Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 19:44, 15 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
firletka od Miry



tyton tez od miry, kwitnie nieprzerwanie od lata



no i dla Joi bazancia i przepiorcza foliera, w wiekszej sa przepiorki ale niedlugo bedzie zmiana, czesc przepiorek do zamrazalki, reszta do malej a bazanty do duzej
...uDany ogród 19:42, 15 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry







...uDany ogród 19:37, 15 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:36, 15 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
i zaszło

Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:36, 15 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
W zachodzącym słońcu



tu już pusto

...uDany ogród 19:34, 15 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






...uDany ogród 19:32, 15 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj dla rozładowania napięcia popracowałam w ogrodzie
Pochowałam wszystkie ceramiczne dodatki, latarenki i inne ozdóbki.
Pusto się zrobiło...chyba idzie zima...







Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:29, 15 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
koraliki, nie wyobrażam sobie jak to obierać na nalewkę, bo podobno z berberysa można robić



jeszcze w polach masa kukurydzy
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:26, 15 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


posadzone golterie

ten nadal tłoczy

coś je nadgryzło
Ogród na piasku i z wielkim murem 19:23, 15 lis 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Alicja169 napisał(a)
Dla Ani z Kamiennego
Moja zdobycz - aster wrzosolistny jednak kwitnie i jest słodki



Dzięki Alu
Mój już przekwitł. Wiosną go przesadzę w bardziej słoneczne miejsce
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:21, 15 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Tu dobrze widać, że koszenie było jeszcze potrzebne


liście sypane w lasku robią ściółkę

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 19:19, 15 lis 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Sterta rośnie



Gdybym tak robiła, nie zostałabym z niewiadomą
Odpisałam u siebie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:17, 15 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
A to już sobotnie mgły


i wyszło słonko

W kamiennym kręgu od początku 19:14, 15 lis 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:14, 15 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

pole minowe




pamiętasz co mi kiedyś poleciłaś?
skuteczne
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:13, 15 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

kretowiska mam wszędzie

a ten się czai czy bezpiecznie uda się do wiśni dolecieć

miechunka cały rok niewidoczna teraz po oczach daje

z tego clematisa mam siewkę przeniosłam nad rów
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:11, 15 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
liście gunnery dzisiaj ścięte



przed uprawieniem po rozrzuceniu kompostu

Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:09, 15 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Podobało mi sie to szlo na składzie , nie było drogie, wzięłam, ale coś mi nie leży, chyba wyleci

maki dziś schowałam


klon royal red najdłużej trzyma liście ze wszystkich moich klonów....no jeszcze ten od Madzi też w listkach czyli te dwa
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 19:06, 15 lis 2018


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
Do góry
Gardenarium napisał(a)




Danusiu, powiedz mi prosze, gdzie kupilas tego pietrowego, kulowego cisa?

Ja mieszkam w niemczech ale na wiosne jade do holenderskiej szkolki na wielkie zakupy bo taniej niz tutaj myslisz, ze tam takie cos dostane kupic?



W kamiennym kręgu od początku 19:03, 15 lis 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies