Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

...uDany ogród 07:56, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
bql3 napisał(a)
Dana,

Popadam w zachwyt - bo masz wielki dar "trzaskania" bardzo pięknych i efektownych ujęć gdzie emanuje piękny klimat na twoich fotkach - jeszcze raz chylę czoła a z mojej strony wielki szacun.
Oczywiście dalej podglądam Twój piękny ogród, choć czas nie zawsze pozwala na wpisy....

pozdrawiam
Jan


Witam serdecznie w moim ogrodzie
Bardzo się cieszę, że moje fotki Ci się podobają. Natura to piękna modelka i o każdej porze roku jest bardzo efektowna.
Dziekuję!!
Zapraszam i pozdrawiam życząc miłego dnia!!

Ogród Basi 07:28, 02 lis 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Do góry
basia3012 napisał(a)


Hortensje jeszcze w różu.


Witaj. Piękny jesienny ogród widzę, bardzo zadbany. A tych różowych jeszcze hortensji zazdroszczę. Jak to możliwe bo u mnie od dawna uschnięte

Dobrze że pytasz o biohumus w płynie bo też jestem zainteresowana...
Walczę z ogrodem :) 01:43, 02 lis 2018


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
Do góry
mirela napisał(a)
Rozplenica Black Beauty



Dzień dobry,
zwiedziłam już Twój piękny ogród! Jestem zachwycona! (U mnie też (nie)stety pieski co chwilę niwecz a moje starania Mam pytanie o tą obłędną rozplenicę Black Beauty - pamiętasz może jak gęsto ją sadziłaś? Planuje u siebie szpaler ale zastanawiam się jakie odległości przygotować.

Z góry dziękuję zaodpowiedź!
A.
Ogród Basi 23:55, 01 lis 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry
Jeszcze hortensja piłkowana wypuściła kwiatek.


Chyba wiosną trzeba skrzyneczki odświeżyć.
Ogród Basi 23:53, 01 lis 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry




I znowu Fortegilla.


Ogród Basi 23:50, 01 lis 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry
Tawuła ale nie pamiętam nazwy odmiany. Czy Golden Princess? Może ktoś wie? Podoba mi się ten kolor jesienny.






A tu Fortegilla.
Ogród Basi 23:45, 01 lis 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry


I wiąz jeszcze w liściach.




Trzmielina oskrzydlona.


Widać "skrzydełka".
Ogród Basi 23:41, 01 lis 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry
Trochę dzisiejszego, listopadowego ogrodu.

Tu Arabella jeszcze małe kwiatki ma.






Kalina miniaturowa już bez liści.
Za drzwiami do ogrodu... 23:35, 01 lis 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
anpi napisał(a)

Słodziutka półeczka...tylko do schrupania... Uwielbiam takie, moja siostra ma taką ale nie chce mi jej dać...
Ogród z koniczynką 23:31, 01 lis 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
anpi napisał(a)
Ale ślicznie przebarwiły się te berberysy w rabacie z kotwicą
Czekam z Tobą na rozkwit różyczek.Czy na wiosnę będziesz wysadzać je do gruntu?

Cyknęłam fotkę różyczce, która nieśmiało pokazuje kolorek ecru, jeden pąk usechł...

teraz słabo widać...może w dzień będzie lepsza fotka...
Ogród bez roweru 23:13, 01 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Kowalik mnie odwiedził
Ogród bez roweru 23:12, 01 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Idzie jesień. Ale niektórym moim roślinom coś się pokićkało.

Naparstnica zbiera się do kwitnienia.

Kwitnie kuklik z Pęchcina

Posadzone w sierpniu cisy mają mnóstwo pąków. Trochę mnie to martwi.
Tu narazie jest ściernisko... 23:02, 01 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
BasiaLT napisał(a)


Jesien piekna ale kapusty wymiataja
Podwórkowa rehabilitacja 22:32, 01 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
ryska napisał(a)





Fantastyczna fotka
W samym słońcu 22:16, 01 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
sarenka napisał(a)
Nie ma u mnie w ogrodzie za wiele roślin,ale borówki wyglądają teraz cudownie i ciągle na nie zerkam

Te doniczki od strony tarasu to 2 m
Miarka i doniczka na przeciwko borówek to 3 m.
Zaraz jeszcze zdj dołączę

A tak zdj z parteru wygląda owocowe drzewa pod sam dom niemal by trzeba było sadzić,a te 10 drzew trzeba gdzieś upchnąć albo z 8 chociaż


Znalazlam to co pisalysmy przy wczesniejszym planowaniu.
Jesli zrobisz tam sciezke na 1m i rabate na 2m to powinno byc ok. Przy domu nie bedziesz miala zadnej rabaty, tylko chodniczek. Jesli chcesz zrobic chodniczek na 80cm to tez mozesz. Taczka tez sie da wtedy przejechac

Ukojenie 22:15, 01 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Lubie te świeta







troche sie przeliczylismy z czasem, ale dobrze, ze latarke mielismy
Jestem padnieta a jutro normalny dzien pracy
Ptasi gaj 22:06, 01 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
CD





6 czer br


Ta sama wierzba teraz

Ptasi gaj 21:59, 01 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
CD









Elu, piękne ujęcia ogrodowe, błękit, trawy, drzewa, słońce, cudo! Powiedz mi co za odmiana sosny na ostatnim zdjęciu? Wspaniała
Ptasi gaj 21:50, 01 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
CD







Przerwa na kawę... 21:50, 01 lis 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Uwielbiam szarłat. Na stałe zagości chyba na tej rabacie. Rdest himalajski nadal kwitnie.

Trochę przycięłam hortkę to i różanecznik teraz widać


Jabłonka pełna mini jabłuszek i ogólny widoczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies