Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Basi 00:20, 19 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
I trochę zmian na rabatach.







Ogród Małej Mi 2017 00:17, 19 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dobranoc..
Ogród Basi 00:15, 19 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi 00:10, 19 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi 00:07, 19 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi 00:04, 19 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Liliowo i kolorowo:) 00:03, 19 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Gosialuk napisał(a)

Prześliczne. A ta drobna różyczka jak się nazywa?


To jest okrywowa, niezawodna, kolor jest bardziej intensywny. Polecam okrywowe bo kwitną cały czas i są odporne bardzo. Spokojnie mozesz sadzic u siebie na łace


Jeszcze jedna mam różowa okrywową, duży krzew i kwitnie cały czas ale dopiero zaczyna.
Ogród Basi 00:02, 19 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
U mnie również zaczęły kwitnąć powojniki.







W ogródku emerytki 00:01, 19 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Kwitnie złocień maruna i ostnica

Dzwonczyn.

Takie piękne ostróżki urosły z nasion od AgatyM
Dwa ogrody 23:49, 18 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Zana, przedpłocie bez spiny Rojniczki kwitną, za chwilę może zrobię im jakieś przemeblowanie.

firletka białoróżowa



szalejąca stipa


Pashminy



Jasmina

Przerwa na kawę... 23:46, 18 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21518
Do góry
inka74 napisał(a)
Muszę jeszcze jeden widoczek i kielichowca Aphrodite zostawić bo bardzo je lubię.

Tak mnie wita moje pudełeczko po ciężkim dniu pracy

Nie chce mi się z niego wychodzić.


Wcale się nie dziwię.
U mnie nie jest tak kolorowo .
Przerwa na kawę... 23:39, 18 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Muszę jeszcze jeden widoczek i kielichowca Aphrodite zostawić bo bardzo je lubię.

Tak mnie wita moje pudełeczko po ciężkim dniu pracy

Nie chce mi się z niego wychodzić.

A kielichowiec mnie zachwyca. Sadzonka z ubiegłego roku. Fakt że duża kupiona
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 23:39, 18 cze 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Trawy aż uginają się po ciężarem rosy.







Liliowo i kolorowo:) 23:36, 18 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
AgataM napisał(a)
Zjawiskowy.... Cudny!!!! Brak słów....


Zjawiskowy to jest Twoj Wszystko u Ciebie przemyslane i efekt cudny. U mnie busz chodz staram sie panowac nad nim Ciagle mi czasu i zdrowia brak na wieksze zmiany, ktore mam zaplanowane.







W ogródku emerytki 23:34, 18 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Tak wyglądają kwiaty powojnika, który miał być Arabellą
Kwiaty są fioletowe, ciemniejsze niż wyszły na zdjęciu w słońcu.

Pierwszy kwiatuszek na powojniku Anita, trochę małe ma te kwiatki

Eriofil kwitnie tak obficie, że musiałam dać podpórki, obok przetaczniki i szałwie.
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 23:30, 18 cze 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Wtorek 18.06.2019 godz.5:30








Liliowo i kolorowo:) 23:26, 18 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Kindzia napisał(a)
Ja jestem z tych co im przeszkadzają płatki lecące Pewnie dlatego mam mało róż pnących...szybko da się policzyć : 5 sztuk.
Ale podziwiam te piękne widoki u Ciebie i bardzo się cieszę, że nie każdy ma takie skrzywienie jak ja


To ja wiem Kasiu, ale to przeciez tylko płatki Lubie pnące Fajnie, ze juz jestes





Dwa ogrody 23:26, 18 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry





Rabatkę pielę dwa razy - wiosną i latem, nie podlewam, radzi sobie sama Nie przejmuję się nią zbytnio, luzik
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 23:24, 18 cze 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Ula to jesteś nie zniszczalna. Ja wstałam o 5;30 i prosto wyszłam do ogrodu pstrykać zdjęcia. Było tak bez wietrznie, spokojnie.
Ogród Anity obejrzałam z ogromną ciekawością. Szkoda, że nie może być aktywna ale cieszę się, że choć małą cząstkę jej ogrodu mam u siebie. Na początku mojego bytu na Ogrodowisku mój ogród świecił pustką. Byłam wdzięczna za każdą roślinę. Posadziłam pierwszą tawułę japońską, pierwsze lawendy. Do tego kilka choinek i to wszystko. Anita dobra dusza przysłała mi sporo roślin między innymi te zieloną tawułkę, za nią żurawkę, stipę od której pochodzą pozostałe. Hosty, języczkę, turzycę palmową, bodziszka, tojeść, i jeszcze kilka traw. Kiedy patrzę na te rośliny przed oczami mam ogród Anity. Dostałam też sporo traw od Ewy Bacowej. Roślinki od Iwonki. To bardzo przyjemne uczucie jak poszczególne rośliny kojarzą się z konkretnymi osobami.


Liliowo i kolorowo:) 23:22, 18 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Danusiu potrzeba mi 5 lat aby ciebie dogonić w różach.
Tylko ty prawdopodobnie uciekniesz mi o 10 lat więc zawsze będę cię gonić.

Mam dużo róż, ale muszę teraz kupować pnące. Więc będę szukać ładnych róż i mrozoodpornych. Chyba u Dorotki widziałam bursztynowa "herbaciana".
Tak mi się podobają herbaciane ale gdzie tu znaleźć taką.


Elu niektore te co obficie kwitna maja dopiero rok , moj ogrod wcale nie jest taki stary to ja juz mam haha duzo lat




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies