów i ich realizacji.
Dzięki dziewczynom widzę, że to w zasadzie nie ogródeczek, a spory ogród (wręcz hektary) wymagający dużo pracy. Kiedy to wszystko jesteś w stanie obrobić?
Czemu ja się dziwię? Jak się jest młodym, to energia rozpiera
Aniu - życzę Ci, aby wór z pomysłami nie miał dna, a czas na ich realizację nigdy się nie kończył.

A tak w ogóle - masz czas na beztroskie leniuchowanie?

Adelo,ogólnie to ja nie lubię beztrosko leniuchować Chyba że tak nazwę spacery po ogrodzie i patrzenie co gdzie przesadzić ,co zmienić ,co nowego zrobić lub bieganie z aparatemA wszelkie zajęcia w ogrodzie są dla mnie wypoczynkiem od pracy i od codziennych obowiązków domowych.Oczywiście są czynnym wypoczynkiem i czasami bardzo męczącym fizycznie ale uszczęśliwiają efekty tej pracy.Przez ostatni czas właściwie tworzyłam ogród i włożyłam w niego naprawdę dużo pracy i czasu.Czasami kosztem domowych obowiązków,snu i kręgosłupa.Ale teraz gdy gęsto rośnie i efekt mnie na razie zadowala,to myślę że tej pracy będzie mniej.Oczywiście mam jeszcze pomysły do zrealizowania,ale to na spokojnie
Część działki z warzywniakiem jest w większości ugorem i tak raczej pozostanie.Więcej nie dałabym rady utrzymać w należytym porządku.Po za tym nie dałabym rady podlewać.A przy takich upałach przy moim piachu to konieczność.W rabatach mam kropelkowe nawadnianie i większą część trawnika też nawadnianie wszystko założone przez mojego zdolnego ema.A warzywniak,zielnik i rabaty bukietowe muszę podlewać wężem.
Tam też przeważnie chwasty czekają na mój wolny czas
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 15:34, 20 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
agapant napisał(a)
Ania dzień w Twoim ogrodzie rewelacja. Poprzeczkę podniosłaś o kolejne centymetry Ogród mega romantyczny, warzywniak pełen obfitości a róże mmmmy. Dziękuję za zaproszenie, bateryjki naładowane.

Aguś cieszę się, że miło udało ci się spędzić dzień Wiele waszej ,ogrodowiskowej zasługi jest w moim ogrodzie
Róże stanęły na wysokości zadania!!!A warzywniak mnie samą zaskoczył.Dany jesienią obornik i jeszcze wiosną ziemia popieczarkowa sprawiły ,że wszystko rośnie jak na drożdżach ,i te deszcze majowe...
Spotkanko super,posiedzieliśmy do wieczora,szkoda że niektórzy musieli wcześniej jechać

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 16:12, 20 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
Betka napisał(a)
Aniu Ty z Krzysiem jesteście wspaniałymi gospodarzami!! Ugościliście nas naprawdę mega !!! Super że prezent wpasował się w ogród Wasz ogród zapiera dech w piersiach ja jestem pod ogromnym wrażeniem róż wyszukanych najpiękniejszych !!! Detale które goszczą w ogrodzie są tak cudne że nie mogłam oczu oderwać od rabat Cieszę się że poznałam 3 cudowne ogrodowe kobiety Strasznie się cieszę że dzisiaj mogłam nacieszyć oczy takimi pięknymi widokami

Beatko,dziękuję Bardzo mi miło słyszeć tyle miłych, pochlebnych słów.Czyli moje starania nie na darmo...
Beatko jak chcesz zrobię Ci spis róż które mam.Teraz trochę podpisywałam fotki.
Bouquet Parfait:

W pełnym słońcu i w pełni rozkwitnięta wydaje się być kremowa,wręcz biała
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Dorota123 21:54, 20 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękna porcja ślicznych fot z ogrodu i spotkania. Nowa ławeczka prześliczna.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
abiko 08:55, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Dziewczyny narobiły fotek bardzo dużo i dużo pokazały z Ani bardzo romantycznego ogrodu.
Kilka ode mnie, żeby nie było, że nie byłam

Mnie urzekły cóż innego niż róże ładne i zdrowe.. wiem, że jedną będę miała




____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies