Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moje ukochane miejsce na ziemi 22:08, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 22:07, 17 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 22:07, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:06, 17 cze 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Jenaczko witam i pozdrawiam Cie bardzo serdecznie ...i dopytuje się cicho jak tam Twoje cudne róże?

Aniu, wszystko u nas w porzadku.
Ostatnie dwa tygodnie minęły na sprzątaniu, plewieniu ogrodu, cięciu buksów i laurowiśni, wycinaniu przekwitłych kwiatów róż. A że takie upały, to dopiero po 20 na godzinkę-półtorej udawało się wyjść do ogrodu, a roboty było sporo.

Parę widoczków pokażę i idę spać:






Przedziwny Ogród 22:05, 17 cze 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Magleska napisał(a)
Agatko przepiękny spektakl różany obejrzałam na dobranoc cudownieeeee



Dziękuję Madziu











Moje ukochane miejsce na ziemi 22:05, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Jedyne jakie mam...nie smakowały karczownikowi

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:03, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Mam zaległości..wczoraj absolutnie zachwycił mnie..deszcz

ożywczy, ciepły, pobudził zapachy w ogrodzie, jakby rośliny też się cieszyły
Moje ukochane miejsce na ziemi 22:03, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 22:02, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 22:01, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Ogród w Klein Kottorz 22:00, 17 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4757
Do góry
Kilka aktualnych obrazków z mojego ogrodu:










Moje ukochane miejsce na ziemi 21:59, 17 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Zakwitły kolejne róźe



Osiedlowy ogródek 21:59, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Początek czerwca








Przedziwny Ogród 21:58, 17 cze 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ależ porcja fotek mi sie trafiła u ciebie, Najpierw spojrzeniem Dorotki potem twoim okiem. Niesamowita ilośc róż, obłędne są
I króliki masz baranki, hodowałam parę lat wstecz jeszcze przed ogrodem między innymi baranki właśnie, moja ulubiona rasa[/quote

Dorotka robi cudne zdjęcia. Ma do tego ogromny dryg i talent.
Róż mam dużo. Czasami zastanawiam się czy dobrze zrobiłam sadząc tyle. Kwitną cudnie , ale krótko. Muszę mieć coś w zamian. Mam jeszcze niezniszczalne cynie, które niebawem wsadzę. Mam w ogrodzie kilkanaście lawend. I na nie stawiam przyszłość mojego ogrodu. Susza na nich nic nie robi.

Króliki to ulubieńce mojego męża. A w ogrodzie świetne kosiarki z nawożeniem











Nowocześnie z różAnką :D 21:50, 17 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Jeżówki w czerwcu
Nowocześnie z różAnką :D 21:49, 17 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:48, 17 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Kindzia napisał(a)
Izuś...masz niemożliwą energię I Bolesławiec? Super!!!

Skalniak z tą kamienną ścieżką Ci wyszedł odlotowy, cudne miejsce.

I taka sąsiedzka czarnawa puszysta kurka Ci się marzy? Fajna taka, pierwszy raz widzę taką kurę. Taka ładna...chyba nie konsumpcyjna???

Małe kotki są słodkie, moja mama była kociara, wiecznie nam się coś na firankach w domu huśtało


Kasiu kurka jak najbardziej konsumpcyjna i zielone jajka sklada
Utargowalam dzis na wycieczce z burmistrzem kaczki, on dostanie kielbase a my kaczki

Koty mnie wkurzaja, bo rujnuja mi ogrod wyleguja sie na mlodych roslinach. Chyba szybko im nowy dom poszukam wrrrrr

Nowocześnie z różAnką :D 21:47, 17 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
I róże
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 21:45, 17 cze 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Poppy napisał(a)
Jak czytam o Twoim zaplociu to mi az mi tchu zabraklo na takie barbarzynstwo. No ale jak ludzie nie maja wspolczucia dla zwierzakow, to dla roslin jeszcze mniej
Trzymam kciuki za roze, niech wracaja do formy!

Leda, Tuscany, Doktorek i Jaqueline du Pre, przesadzone do doniczek, na szczęście żyją. Te dwie pierwsze nawet zakwitły, Doktorek długo stał w miejscu, ale też ma pąki. Te co pozostały na zapłociu, stoją na razie w miejscu i słabo rosną - muszę je podlać js nawozem i podsypać dobrej ziemi. Constance Spry, jedyna nieruszona, juz przekwita.

Leda




Tuscany




Constance Spry


Nowocześnie z różAnką :D 21:45, 17 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Klosownica i rozplenica z dereniem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies