Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi
19:44, 15 lis 2018
firletka od Miry
tyton tez od miry, kwitnie nieprzerwanie od lata
no i dla Joi bazancia i przepiorcza foliera, w wiekszej sa przepiorki ale niedlugo bedzie zmiana, czesc przepiorek do zamrazalki, reszta do malej a bazanty do duzej
tyton tez od miry, kwitnie nieprzerwanie od lata
no i dla Joi bazancia i przepiorcza foliera, w wiekszej sa przepiorki ale niedlugo bedzie zmiana, czesc przepiorek do zamrazalki, reszta do malej a bazanty do duzej