Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W kamiennym kręgu od początku 11:32, 28 paź 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 11:31, 28 paź 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 11:30, 28 paź 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 11:27, 28 paź 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Tak wygląda dzisiaj.
Dużo pustej przestrzeni, bo ze względu na panującą w Kamienny ogromną suszę nic tam nie przesadzałam. Zrobię trochę ładu po wykopaniu dalii. Wsadzę kilka krzewów strukturalnych (cisy i bukszpany, może berberysy)
Królują oczywiście dalie, bo inne rośliny już przekwitły. Gromadzę byliny i trawy, bym w przyszłym roku mogła powiedzieć, że mam rabatę....prawiie angielską

W kamiennym kręgu od początku 11:18, 28 paź 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Posadziłam pod murem kilka róż, by tworzyły w przyszłości tło.
Rośnie też perukowiec i jaśminowiec. Znalazły tutaj przypadkowe miejsce, roślinki, które mi się namnożyły, takie jak żurawki i rozchodniki. Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądać na finiszu. Kolory raczej ogniste.
Rok 2017
W kamiennym kręgu od początku 11:11, 28 paź 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Zchęcona ostatnim artykułem Danusi, pokażę Wam moją rabatę....nie powiem przecież, że angielską....ale jest trochę inna niż pozostałe
Powstaje przy budynku garażu. ma ok 20 m długości i na razie 2,70 szerokości.
Kiedyś była wąską rabatą, na której sadziłam tulipany, a po ich przekwitnieniu, aksamitki lub goździki.

Rok 2013

rok 2014

2015 rok
Przedziwny Ogród 11:11, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Anda napisał(a)
Super wianek, taki jesienno-radosny


Dziękuję Lubię radosne kolory

Przedziwny Ogród 11:07, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Magleska napisał(a)




Przedziwny Ogród 11:05, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Stroiki przepiękne. Zobisz je na jakieś podstawie?


Dziękuję Te stroiki robię w podłużnej donicy wypełnionej ziemią i pianką do sztucznych kwiatów. Jest okazały, bo i grób jest duży, rodzinny. Ale nie zasłania tablic z nazwiskami.



Zielona przestrzeń 11:03, 28 paź 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry
Taką niespodziankę mi wczoraj mężuś zrobił




Zaczątki nowej rabaty już są
Przedziwny Ogród 10:55, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Masz zdolności!




Oj tam, oj tam. Czasami coś się uda



W kamiennym kręgu od początku 10:55, 28 paź 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
m_gocha napisał(a)
Aniu! Cudne jesienne widoki wrzuciłaś. Takie ciepełko jesienne z nich bije
Ale jak pokazałaś wiosnę... to już tęsknię do tych widoków
Macham cieplutko

Małgosiu, zatem czekamy na takie widoki

Przedziwny Ogród 10:51, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Zdolne łapki robią piękne rzeczy i dekoracje i wianki
A ten twój głóg to chyba wcale nie ma takich małych owocków ??


Dzięki
Głóg jest teraz ciemnoczerwony, wielkości zielonej wiśni.



Przedziwny Ogród 10:48, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Dominika11 napisał(a)
Wiedziałam, że trafię na jakieś ozdoby
To co proste - najpiękniejsze

Stroiki też piękne



dziękuję


W kamiennym kręgu od początku 10:47, 28 paź 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Alicja169 napisał(a)
Każdy z pokazanych bukietów byłby piękny jeśli go utrwalisz

Dlatego tak trudno mi wybrać:
P
Przedziwny Ogród 10:45, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
dana1s napisał(a)
Piękne wiązanki, ale mój wzrok powędrował na pomnik Marianna i Józef to tak jak moi dziadkowie


Dziękuję Te imiona kiedyś były na czasie. Na co trzecim grobie są.



Przedziwny Ogród 10:41, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Waclaw napisał(a)


Klon Ginnala


Dziękuję Wacku Wezmę pod uwagę




Przedziwny Ogród 10:38, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Ale piękna u ciebie jesień, aż oczy cieszy.



Fajnie tak po wspominać...Prawda?



Przedziwny Ogród 10:35, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
gosika67 napisał(a)
Cześć no ładne niedobitki, przecież do całe bukiety.U nas dzisiaj wietrznie, ale słonecznie, całą noc padało, aż woda z beczki się wylewała i trochę bałaganu mi się zrobiło przez ten wiatr.Krzewuszki u mnie mają pojedyncze kwiatki. Cynie też na drugi rok posieje, dużo wnoszą kolorów,pozdrawiam.


Te niedobitki to były barwne plamki w ogrodzie. Były, bo w sobotę zrobiłam ze wszystkim porządek. U nas też się dzisiaj ochłodziło i pada. Ale od poniedziałku ma się ocieplić, więc po południu cd porządków.
w przyszłym roku cynie będą nr 1 w moim ogrodzie. Mimo suszy sprawdziły się.



Przedziwny Ogród 10:22, 28 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
dana1s napisał(a)
Cześć Aguś!
Piękne niedobitki jeszcze masz w ogrodzie, niestety coraz mniej koloru. Wiatr strącił u nas większość liści... chyba zima powoli się do nas wybiera
Masz zdolnego Syna i jaki chętny Super, może moi tez kiedyś będą tak mamusi dogadzać
Buziaki!


Teraz u mnie to samo....Przycięłam prawie wszystkie róże. Obcięłam hosty, jeżówki, floksy, Wyrwałam wszystkie jednoroczne kwiaty, Powoli wiąże trawy.... Drzewa łysieją
Kwitną teraz kremowe chryzantemy !

U syna krucho z czasem. Będzie robił wieczorami. Do wiosny zdąży

Ach te kolory...wracajcie....



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies