Ano peech, pół dnia zabrakło i byłoby wykopane.
Ale i tak jeszcze trzeba wyrownać teren .
Oby tak było, jak piszesz
Za stawem jest prawdziwa łaka.Może nie kwitną za bardzo.Ale ja już tam będę rzucała jakieś nasiona czy może inne roślinki z czasem,żeby widok był ładniejszy
Zobacz jak tam przestrzeń, sama laką
I często tam sarenki, jelenie chodzą,bażanty i inne zwierzęta, czy ptaki
Przeglądając sobie dzisiaj zdjęcia z lipca znalazłam taką ciekawostkę: kiedy byłam w Różance to miejscowość blisko granicy z Białorusią, spacerowałam sobie wzdłuż Bugu - jest tam takie zejście fajne i wbity jest znak, że to granica Państwa Polskiego i zobaczcie my kupujemy po szkółkach, zamawiamy internetowo, a tam w naturze rosną sobie mikołajki i przetaczniki
Irenko, cudny ten trawiasty ten twój ogród
rudbekia od Danusi śliczna.Tasą samą kupiłam i mi padła.
dalia z Niemiec też wyjatkowa, ciemna. mało spotykana, piękna
pozdrowki zostawiam ;0
Totalny misz-masz, bo wszystko czeka w pogotowiu do wsadzenia, aby tylko przeżyło. Skonstruowaliśmy taką nieckę, wyłożoną EPDm-em i lejemy tam wodę, a ona podsiąka w doniczki