Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:20, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Zaczynają kwitnąć hosty
Moje ukochane miejsce na ziemi 22:19, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 22:19, 17 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Osiedlowy ogródek 22:18, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Z dzisiejszego popołudnia

Cienista w popołudniowym słońcu...


Moje ukochane miejsce na ziemi 22:16, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Te mi się baaaardzo podobają


Ja i mój ogródek, a może ogród 22:15, 17 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ogród Małej Mi 2017 22:15, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Tak.





Hmm, hosty masz przy rozach ??
Fajne poleczenia .
Suuper.
Moje ukochane miejsce na ziemi 22:14, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:14, 17 cze 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry




Ogród Cioci cz. 3 22:13, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)

Piękne, imponujące drzewa i wielkością i kolorytem.
Roze tez bardzo ładne.Same rado sci
Moje ukochane miejsce na ziemi 22:13, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Czyż nie są cudowne ???


Ja i mój ogródek, a może ogród 22:12, 17 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Jestem jestem

Zaległości majowe

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 22:12, 17 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
i na dobranoc
spac nie spac,nuuuda


spac


a moze by tak cos przekasic przed spaniem, co oni tu maja w karcie
Ogród w Klein Kottorz 22:11, 17 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
daszum napisał(a)
Nowe róże z bliska. Róża Rosario





Jakaż porcelanowa ta różyczka, taka nieskalana niczym uroda
Moja działka na Dębowym Lesie 22:11, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
greg66 napisał(a)
Ale piękny kolor ma ta naparstnica, ho, ho

To do tej pory moja jedyna naparstnica.Tj o takim kolrku.
Ale wczoraj na spotkaniu kilka sztuk od Sylwii dostałam.A jakie mi sie trafiły, zobaczymy na drugi rok.

Martagonka

Rhapsody in Blue
Dziwna lilia- lilia Apricot Fudge


Przedziwny Ogród 22:11, 17 cze 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Fantastyczny widok



Dziękuję Małgosiu Uwielbiam taki misz masz










Moje ukochane miejsce na ziemi 22:10, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Dokupiłam drugą taką ze wzgl na kolor kwiatów

W ogródku emerytki 22:10, 17 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Witajcie Danko, AniuzUroczyska, Wacku, Izo, Basiu, Aniu i Grześ
Wycieczka udana, to niezapomniane przeżycie.
Bałam się, że nie dam rady dużo chodzić / córka chciała w krótkim czasie dużo nam pokazać /, ale udało się
Moje spostrzeżenia są takie: krajobraz inny niż u nas, rzucają się w oczy pinie, cyprysy i platany klonolistne.
Nie ma prawie w ogóle trawników, drzewa na ulicach rosną pomiędzy płytami chodnikowymi, a pojęcie " ogród " to tam jest to raczej park.

Tak wygląda kora platana klonolistnego.

Hortensjowo 22:09, 17 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Taki mam widok z leżaka
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:09, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Pod wpływem deszczu złamała mi się naparstnica, wzięłam ją do wazonu..
okazało się, ze w co drugim kwiatku schronienie znalazł bąk
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies