Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogrodowy pamiętnik 21:15, 19 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
A tak odbiły moje carexy . Jeden tylko wygląda dobrze.


Rozpoznawanie chorób i szkodników 21:14, 19 cze 2019

Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 89
Do góry
Witam was i proszę o pomoc. Tak wygląda większość liści mojego ambrowca. Są jakby niewykształcone i powygryzane. Żadnych żyjątek nie zanotowałam. Co to jest, jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Daleki od ideału..... 21:13, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry

zapomniałam jak się te czosnki nazywają


W cieniu - zacieniona 21:12, 19 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...po drodze...
Dereń biały Ivory Halo
------
Obiedka szerokolistna
-----
Jarzmianka większa Moulin Rouge
-taka mikra bo tegoroczna
Nowocześnie z różAnką :D 21:11, 19 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Scielam kocimietki, The fairy mają teraz miejsce na popis
Daleki od ideału..... 21:10, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Nowocześnie z różAnką :D 21:09, 19 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Glediczja chyba choruje?
Daleki od ideału..... 21:06, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry

manekin daj między róże


W cieniu - zacieniona 21:05, 19 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Nawalnicy wspolczuje, wykonczy nas ta pogoda U Ciebie jeszcze pieknie rh kwitna, roze masz piekne ale jakie naparsnice dorodne i martagony. U Ciebie zawsze takie rozne kwiaty co u innych nie ma. Pieknie jest. Pozdrawiam i zycze spokojnej aury, zeby nas kataklizmy omijały

Rh kwitną u nas bardzo długo,różne odmiany i zacienienie temu sprzyjają.
Róż mam niewiele...miejsca mało,więcej nie wykroję.
Daleki od ideału..... 21:02, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry


z tych ostróżek zbieraj nasionka

W cieniu - zacieniona 21:02, 19 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Bogusiu u Ciebie roślinki od deszczu polożone a u mnie od suszy. Martagony u mnie kwitna ale Twoje większe i dorodniejsze. Pozdrówka zostawiam.

Nie wiem kto mi podjada pączki martagonów...ale chyba to wszędobylskie ślimaki.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:01, 19 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
TAR napisał(a)
Super i ślicznie, zestawienie tojesci z tym różowym mnie nie przeszkadza, osobiscie lubie duzo kolorów w ogrodzie. Nie ma to jak porzadny miszmasz. podprowadze pomysł na jarzmianki w hostach
a masz gdzieś krwiściągi wkomponowane? sa super i do trawek pieknie wygladaja


Tojeść wrzuciłam do zagajnika brzozowego. Zaaklimatyzowała się.Godnie zastąpiła rogownicę. Muszę w ten zakątek wkroczyć z nożycami. Jakieś dziwne byty się pojawiły. Mus zapobiec rozmnożeniu.

Pod dereniem Flaviramea.







Krwiściąg jeszcze jest w stanie bezkwietnym. W zeszłym sezonie w pełnej krasie prezentował się tak (przez kilka tygodni rabaty były bez wody). Sam krwiściąg wygladał dobrze, ale sasiednie rosliny troche cierpiały.





W cieniu - zacieniona 21:00, 19 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
JoannA napisał(a)
Bogusiu jestem u Ciebie regularnie i podziwiam Twój cudowny ogród. Wybacz że tak rzadko się odzywam, ale z czasem tak krucho. U siebie też niewiele piszę i wątek zaniedbany.
Wytchnienia od upałów życzę.
Hortensja pnąca piękna

Upały dają się nam we znaki...roślinom też.Codzienne podlewanie bardzo mnie męczy.
Daleki od ideału..... 20:59, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry

ciekawe rozwiązanie na szklarenkę do pomidorów, nakłada sie kabine prysznicową, łatwo wietrzyć i podlewać, a funkcję spełnia rewelacyjnie


...uDany ogród 20:57, 19 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14137
Do góry
dana1s napisał(a)
Byłam dzisiaj na chwilę w ogrodzie, wygląda nawet dobrze mimo skwaru i braku wody.
Ostatnie dni zeszły mi na akademiach i pożegnaniach. Znów kończymy pewien etap w życiu. Jestem dumna z moich Chłopaków pięknie im poszło, szczególnie Mały pokazał co potrafi Złota Tarcza na koniec Gimnazjum



Kwitną róże i powojniki

ta róża mnie zachwyca dostałam ją w prezencie, bez nazwy kwiaty mi się kojarzą z kamelią. Wyglądają jak sztuczne broszki





Może Ktoś wie jak się nazywa ta róża?



Gratulacje za tak dobre zakończenie

Niesamowita ta róża, podobna do Iceberg
Daleki od ideału..... 20:55, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Daleki od ideału..... 20:53, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



W ogródku emerytki 20:52, 19 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Podwiązałam kilka gałązek największej róży, bo pod ciężarem kwiatów za bardzo zwisały i bałam się połamania.

Posadziłam przywiezione sukulenty
Tu dosadzony w środku.

Tak postawiłam kwiatki

Pierwszy kwiat jeżówki
Po nitce do kłębka ;) 20:50, 19 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Do góry
Prezenty urodzinowe <3
Daleki od ideału..... 20:49, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry


moja druga miłość od pierwszego wejrzenia
Eden Rose, dziewczyny mówiły, że nie pachnie w momencie gdy ja wciskałam nos i wdychałam cudny herbaciany aromat
muszę ją mieć

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies