Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 21:40, 12 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiolaaa napisał(a)
a co to za odmiana rozy na krateczce ? piekna jest

Leonardo da Vinci. Do twarzy mu z dojrzałymi Limkami, prawda?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 19:55, 13 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Prawda.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasia_CS 20:15, 13 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a))
A następne dla Kasi - Leoś z Limkami i kolejna kulka cisowa


Ale, że dla mnie ? Cud miód! Bardzo ładnie się zgrywają muszę powiedzieć i z chętnie dorzucę Leosia w okolice hortek - pewnie wiosną i kuleczka kształtna baaardzo!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 08:37, 14 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Brzozowadziewczyna napisał(a)

A wiesz, że myślałam też o takiej opcji? Choć te dwie też ładnie się układają z resztą. Poczekam rzeczywiście do przyszłego roku, zobaczę, jak wszystko się rozrośnie i jeśli będzie wolne miejsce, pójdę w trzecią Artemis. Dzięki, że pochylasz się nad tymi moimi rabatkami


Mam nadzieję, że nie jestem nachalna Jakby co, to daj znać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 21:54, 14 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Anulko, pierwsze specjalnie dla Ciebie


Agatko, ależ ja nie jestem niewiernym Tomaszem, wierzę na słowo.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 11:30, 15 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)


Mam nadzieję, że nie jestem nachalna Jakby co, to daj znać

Ewo, ja sobie BARDZO cenię Twoje, jak i innych Dziewczyn rady. Dają możliwość spojrzeć na ten kawałek ziemi innym okiem, nie mówiąc o informacjach, które dzięki Wam nabywamPozdrawiam ciepło!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:30, 15 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)


Agatko, ależ ja nie jestem niewiernym Tomaszem, wierzę na słowo.

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:01, 16 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Czy ja pisałam, że przesadziłam rodki? To przesadziłam To teraz mam ponad metrową lukę do zapełnienia pomiędzy w/w a hakonkami na brzegu i proszę o konsultacje Tak, wiem, że za 5 lat luki by nie było, ale TERAZ jest i trzeba ją zapełnić Moje pomysły: azalia zimozieona plus może jakaś kuleczka, ale nie cis bo za kwaśno, więc co? Lub pociągnąć bergenie, które już tam rosną, żeby w miarę spójnie było. Lub??
Fotki szybkopoglądowe idąc od domu, kończąc przy furtce:
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
eVka 14:18, 16 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Czy ja pisałam, że przesadziłam rodki? To przesadziłam To teraz mam ponad metrową lukę do zapełnienia pomiędzy w/w a hakonkami na brzegu i proszę o konsultacje Tak, wiem, że za 5 lat luki by nie było, ale TERAZ jest i trzeba ją zapełnić Moje pomysły: azalia zimozieona plus może jakaś kuleczka, ale nie cis bo za kwaśno, więc co? Lub pociągnąć bergenie, które już tam rosną, żeby w miarę spójnie było. Lub??
Fotki szybkopoglądowe idąc od domu, kończąc przy furtce:

Mam podobny dylemat na rodkowo-sosnowej i chyba pójde w niskie azalie, na których na razie kompletnie się nie znam.
____________________
Anda 14:54, 16 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Moje zdanie znasz, jestem za nasadzeniami bardziej okrywowymi, jednolitymi, tak, zeby dobrze bylo widac rozaneczniki.
Pisalas, ze chcesz posadzic:

Brzozowadziewczyna napisał(a)
Pójdę w hakone, hosty i paprocie.


Nie chcesz ich dac po calosci?

Nie zapomnij o Athyrium niponicum 'Metallicum' i psim zebie

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies