Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 17:56, 17 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A nam ogród sprawił dzisiaj ogromną radość. Minus 5,5 dało takie oto efekty. Ja nigdy osobiście w swoim ogrodzie takiego czegoś nie widziałam. Aż do dziś.
Po prostu wzruszyłam się, gdy stanęłam i popatrzyłam.









Za drzwiami do ogrodu... 17:28, 17 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Anda napisał(a)
Cukier puder, rzeczywiście

No i jaka fajna ziemia do Ciebie przyjechała


Mam nadzieję, że fajna ta ziemia, na razie jest dość sypka. Myślę że wystarczy jej do wiosny poleżeć na pryzmie aby sie trochę przekompostować ,a może czymś ją polać,do przyśpieszenia?(ale nie wiem czy to jest sens, jak tyko po wierzchu bo ruszać już tego nikt nie będzie) Na wiosnę idzie pod nowy trawniczek i może jeszcze na coś zostanie...?
eM wygarta do ostatniego pyłku

Pamiętajcie o ogrodach 17:13, 17 lis 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Pamiętajcie o ogrodach 17:12, 17 lis 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dzisiejszy poranny spacer z Funią wokół domu już lekko zimowy

Za drzwiami do ogrodu... 17:01, 17 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
amelia_b napisał(a)
Moje zdjęcia nie dzisiejsze to taki przegląd października i wczesnego listopada.

Tak myślałamBo klimat to my raczej mamy podobny.
Gdyby nie to ,że szron trzymał się jeszcze po 9-tej,to też fotek by nie było,bo ja zakaszlana i wcześniej z wyrka zwlec się nie mogłamSłoneczko mnie skusiło...

Wśród brzóz i dębów 16:39, 17 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Basiu co to za kalina? Cudna jest. Cięłaś ją?
...uDany ogród 16:36, 17 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Piękne słońce na błękitnym niebie, ale ziąb już dający we znaki.







...uDany ogród 16:33, 17 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj rano mi się nie udało wyskoczyć na sesję, niestety. Byłam popołudniu trochę porobić, zimno i musiałam się uwijać bo mi ręce odmarzły...
Trzeba się przestawić na inne temperatury i zacząć ubierać odpowiednio do tego co na dworze. Ja dalej biegam w polarku...
Związałam trawy, nie jest to tak pięknie wykonane jak u Was, ale może zda egzamin





Okryłam też ośnieżę, kousa i dawidię. M z Dużym okręcili pąki na paulowni, ciekawe czy to pomoże?



Takie pomponiki powstały

Ogród w budowie - nieustającej 16:20, 17 lis 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
A wracając do bombek, to Ogród Łobzów już całkowicie gotowy do Świąt. Są choinki druciane z samych zabawek i bombek, jak widać. Zdjęcia byle jakie, komórkowe, innych dziś nie posiadam.






Pogubiłam się po drodze... 16:15, 17 lis 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
i trochę jesiennego zwiedzania

Pogubiłam się po drodze... 16:14, 17 lis 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry

To tu- to tam- łopatkę mam ! 16:09, 17 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Za oknem mrozik, w domu ciepło.
Pompa wyjęta, meble tarasowe i ławeczki zabezpieczone. Można odliczać dni. Najpierw do świąt, a potem do wiosny.







Pogubiłam się po drodze... 16:08, 17 lis 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
Uwielbiam je

Pogubiłam się po drodze... 16:05, 17 lis 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry

Ogród w budowie - nieustającej 16:04, 17 lis 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Zimują w doniczce rudbekie triloba. Wcześniej nie udało mi się jej przezimoac niestety.



U nas dziś było w nocy ok. 0 stopni więc zrobiłam dwa ostatnie bukiety z żywych hortensji i drobnych astrow. Niebo było bardzo błękitne i dużo słońca ale arktycznie już w powietrzu.


To tu- to tam- łopatkę mam ! 16:04, 17 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
tulucy napisał(a)
Pszczółko, też wolałabym o tym nie myśleć... I nie oglądać miejsc, w których przed wojną były cmentarze - jak to mówią - "nienasze".


Pszczółko, Lucy dziękuję za udział w wymianie myśli.







W moim małym ogródeczku - Dorota 16:03, 17 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Doranma napisał(a)
A mi się bardzo, bardzo podobają te kule wśród zieleni!
Pozdrawiam☺
Kule robiłam sama, są styropianowe.
Dzisiejsze kwiaty , mimo sporego przymrozku trzymają się nieźle.
Pozdrawiam


Pogubiłam się po drodze... 16:00, 17 lis 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry

Pogubiłam się po drodze... 15:58, 17 lis 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry




To tu- to tam- łopatkę mam ! 15:57, 17 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Gosiu, Moniu- pojęcia "welin" nie znałam. Z kontekstu domyśliłam się, że chodzi o rodzaj pergaminu. Edukacyjna rola forum jest nieoceniona.





Na froncie rozplenice wciąż zielone (cień).



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies