Od tygodnia jestem na diecie i nawet praca przy robieniu pierniczków nie jest w stanie mnie skusić nawet na jednego, a pachną w całym domu. Na pewno kiedyś ją zrobię, ale trochę to się odwlecze. Lekką ręką i paskudnym łakomstwem przybyło mnie w tym roku 4kg. Muszę się tego pozbyć i nie pozwolić na powrót.
Takim pięknym zakątkiem mogę się delektować u Ciebie, u mnie już nie ma miejsca i sił na nowe aranżacje. Gdybyś mieszkała bliżej z miłą chęcią posiedziałabym w tak romantycznym ogrodzie.
Robię lukier królewski, zobaczyłam kilka filmików na You Tube porobiłam notatki i w tym roku całkiem nieźle ze mną współpracuje. Cieszę się że Ci się spodobały. Mam nadzieję, że sprawię nimi przyjemność obdarowanym osobom.
Sylwuś, jakoś mi ta irga tu nie pasuje, irgę mam w planach na przedpłociu zastosować, może jeszcze gdzieś powtórzę, ale jakoś tutaj nie chcę...
dzisiaj było tak...
Toszka ma zawsze cenne rady warto z nich korzystać
Ten co tymi nożami machnął to aż się uśmiałam. No ale jak taką ilość miał do cięcia to musiał to robić szybko.