Witam serdecznie w moim ogrodzie
Bardzo się cieszę, że moje fotki Ci się podobają. Natura to piękna modelka i o każdej porze roku jest bardzo efektowna.
Dziekuję!!
Zapraszam i pozdrawiam życząc miłego dnia!!
Dzień dobry,
zwiedziłam już Twój piękny ogród! Jestem zachwycona! (U mnie też (nie)stety pieski co chwilę niwecz a moje starania Mam pytanie o tą obłędną rozplenicę Black Beauty - pamiętasz może jak gęsto ją sadziłaś? Planuje u siebie szpaler ale zastanawiam się jakie odległości przygotować.
Znalazlam to co pisalysmy przy wczesniejszym planowaniu.
Jesli zrobisz tam sciezke na 1m i rabate na 2m to powinno byc ok. Przy domu nie bedziesz miala zadnej rabaty, tylko chodniczek. Jesli chcesz zrobic chodniczek na 80cm to tez mozesz. Taczka tez sie da wtedy przejechac