Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Urszulla 23:41, 14 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
A oglądałaś fotki z ogrodu moich sąsiadów?

Pokaż jarzmianki a masz niskie szałwie i przetaczniki? Bo wysokie to mam a wolałabym niskie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 12:04, 16 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
upał wszędzie a róże masz superos pewnie zapach zniewala


Upał bardzo dokucza, jestem cukrzykiem to jeszcze bardziej, tyle, ze popadalo to nie trzeba podlewac, tylko donice a tych tez mam sporo. Zapach cudny teraz szczegolnie pachnie Veilchenblau a tyle bzykow, pszczólek w nim









____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 12:11, 16 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
violaskom napisał(a)
Piękny różany ogród. Te pergole obsadzone różami są cudne. Cały ogród wyglada zjawiskowo.


Ciesze sie, że się podoba, bardzo lubie pnącza bo nadają ogrodowi tajemniczości.












____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 12:20, 16 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
A oglądałaś fotki z ogrodu moich sąsiadów?

Pokaż jarzmianki a masz niskie szałwie i przetaczniki? Bo wysokie to mam a wolałabym niskie.


Oglądałam i podziwiam, fajnie bo razem sobie pracują i czas mają, dobrze mieć takich sasiadów. Ula tu Ci pokaże moje szałwie ale czy ja wiem są takie średnie, niskie od tych tych są różowe ale zapomniałam zdjęcie zrobić, następnym razem i jarzmianki te na pierwszym zdjęciu, mam tez biale ale kiepsko rosną.





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 12:26, 16 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632


Ula przetaczniki mam różne i o dziwo ten najnizszy bardzo niebieski najbardziej się pokłada, najbardziej lubie różowy bo jest niższy ale jeszcze nie kwitnie.
A to moja Eden


Dortmund


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 12:35, 16 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632








Zakwitła moja nowa róża na którą czekałam

Souvenir du Docteur Jamain
A poniżej przplata się New Dawn pomimo, że śmieci to bardzo ją lubie ale ja nie z tych co każdy płatek przeszkadza i Dortmund a w tle Veilchenblau






























____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 19:30, 16 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
danuta_szwajcer napisał(a)


Śliczne połączenie żółci traw i fioleu clematisów. Pięknie to razem wygląda.
Zazdroszczę deszczu, u mnie ledwie pokropiło.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
bogumila 20:02, 16 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Dawno nie byłam...weszłam i nie mogę wyjść...zabłądziłam w pachnącym gąszczu.
Cofam się wstecz i wszędzie pięknie.Takiej ilości kwiatów dawno nie widziałam.Masz cudowny ogród.Życzę dużo zdrowia,te upały nas wykańczają,obydwie zmagamy się z c...ą i wiemy jak czasem jest nam trudno .Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
ewsyg 21:36, 16 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Danusiu, oj joj joj, ależ cudności pokazujesz. Ogromniaste masz róże. Ja też poszłam w krzaczaste i pnące, ale moje jeszcze malutkie. Może kiedyś doczekam się takiego spektaklu. Przepiękny masz ogród, bardzo bardzo.....bardzo

Pozdrawiam i proszę o więcej
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Urszulla 22:38, 16 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
danuta_szwajcer napisał(a)






Rozumiem że to szałwia. Ładnie rośnie u Ciebie. Ale to ta wyższa, też mam choć może inną odmianę. Nie wiem czy z szałwiami nie dam sobie spokoju albo będę szukać docelowego właściwego miejsca.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies