Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

dominika_ 11:57, 21 paź 2018


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Mózg to taki niesamowity narząd, że za każdym razem nas zaskakuje. Z pewnością wszystko powróci do normy, czasem potrzeba tylko dać mu troszkę więcej czasu. Głowa do góry
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
edi75 13:33, 24 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2180
Bardzo chętnie przyjmę mogę w zamian zaoferować trawki np.miskanty Adagio


Sylwia chciałam Ci powiedzieć ze moje irysy variegata faknie się rozrosły ...Jeżeli nadal chcesz to na wiosne tak jak się umawiałyśmy mozemy się wymienić.Bardzo dużo młodych ma
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
sylwik69 19:25, 24 paź 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
dominika_ napisał(a)
Mózg to taki niesamowity narząd, że za każdym razem nas zaskakuje. Z pewnością wszystko powróci do normy, czasem potrzeba tylko dać mu troszkę więcej czasu. Głowa do góry


O tak zaskakuje i to bardzo ! np.bardzo dobrze zapamiętuje wszystkie brzydkie wyrazy jest duży postęp i to cieszy
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 19:28, 24 paź 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
edi75 napisał(a)
Bardzo chętnie przyjmę mogę w zamian zaoferować trawki np.miskanty Adagio


Sylwia chciałam Ci powiedzieć ze moje irysy variegata faknie się rozrosły ...Jeżeli nadal chcesz to na wiosne tak jak się umawiałyśmy mozemy się wymienić.Bardzo dużo młodych ma

Edi piękne są,oczywiście że je chcę mam tylko problem z Adagio z 15 sztuk została marna jedna,naprawdę nie wiem co się stało,musiały przemarznąć...ale mam dużo innych trawek np. Silber spinne albo turzyce i chętnie się z Tobą wymienię
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwia_slomc... 19:43, 24 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Raz dwa sezony temu posadziłam takie dwukolorowe właśnie i po pierwszej zimie amba wcięła. Myślałam, że nie na nasz klimat, a u Ciebie Edytko tak pięknie się rozrastają, gratuluję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
edi75 09:23, 25 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2180
sylwik69 napisał(a)

Edi piękne są,oczywiście że je chcę mam tylko problem z Adagio z 15 sztuk została marna jedna,naprawdę nie wiem co się stało,musiały przemarznąć...ale mam dużo innych trawek np. Silber spinne albo turzyce i chętnie się z Tobą wymienię


Oczywiście tak zrobimy.
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Agi2006 08:15, 07 gru 2018


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824



Przychodzę z rewizytą i jestem pełna zachwytu nad naturalnościa jaka panuje u Ciebie w ogrodzie.Do tej pory bałam sie werbeny bo słyszałam, ze strasznie się sieje ale jak zobaczyłam powyższe zdjęcie to oniemiałam!!!!! Musze gdzieś znaleźć werbenę , bo stacjonarnie u nas jej brak. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wiary, ze następny zbliżający się rok będzie lepszy.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Gardenarium 08:33, 07 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Z werbeną można sobie poradzić, powyrywać połowę siewek i rozdawać innym. Wtedy masz kontrolę. Faktycznie siewek potrafi być bardzo, bardzo gęstoooo
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agi2006 08:42, 07 gru 2018


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
To jest nadzieja, że i ja zostanę obdarowana siewkami. Naprawdę u nas stacjonarnie jest problem i nie znalazłam werbeny bo jest mało popularna.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
sylwik69 20:32, 09 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Agi2006 napisał(a)



Przychodzę z rewizytą i jestem pełna zachwytu nad naturalnościa jaka panuje u Ciebie w ogrodzie.Do tej pory bałam sie werbeny bo słyszałam, ze strasznie się sieje ale jak zobaczyłam powyższe zdjęcie to oniemiałam!!!!! Musze gdzieś znaleźć werbenę , bo stacjonarnie u nas jej brak. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wiary, ze następny zbliżający się rok będzie lepszy.

Bardzo Ci dziękuję też mam taką nadzieję! i niech ten rok już się kończy,bo był pod wieloma względami bardzo ciężki....

Werbena to jedna z roślin która u mnie chce rosnąć.Niestety nasion nie zbierałam,bo miałam własne siewki.Szkoda bo chętnie bym Cię obdarowała poza tym robi świetną robotę:wypełnia wszystkie puste miejsca i pasuje do większości roślin oraz bardzo długo kwitnie i jest dekoracyjna nawet zimą,taką jak obecnie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies