Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 21:06, 15 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Agania napisał(a)
Czytałam smutną historię poprzedniego ogrodu....właścicile nic z ogrodnictwem nie mieli wspólnego...Piękny był..grunt to pamiątka dzięki Twoim zdjęciom


Teraźniejszy ogród to jak zielona wyspa nad wodą, można oddychać pełną piersią...cudownie, że jesteś z nami na ogrodowisku

Z tym księżycem to pojechałaś mój Ty fotografie


Aguś życie nie zawsze jest wesołe, ale to chyba sama dobrze wiesz...
Tamten ogród ma mnóstwo zdjęć, ale jeszcze nie doszłam do etapu w którym mogę je oglądać bez emocji.

Zamiast rozpaczać wolę się delektować obecnym stanem rzeczy. Ten ogród to niekończąca się historia, ciągle coś robię i stale rodzi się nowe. Kocham to
Dla tego stawu straciłam zupełnie głowę, w przyszłym roku zyska zupełnie nową oprawę, będzie nowy most i jak się uda fontanna na środku no i łódka z kutym oparciem...marzę o sesjach ślubnych w moim ogrodzie
Ciekawe czy to miałoby rację bytu?

Księciunio to model idealny





____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 21:08, 15 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Alicja169 napisał(a)


Jakim obiektywem tak superaśne foty robisz?
Też bym chciała......


Alu to zdjęcie z kompaktowego Pentaxa x70
Miło mi, dziękuję!

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Alicja169 21:20, 15 paź 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Kapitalne!! To drugie też
Myślałam, że dysponujesz jakimś super obiektywem do zdjęć macro ale Pentax to jest Firma!
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
dana1s 21:22, 15 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Alicja169 napisał(a)
Kapitalne!! To drugie też
Myślałam, że dysponujesz jakimś super obiektywem do zdjęć macro ale Pentax to jest Firma!


Alu dziękuję!
To zwykły aparat, ale zgadzam się że Penatx to porządna firma

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
mirkaka 08:28, 16 paź 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
dana1s napisał(a)


Agniesiu dokładnie tak, koparka wyrównała teren i został wybrukowany. Drzewa, płot, oczko... wszystko. Wiem, że każdy robi jak mu pasuje, ale brzóz nie mogę odżałować. Szkoda bardzo, były cudne!

Gra bo to kiedyś był jeden ogród ja tylko się wpasowuję z moimi nasadzeniami
Myślę, że to ta odmiana.
Miłego dnia!


Widocznie ogród nie miał dla nowych właścicieli znaczenia. Kupili ten dom ze względu na inne wartości. Dla nas ogrodników takie działanie jest nie do pojęcia Dla mnie patrząc na te zdjęcia ogród miał większą wartość niż dom.
Myśląc o swoim domu, czasami zastanawiam się że gdyby sytuacja życiowa zmusiła mnie do sprzedaży, to zawsze myślę że ogród byłby składową podbijającą jego wartość. Widać że nie dla wszystkich.
Danusiu, masz zmysł artystyczny, nowy ogród będzie jeszcze piękniejszy
Aparatu foto zazdroszczę, ale myślę że nawet gdybym miała taki sam to nie potrafiłabym robić tak cudnych zdjęć.
Ciekawe jak wyglądałby mój ogród w Twoich oczach ?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
anka_ 08:52, 16 paź 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Jestem tylko cichym słuchaczem i obserwatorem twoich ogrodowych opowieści, ale przyznam, że zakręciła mi się łza w oku jak przeczytałam o poprzednim ogrodzie. I nie jestem sobie w stanie wyobrazić co ty musiałaś czuć.
Ale zaczęłaś pisać nowy rozdział życia i ogrodowej przygody. Jeszcze piękniejszy, z przestrzenią, romantycznością i tym 'czymś'. Bo ten ogród zdecydowanie to 'coś' ma. Ten nie do końca dający się zdefiniować spokój, magię... ogród w którym tak dużo się dzieje, a jednocześnie człowiek znajduje ukojenie...
Szczęśliwcami są ci, którzy mieli okazję poznać twój ogród na żywo. Bo skoro na fotkach (wspaniałych) budzi takie emocje, to na żywo musi być raj...

dana1s napisał(a)
Dla tego stawu straciłam zupełnie głowę, w przyszłym roku zyska zupełnie nową oprawę, będzie nowy most i jak się uda fontanna na środku no i łódka z kutym oparciem...marzę o sesjach ślubnych w moim ogrodzie
Ciekawe czy to miałoby rację bytu?
Jak najbardziej by miało. Taką magię, zwiewność i romantyczność trudno znaleźć. A staw to taka wisienka na torcie w tym wszystkim.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
pestka56 10:11, 16 paź 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Macham poruszona i pobudzona do rozpoczęcia nowego dnia jak zawsze urodą twojego ogrodu.
Sesje ślubne i nie tylko, super pomysł i na pewno wypali. Myślę, że już mogłabyś zacząć rozpowszechniać informację o takiej możliwości. Najlepiej na facebooku. Wiem, wiem, facebook... Ale uwierz jest bardzo wygodny i skuteczny pod tym względem. Moja córka i jej malutka firemka to żywy przykład tego. 3 lata i ledwo radzi sobie z ilością zamówień. Także kilka osób, które prowadzą rękodzięło świetnie sobie radzi linkując do swoje strony na grupach np. o architekturze i wnętrzarstwue.
____________________
Kasia
pestka56 10:12, 16 paź 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Jeszcze, pytanie, które kołacze mi się od początku kiedy pokazałaś, że masz staw. Czy nie masz kłopotów z glonami i innym paskudztwem w wodzie?


Popatrz to jest dopiero miniaturka domu
https://www.dwell.com/article/casa-r-felipe-lagos-prefab-e367ca38
____________________
Kasia
anabuko1 12:02, 16 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
dana1s napisał(a)


Alu dziękuję!
To zwykły aparat, ale zgadzam się że Penatx to porządna firma


Danusiu co to jest ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anka_ 12:59, 16 paź 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
anabuko1 napisał(a)
Danusiu co to jest ??
Mi to na odorka wygląda. (ciekawe czy dobrze typuję) Niesamowite jak owady cudownie wyglądają w makro.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies