Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Tu narazie jest ściernisko... 17:00, 12 lis 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Nie wiecie może co to za roślina? Rośnie u mnie w kącie sadu. Bardzo mi sie podobają jej owocki i chcę ją przesadzić na wiosnę na rabatę.
Tu narazie jest ściernisko... 16:58, 12 lis 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Nawet moja sundavilla ma sie dobrze. Pod koniec tygodnia mają być przymrozki to chyba przeniosę do domu.

Tu narazie jest ściernisko... 16:52, 12 lis 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 16:52, 12 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Kasiu ja mam takie miejsce na mojej trasie treningowej gdzie zawsze siedza prz drodze i jak przebiegam kolo nich to zawsze wyskocza na droge znienacka i chociaz wiem, ze tam sa zawsze uda im sie napedzic mi stracha

Danus odpozdrawiam

Yola mam dwie, nie mam pojecia jak duze musze obmierzyc albo Emusia spytac, pokazywalam je czasto na fotkach.

Elisa

Ewa bazanty sa smaczne ale ostatnio kilka lat temu jedlismy, dostawalismy od znajomego mysliwego. Przepiorki czasami Emus robi nadziewane, przepyszne miesko maja.

Moj oczar tak pieknie sie przebarwil, ze musialam go uwiecznic. Troche wiosna oskubaly go sarny, bo stoi wlasciwie poza ogrodem, przy wjezdzie ale za to mial takie wielkie przyrosty, ze wybaczam tym sarnom wieszam swoje wlosy teraz i mam nadzieje, ze teraz im nie wpadnie w oko.




Ogród w remoncie 16:51, 12 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Pokażę Wam jeszcze hakonechloa macra Fubuki,
o tej porze roku jest cudna. Kupiłam w tym sezonie 1szt. na próbę. Bardzo mi się podoba

Tu narazie jest ściernisko... 16:46, 12 lis 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Ogród w remoncie 16:45, 12 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Hortka pnąca dla Effki

Nie jest dobrze wyeksponowana bo ten płotek za niski
Tu narazie jest ściernisko... 16:32, 12 lis 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Dzisiaj u nas była bardzo ładna pogoda. Co robiłam? Oczywiście grabiłam liście. Ale to już końcówka.
Dla Was listopadowe kwiatki.
Działeczka Asi :) 16:18, 12 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Działeczka Asi :) 16:16, 12 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Ostatnio mnie nie ma na forum, bo czasu trochę brak. Dzień krótki, szybko się robi ciemno, szybciej chodzę spać Robię troszkę porządków w mieszkaniu, zapuściło się w sezonie
Na działkę w tygodniu już nie chodzę, bo wiadomo szybko ciemno. Dzisiaj troszkę byłam

Z dzisiaj


Ogród z widokiem na jezioro 15:50, 12 lis 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
yolka napisał(a)

Jesienna perspektywa


Ale fajnie -rudo. Twoje wnusie -super dzieciaki, uroda po babci.
...uDany ogród 15:48, 12 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Czerwono mi









Rododendronowy ogród II. 15:47, 12 lis 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Jak juz wczesniej pisałam dzis poszliśmy wycinac gałęzie . Jeden z serbów miał 11 pędów rosnących do góry jak drzewka, chciałam je wyciąc bo jego szerokosc niebezpiecznie rosła i za dużo juz zasłaniał.



Okazało się że gałęzie leżące na ziemi ukorzeniły się i faktycznie rosły nowe drzewka, no uwierzyc nie mogłam bo nigdy nie spotkałam się z takim zjawiskiem u świerków.

...uDany ogród 15:46, 12 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj znów nic nie zrobiłam, tylko pospacerowałam i zrobiłam kilka jesiennych zbliżeń.
Już dość ciemno było, ale coś widać







...uDany ogród 15:44, 12 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
pestka56 napisał(a)
Dana, a może ten rowek wykorzystasz na zrobienie suchego strumienia z rurą drenarską na dnie. Popatrz jak to fajnie może wyglądać:


Kasiu myślałam o tym, ale tylko w obrębie rabat, bo ten rów ciągnie się przez całą działkę, aż do granicy działki i wpada do rowu melioracyjnego.
Ale pomysł upadł, bo mamy mnóstwo liściowych i chyba bym nie dała rady oczyścić tego rowu wyłożonego kamieniem na jesień.
Zdecydowaliśmy że go zasypiemy.

Inspiracje cudne

Ptasi gaj 15:12, 12 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Z okazji Świeta Niepodległości wszystkim tu zaglądającym spokojnego swietowania, aby w Polsce zylo sie wszystkim dobrze.



Piękny bukiet, piękne życzenia, piękne święto
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 15:09, 12 lis 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
No i jest zonk - Stardust się pomylił z deczka.. myslicie, że przeżyją zimę?


U mnie też już kapustki są, to normalne...
Voyage jaki ma kwiat świetny!
Atelier Ogrodowe... 14:50, 12 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Lukas napisał(a)


Piękne rabaty. Jestem pod wrażeniem

I dodatkowo bardzo fajne zdjęcia w kontrze światła.
Ogród Muszelki 14:41, 12 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Po ostatnich wiatrach pod świerkami mnóstwo igieł.




W moim małym ogródeczku - Dorota 13:55, 12 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
yolka napisał(a)
Piękne wianki i jesień piękna choć w tym roku bardziej kolorowa niż złota
O tak bardzo kolorową jesień mamy. Jeszcze dziś jestem w stanie zrobić bukiet z żywych kwiatków i to dość różnorodnych. Za pochwałę dziękuję.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies