Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zielona przestrzeń 11:45, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
koliber napisał(a)




Anetko przepiękny jesienny ogród.
Trawy imponujące.
Co to za piękna trawa na 2 zdjęciu po prawej stronie ?
I chyba kawałek jest na 4 ?
Piękna
Pozdrowki zostawiam
Ogród z widokiem na jezioro 11:25, 13 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
yolka napisał(a)
wnuczkowałam


Fajni chłopcy...super mają babcię co po lesie w piłkę z wnukami gra
Tajemniczy Ogród 11:22, 13 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
I na koniec nutka patriotycznaIgnaś stwierdził, że musi zrobić do pary swoją flagę i kazał zamieścić symetrycznie

Tajemniczy Ogród 11:20, 13 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Niezwykłe jest to, jak wiele kwiatów jeszcze kwitnie. Choć muszę przyznać, że dominują jednak brązy
Kochanowy ogród 11:19, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry
Tajemniczy Ogród 11:17, 13 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
No to sobie właśnie listopadową słoneczną jesień uwieczniłam


Kochanowy ogród 11:16, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry
Listopadowo



Przedogródek pod dębem 10:52, 13 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)
nad stawem, w łączce georginie kwitną
Te dwie skradły moje serce. Pięknie kwitną Twoje dalie nad stawem. Przechowaj je w dodatniej temperaturze, bo warte są tego. Ja nie mam gdzie przechować, więc wywiozłam do teściowej, oni mają przystosowaną piwnicę bo mają tam dużą ilość ziemniaków.
Kochanowy ogród 10:36, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry



Kochanowy ogród 10:31, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 10:30, 13 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
abiko napisał(a)
Lubię zaglądać do ciebie Dorotko. Zawsze coś ciekawego Wianki jak zwykle śliczne, o synu nie wspomnę
I muszę chyba zaprosić do siebie do ogrodu więcej niebieskiego.. podobnie jak u Agani
Zapraszam częściej . Niebieski to mocny kolor w ogrodzie, szczególnie teraz gdy tych mocnych kolorów praktycznie nie ma. Za miłe słowa dziękuję.



Kochanowy ogród 10:26, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry
Październikowo




W moim małym ogródeczku - Dorota 10:24, 13 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Dorotko wciąż masz piękny jesienny ogród. Trawy dodają zycua8 i uroku. A ja mam ich za mało.
Fantastyczne wianuszki.
Pozdrawiam
Aniu pod wpływem Ogrodowiska od kilku lat kupuję różne trawy i właśnie one jesienią tworzą klimat w ogrodzie. Nie myślałam nawet, że takie proste wianuszki spodobają się tylu osobom. Dziękuję

Kochanowy ogród 10:21, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 10:19, 13 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Słoneczniki w bluszczu rewelacja, jak w welon wplecione
Dzięki wyobraź sobie, że ten bluszcz posadzony jest tylko z jednej strony tego łuku i rzeczywiście spływa na drugą stronę jak welon. Zaszczepki bluszcza i "czegoś tam" z białozielonymi listkami od Ciebie ładnie się przyjęły. Rosną jeszcze w doniczkach,które zadołuję na zimę.
Moja droga do lasu, którą chodzę prawie co dzień na spacery i zwlekam różne rzeczy z lasu. Ostatnio przynoszę ładne, białe gałązki brzóz. Ktoś robił przecinkę w swoim lesie, grube pozabierał, a drobnica została.


Kochanowy ogród 10:13, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry
Wrześniowo




W moim małym ogródeczku - Dorota 10:07, 13 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)
Myślałam, że Wasze zdjęcie profilowe jest zrobione na Waszym balkonie i stąd taki wpis. Pewnie, że nie musisz się brać za wicie wianków, mój em na pewno nie dał by się na takie coś namówić i w ogóle byłby zdziwiony, że mi coś takiego przyszło do głowy. Za miłe słowa dziękuję. Oczywiste jest, że natura tworzy najlepsze obrazy z tym nie da się konkurować. Poranne mgły u mnie, długo utrzymuje się rosa a ziemia pod tujami sucha. Podlewam od kilku dni zimozielone, bo mają oznaki podsychania.

Ogródkowe perypetie:) 10:05, 13 lis 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Nie wiem czy coś zobaczycie, ale z pozostałości z cięcia desek po skosie wyszły takie trójkąty. Zrobiłam z nich podstawki pod donice na zimę. Stoją na nich szare donice. Może dziś zrobię zbliżenie i komuś się przyda.
...uDany ogród 10:02, 13 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
pestka56 napisał(a)


Ale na pierwszych 3 zdjęciach rów jest trawiasto roślinny ii idzie na przełaj przez trawnik. Nie ma kamyczków, za to są inne rośliny. Będę taki u siebie robić między wielką rabatą z trawami, a tarasem. Jedno podwyższę, żeby było suszej, a drugie podkopię, żeby odprowadzało wodę. Będą sąsiadować o jakieś 2-3 m. Podoba mi się pomysł, że zkontrastuję rośliny które wolą suszej i mokrolubami

Kaczuchy już tego roczne? Zazdroszczę ci tego całego ptactwa. U nas jest ich coraz więcej. Zaczęły przylatywać dopiero jakieś 3-4 lata temu. Bo ogród się zakrzaczył i zadrzewił. Teraz z roku na rok coraz więcej i coraz różnorodniej w ptasiej rodzinie Nawet własne nietoperze mamy, bo sasiedliły wreszcie budkę powieszoną na domu.


Zobaczymy jeszcze, ale muszę zostawić chociaż tyle trawnika, bo mam tylko dwa takie kawałki. Jeden własnie tutaj, jako tło dla rabat. Drugi kawałek to ten z zegarem słonecznym. Ogród potrzebuje oddechu i musi mieć mieć chociaż trochę trawnika, szczególnie przy tak gęsto obsadzonych rabatach.
Jak jeszcze ten rów obsadzę mam uczucie zrobi się "bałagan".
Ale zobaczymy na wiosnę, teraz oprócz grabienia i zmiatania nic już w ogrodzie nie zamierzam robić. Mogę planować

Ptaków u nas jest mnóstwo właśnie ze względu na drzewa
Kaczki mieszkają cały rok na stawie, M będzie im robił domek
Nawet się nas nie boją są jak oswojone. W tym roku miały kilka małych ale nie przetrwały jednej nocy, coś je zjadło Ale to jest właśnie natura...
Musimy powiesić budkę dla sów i nietoperzy, jest ich sporo w okolicy może zechcą u nas zamieszkać

Kiedyś będzie tu ogród 09:49, 13 lis 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
anka_ napisał(a)
Coś mi pożera różę...



Obnażacz różówka czy jakieś inne małpy, ale to nie są wżery opuchlaka ..
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies