Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 20:32, 09 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry
Agi2006 napisał(a)



Przychodzę z rewizytą i jestem pełna zachwytu nad naturalnościa jaka panuje u Ciebie w ogrodzie.Do tej pory bałam sie werbeny bo słyszałam, ze strasznie się sieje ale jak zobaczyłam powyższe zdjęcie to oniemiałam!!!!! Musze gdzieś znaleźć werbenę , bo stacjonarnie u nas jej brak. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wiary, ze następny zbliżający się rok będzie lepszy.

Bardzo Ci dziękuję też mam taką nadzieję! i niech ten rok już się kończy,bo był pod wieloma względami bardzo ciężki....

Werbena to jedna z roślin która u mnie chce rosnąć.Niestety nasion nie zbierałam,bo miałam własne siewki.Szkoda bo chętnie bym Cię obdarowała poza tym robi świetną robotę:wypełnia wszystkie puste miejsca i pasuje do większości roślin oraz bardzo długo kwitnie i jest dekoracyjna nawet zimą,taką jak obecnie
Rozpoznawanie roślin iglastych.... 20:11, 09 gru 2018


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Czy ktoś wie co to za roślina? Nie wiem czy to jakiś jałowiec? Rośnie wolno, ma miękkie gałązki nie kłujące. Jest srebrno-niebieski przez cały rok, taki ażurowy. Nie mam pojęcia co to może być bo nie znalazłam takiej rośliny w szkółce.


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:52, 09 gru 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry





Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:46, 09 gru 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry




Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:36, 09 gru 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Tworzę świąteczny klimat



Kwiaty we włosach 18:58, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry








Za drzwiami do ogrodu... 18:55, 09 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Posadziłam na początku listopada cebulę amyrylisa, a właściwie hippeastrum.Ale nie wiem czy zdąży zakwitnąć przed świętami,na razie ma same liście.Doczytałam że lubi rosnąć ciasno ,czyli może posadziłam go w za dużej doniczce i idzie w korzenie i liście?.Chyba przesadzę
Kwiaty we włosach 18:52, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry








Kwiaty we włosach 18:48, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 18:45, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 18:40, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Za drzwiami do ogrodu... 18:37, 09 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
gogo napisał(a)
To ja się nie nadaję na żadną gospodynię.
Nie umiem piec ciast / no, nie umiem /.
A obiady dla dwóch osób / z których jedna- czytaj eM - traktuje jedzenie jako konieczność, a nie przyjemność / robi się szybko.
Widzę, że jutro, jak nie będzie padać, musowo coś sfotografować.

Ciasta to ja akurat wolę piec niż coś gotowaćale jak jest czas i natchnienie ,a z tym ostatnio jakoś krucho.Wczoraj piekłam pierniczki,dzisiaj miałam lukrować,ale siedzę na Ogrodowisku i jakoś mi się nie chce.Może jak upiekę więcej,to za jednym zamachem udekoruję wszystkie.

Ania z Zielonego Wzgórza 18:28, 09 gru 2018


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
We wrześniu zakwitła jabłoń.

PAŹDZIERNIK

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 18:26, 09 gru 2018


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Do góry
Witam. Mam pytanie co można posadzić na tym pasku między domem a chodnikiem iglaki czy lepiej liściaste np. Berberys?
Ania z Zielonego Wzgórza 18:26, 09 gru 2018


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Tykwy przed zbiorem i po zbiorze.

Aminek

Rozchodniki po przymrozkach.
Kwiaty we włosach 18:18, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 18:15, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Dwa ogrody też czekamy na śnieg, bo święta się zbliżają i jak św. Mikołaj przybędzie, na czym?







Kwiaty we włosach 18:10, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Kasiu u nas nadal szaro, mgliście, deszczowo.
Elu faktycznie mrozu za dużo nie było, tuje nie są już takie zielone.Trawy też już tracą pióropusze.
Daria planowanie cały czas jest, na drugi rok tj. w marcu będę robić elewację przy tarasie , co do ogrodu to pewnie będzie przesadzanie, dosadzanie i porządek na różance.

Jeszcze liście są na niektórych krzewach.







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies