Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z koniczynką 22:51, 16 cze 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Trzmielowy ogród 22:51, 16 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Bumblebee napisał(a)
[img
'Dolce Vita'



Wariatka rozana

I wlasnie, mialam Ci napisac, ze prawdziwym magnesem na trzmiele jest czysciec welnisty. Bezproblemowa roslina na slonce, wyglada niepozornie, jak kwitnie to troche balaganiarsko, ale takich ilosci trzmmieli to zadna inna nie przyciaga!
Za drzwiami do ogrodu... 22:50, 16 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Ogród z koniczynką 22:50, 16 cze 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Nowoczesny ogród ze skarpami 22:50, 16 cze 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 538
Do góry
Widok z przodu, niestety nie miałam zdjęcia bez "ogrodzenia"
szare słupki to lampy przy tarasie, które będą stały na tej rabacie

Ogród z koniczynką 22:49, 16 cze 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Wróciłam do domu, a tu spektakl różany...
Za drzwiami do ogrodu... 22:48, 16 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Dzisiaj drzwi ogrodu otworzyły sie dla sporej ilości osob.
cirkadelko miało dzisiaj powodzenie.. trzeba było się chłodzić,,upal..

Aniu- kochana dziękuje i tobie i Krzysiowi za wspanaile przyjecie i nas i wszystkich osób.
Wspaniała niedziela.Wspaniały ogród.
i rośliny i dodatki i rozmowy i WSPINALI LUDZIE
A twój ogród widziany przeze mnie






Ogród z koniczynką 22:48, 16 cze 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:47, 16 cze 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Ogród z koniczynką 22:46, 16 cze 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:45, 16 cze 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:44, 16 cze 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
I ciut zdjęć
Ogród, mydło i powidło. 22:44, 16 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry



Liliowo i kolorowo:) 22:43, 16 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)



Zakwitła moja nowa róża na którą czekałam






Spodobała mi się ta różowa, fajnie rośnie nawet na dół a nowość ma super kolor
Moja działka na Dębowym Lesie 22:40, 16 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry

Za kwiatkami to chyba wszędzie sie zajrzało

To wulkan energii-Beatka




I pyszne ciasto
Ogród, mydło i powidło. 22:40, 16 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry

Nowoczesny ogród ze skarpami 22:39, 16 cze 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 538
Do góry
Przemyślę sprawę jeśli chodzi o tę rabatę wzdłuż ogrodzenia..
Na pewno trzymam się wersji, że na niej posadzimy "coś" co nie będzie "za wysokie"

Natomiast na rabaty przy-tarasowe już czekają w donicach na posadzenie buksy (bo zakładam, że tutaj zrobię kulkowisko.. ) mam 5 dużych kul bukszpanowych i mniejsze (tych mam dużo).. Rabatę blisko tarasu przewiduję wypełnić kamieniem z łupanego granitu (ze względu na ścieżki)

Rozrysowałam wstępnie plan, na którym zaznaczyłam:
* Kule buksy (mniejsze i większe)
* "coś" do podsadzenia myślę o niższej trawce, np. carex Ice dance chyba, że macie jeszcze jakieś pomysły ?
* żywopłot z laurowiśni (.. zobaczymy co z niego wyrośnie)
* dwa pytajniki to dwa drzewka, na które przygotowane jest oświetlenie
* zaznaczyłam też ścieżki z płyt - w tych miejscach pójdą, tylko niekoniecznie w takim układzie/ rozstawie płytek

i teraz żeby nie mieszać już zbytnio z gatunkami mam do wyboru:

- grab
- klon Royalty (bordowolistny)
- śliwa wiśniowa
- brzoza (chyba odpada - za blisko tarasu)



No chyba, że nie sadzić w miejscu "?" drzewek, tylko trawę wyższą albo "coś" z mojej listy chciejstw żeby zachować ograniczoną ilość gatunków i ją/to podświetlić??

Robimy głosowanie
Liliowo i kolorowo:) 22:38, 16 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)






Rozumiem że to szałwia. Ładnie rośnie u Ciebie. Ale to ta wyższa, też mam choć może inną odmianę. Nie wiem czy z szałwiami nie dam sobie spokoju albo będę szukać docelowego właściwego miejsca.
Ogród, mydło i powidło. 22:35, 16 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry



Moja działka na Dębowym Lesie 22:35, 16 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry

To my dzisiaj

Wspaniali ludzie )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies