Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:41, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Angielska piękność



Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:41, 17 cze 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
I pojedyncze krzewy i kwiatki:

Sunblaze



Ballerina



Purple Lodge



Scepter'd Isle



Synactif

W ogródku emerytki 22:41, 17 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Albicja, rośnie sobie na placykach między uliczkami, może rosnąć u nas.
Tak mi się spodobała, że planuję posadzić u siebie.

Osiedlowy ogródek 22:40, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Bodziszki...

NN



Rozanne



Wiesiołek różowy w lawendzie a nawet we wrzoścach i trawniku

Ja i mój ogródek, a może ogród 22:39, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Dominika11 napisał(a)

No,, w końcu się zlitowałaś :0
Bardzo ładne fotki ogrodowe.Ale jak ogród ładny to i zdjecia ładna.
pozdrawiam
Osiedlowy ogródek 22:36, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Lilie...



Ogród w Klein Kottorz 22:36, 17 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4757
Do góry














Rododendronowy ogród II. 22:35, 17 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Nic nowego sie nie dzieje wiec pokazę zdjecie dzierzby

moze jeszcze gila ale obiektyw nie był dobry bo przyblizyc nie mogłam

Przedziwny Ogród 22:34, 17 cze 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Cudne zdjecia Dorotka zrobiła.


Prawda?????





Osiedlowy ogródek 22:33, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
I z bliska...

Zawciąg nadmorski, w zeszłym sezonie był jedną kępką



Lilia Easy Waltz co roku zaczyna jako pierwsza



W ogródku emerytki 22:33, 17 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Bugenwilla w dwóch kolorach.


Bylinowa łąka 22:32, 17 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
Gosialuk napisał(a)



Efekty sobotniego pobytu. I duża łąka też skoszona przez sąsiada. Jeszcze trochę plewienia i podlewania ostatnio dosadzanych roślinek, bo ewidentnie padały od upałów.


Na koniec zdjęcie z auta. Dwie malusie sarenki stały na drodze jak wyjeżdżaliśmy. Takie nieporadne, że miałam ochotę wysiąść z auta i im
pomóc.


Koniec.
Cudny domek Gosia masz Rabatki coraz bujniejsze, ale maluchy mi serce skradły
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:30, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
A parzydło kończy kwitnienie

szkoda, że tak krótko..
W ogródku emerytki 22:30, 17 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Udało mi się trafić na ciekawe rośliny, część udało mi się rozpoznać dzięki netowi.
Jakaranda mimozolistna


Akant, u nas też może rosnąć, tam to prawie chwast, sieje się wszędzie.





Rododendronowy ogród II. 22:29, 17 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Bogdziu

Oglądam twój ogródek z dwoma nośnikami na większym oglądam a na drugim patrzę jakie to róże u ciebie rosną.
Te 2 potwory wyżej różowy i czerwony długo je masz jakbyś jeszcze mogła nazwy podać byłabym wdzięczna.

Sprawdzałam róże Barbara zrób fotkę krzaka a może już jest tylko bez podpisu. Rzeczywiście róża zdrowa i ładna. Lubię róże czerwone i herbaciane. Nie mogę znaleźć takiej super herbacianej.
Jak duża u ciebie rośnie Barbara i po ilu latach. Musi być ładna jak dokupilas

Pozdrawiam


Nazwy tej rózowej nie znam .Czerwona jak pisałam to Alberich ( na zdjeciu są dwa krzaki . Rosną u mnie dosc długo , myśle ze jakies 15 lat.Barbary mam czwarty rok i jestem bardzo z nich zadowolona co jest wyczynem bo ja na róze tylko narzekam , na wszystkie oprócz Barbary.Mam tylko takie zdjecie starej Barbary , niestety nie cały krzak , dopiero zaczyna kwitnąc , jak nie zapomnę zrobie jutro ale sporo spraw mam do załatwienia więc nie mam pewnosci czy nie zapomnę.
Przedziwny Ogród 22:29, 17 cze 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
karlos napisał(a)
Ładne foty Doroty ... bo ogród piękny Czekam aż mój ogród będzie taki dojrzały ...



Twój ogród na pewno będzie cudny. Tego Ci życzę Zresztą już to widać Za miłe słowa bardzo dziękuję










Osiedlowy ogródek 22:26, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Słoneczna z szerszej perspektywy...



Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:25, 17 cze 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry





Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 22:23, 17 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Spimy co tam turysci, niech sie gapia



Nie moge usnac
Ja i mój ogródek, a może ogród 22:21, 17 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies