Pod wpływem Ogrodowiska i ja kupuję rozne rośliny .
I zm8eniam6 rabaty .
A z trawami dopiero zaczynam.
Chryzantemy też masz ładne
Proste i naturalistyczne rzeczy ja bardzo lubię
Masz jeszcze piękne róże
Ale ta fuksja w patriotycznych barwach jest śliczna.
Ja mam jedną. I nie jest taka ładne jak twoja
Już zabrałam ja do domu.na razie zlecialy wszystkie liście
Sylwus róże jeszcze Ci pięknie kwitną.
Trawy prześliczne
Wrzosy ładnie się prezentują w tym roku.
I moje jeszcze ładne.
U mnie uczę też jeszcze kwitnie.
Pięknie ta dynka z wrzosami wygląda . I róża jeszcze piękna
Bardzo ładne dekoracje na schodach
Fajnie masz wkomponowany kompostownik.
My swój musimy przenieść i też muszę pomyśleć czym tu jego zasłonić .
Pozdrawiam
Anetko przepiękny jesienny ogród.
Trawy imponujące.
Co to za piękna trawa na 2 zdjęciu po prawej stronie ?
I chyba kawałek jest na 4 ?
Piękna
Pozdrowki zostawiam
Te dwie skradły moje serce. Pięknie kwitną Twoje dalie nad stawem. Przechowaj je w dodatniej temperaturze, bo warte są tego. Ja nie mam gdzie przechować, więc wywiozłam do teściowej, oni mają przystosowaną piwnicę bo mają tam dużą ilość ziemniaków.