Kasiu, jestem

Widzę, że niezawodna Asia już posunęła propozycje

Pytałaś mnie, jak widzę ten uskok przy ścieżce i ścieżkę z podjazdu do domu. Twoja ścieżka marzeń pokazała to, co miałam na myśli

Oczywiście do dopracowania, ale ogólny zarys jest widoczny
Ponieważ na całej działce zaplanowane są linie proste, więc pozostałam przy nich, dodając właśnie takie uskoki jak na Twoim pinie.
Po prawej stronie przedogródka dodałam mały uskokowy placyk na ewentualne donice lub ławeczkę.
Pod samym domem możesz robić nasadzenia cieniolubne, a na słonecznej części słońco i sucholuby - nie będziesz miała roboty z podlewaniem