Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi
20:00, 29 paź 2018
Sylwia wrzosy nie, bo to jest w sumie czesc gospodarcza poza ogrodem. Przybylo by mi pracy.
Ewo z 4 pieluszki i chusteczki. Tak aby na spacer miec w razie "W"
dzis bylam chwile w ogrodzie podwiazalam trawki i posadzilam troche cebulek. Mam jeszcze calykoszykszafirkow i wtykam je na trawnik kolo skrzynki na listy. Bedzie listonoszka miala na czym oko zawiesic
zakwitly mi jeszzce dwie jezowki z tych siewek przesadzanych na rozsadnik. Jedna jest chyba odmianowa, no kolor ma w kazdym badz razie czerwono- pomaranczowy.
Ewo z 4 pieluszki i chusteczki. Tak aby na spacer miec w razie "W"
dzis bylam chwile w ogrodzie podwiazalam trawki i posadzilam troche cebulek. Mam jeszcze calykoszykszafirkow i wtykam je na trawnik kolo skrzynki na listy. Bedzie listonoszka miala na czym oko zawiesic
zakwitly mi jeszzce dwie jezowki z tych siewek przesadzanych na rozsadnik. Jedna jest chyba odmianowa, no kolor ma w kazdym badz razie czerwono- pomaranczowy.