Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja działka na Dębowym Lesie 07:40, 13 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
gogo napisał(a)
Aniu, dzięki
Moim niektórym liliom jest u mnie dobrze i ładnie kwitną.
Ale spora ilość całkiem zniknęła, a część nie kwitła, był tylko badyl.
Po wykopaniu, zaskoczenie, cebule zrobiły się tycie.
Myślę, że lilie będę sadzić do donic.

A jaki gatunek lilii posadziłaś ?
U mnie orientalne przepadają.
Najlepiej rosną u mnie drzewiaste i azjatki.
Ja już z donicami nie będę się bawiła.
...uDany ogród 07:26, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
pestka56 napisał(a)
OCH, ależ pięknie Ja tak chcę u siebie. Może rano coś takiego zobaczę, bo troszkę sypie i temperatura spada.
Bażanty to u nas codzienność. Ostatnio przyłapałam spacerujące razem 3 bażancice, więc jest nadzieja, że wiosną będzie więcej ptaszydeł.
Zamówiłam karmniki, bo moje samoróbki mało wygodne do napełniania, a stary drewniany tak rozhuśtany przez sójki, sierpówki i nawet bażanta, że pora wymienić.
Widziałam dziś niedaleko od nas domek. Jego dach mógłby cię zainteresować. Nie miałam aparatu, a on za daleko od drogi na zdjęcia z telefonu. Może w sobotę przejadę się tam i sfotografuję. Stoi na terenie ogródków działkowych i ma tzw łamany dach polski.


Kasiu było zjawiskowo, nie udało mi się tego w pełni oddać na zdjęciach, ale napasłam oko tym widokiem.
Dzisiaj też leży śnieg, ale drzewa nie są obsypane i nie wygląda to już tak pięknie.
Bardzo lubię takie widoczki i chciałabym żeby święta były białe. Szczególnie, że będę miała okazję spędzić kilka chwil w górach Trochę przymusowo, bo Teścia nie wypuszczą na święta, więc jedziemy do niego. Do Mamy na ten czas przyjeżdżają wszystkie wnuki to nie mam "stresa" że zostanie sama
Mój M sam robi karmniki i budki lęgowe, lubię te jego budowle
Jak będziesz miała chwilkę możesz pstryknąć zdjęcie tego dachu. Uwielbiam mansardy, ale na domku 35 m to chyba nie będzie dobrze wyglądać... a może się mylę...

...uDany ogród 07:17, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sierotka napisał(a)
Danusiu dawno byłam na u Ciebie juz się coś zmieniło z dzialeczką?
W sensie prawnym .
Foteczki jak zwykle zjawiskowe
Pozdrawiam serdecznie Ciebie


Dzień dobry! Wreszcie jesteś, jak się cieszę
Kochana niestety nic się nie zmieniło, zdecydowaliśmy się na budowę mikro domku 35m2. Zaczynamy najprawdopodobniej latem przyszłego roku. Zobaczymy co z tego wyjdzie?
Bardzo się cieszę, że podobają Ci się moje fotki. Dziękuję!
Ściskam mocno

...uDany ogród 07:14, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
AgataM napisał(a)
Jak zwykle cudownie.


Aguś było pięknie, teraz też śnieżnie ale to już nie to.
Dziękuję!

...uDany ogród 07:12, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Katkak napisał(a)
Jestem w Narni. Fantastycznie.


Kasiu miałam podobne odczucia. Nie mogłam się napatrzeć na te śnieżne widoki. Było dość wcześnie i światła mało, ale i tak mi się podobało
Dziękuję

Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 06:45, 13 gru 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry
sierotka napisał(a)


Anetko dobra jesteś ha ha


Ha ha


Różyczka piękna (to jedna z tych?) ale i tak czekam o wiosny
Szmaragdowy Zakątek 05:02, 13 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
jolanka – było ciężko, ale akcja pod kryptonimem „szafa” zakończona sukcesem. Wyszło nawet fajnie.



Koleżanka, zawsze marzyła o własnej sypialni z wieeelką szafą. Jak zobaczyła całość to popłakała się ze szczęścia, bo jej się tak podobało. I stwierdziła, że trzeba marzyć, bo marzenia się spełniają.

Margarete – Małgoś, masz rację, czas troszkę zacząć się liczyć z jegomościem o imieniu kręgosłup. Ale wiem, że to silny „facet”, wiele wytrzymał i wiele razem przeszliśmy, wszak znamy się już 50 lat.

yolka – ok., jak coś to dzwoń w sprawie remontu, a klucz zostaw pod doniczką przy wejściu.

PS. Zdecydowanie Małgosia za bardzo ciśnie z tą „starszą”…przecież my doskonale wiemy, w jakim wieku dopiero zaczyna się naprawdę żyć!
Ogród Basi 00:20, 13 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry


Ogród Basi 00:19, 13 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi 00:15, 13 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry




Ogród Basi 00:12, 13 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi 00:09, 13 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
A tu świecznik z odzysku pomalowany i z nowymi świeczkami.



Ciąg dalszy bombek.





Ogród Basi 00:06, 13 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
Wczoraj zrobiłam bombki na prezenty dla najbliższych i dla siebie jedną też. Jednak zdjęcia wyszły jakieś ciemne i mało wyrażne.







Mój 4 arowy azyl... 23:15, 12 gru 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Ostatnie i zmarznięte



Moja działka na Dębowym Lesie 23:10, 12 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
gogo napisał(a)
Fajnie, że wstawiłaś wspominkowe zdjęcia, bo moje widoki za oknem nie są kolorowe.
Nie załamuj się, że coś Ci nie wychodzi, czasem tak bywa.
Nie zliczę ile razy pierwszy stożek był kłuty szpilkami, zanim mi wyszło

I mnie też szaro i czarno.
Ale jeszcze parę dni i na śnieg padać i padać. To będziemy mieli biało
Załamać się jeszcze nie załamałam .Ale wkurzyłam się ja smutno ;(
Może jutro coś spróbuję.
Jak mi nie wyjdzie wrzucam wszystko do pudła

To jak Ci się podobały wspominkowe kolorki to jeszcze takie mam dzisiaj

Te roślinki też bardzo lubię .i mam je powtykane w różne miejscach

W ogródku emerytki 22:43, 12 gru 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
gogo napisał(a)
Sylwio, a co u Ciebie z ozdobami świątecznymi?
Czy też się zainspirujesz O. i zaczniesz działać i nam pokazywać.
Czekamy



Nie mam zmyslu artystycznego, niestety...szczyt moich możliwości to takie coś




W doniczce będzie różowa gwiazda betlejemska.


Rozpoznawanie roślin iglastych.... 22:08, 12 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Czy ktoś wie co to za roślina? Nie wiem czy to jakiś jałowiec? Rośnie wolno, ma miękkie gałązki nie kłujące. Jest srebrno-niebieski przez cały rok, taki ażurowy. Nie mam pojęcia co to może być bo nie znalazłam takiej rośliny w szkółce.




To może być Chamaecyparis lawsoniana 'Pembury Blue'-
cyprysik Lawsona 'Pembury Blue'. Będzie miał pokrój regularnego stożka, ładna barwa igieł.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies