Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ptasi gaj 21:15, 22 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Irga Julianem







Za drzwiami do ogrodu... 21:14, 22 paź 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Magleska napisał(a)

czemu się nie posiedzi ? stało się coś z nimi ,czy po prostu ,że coraz zimniej .....
pewnie to........bardzo fajna klimatyczna miejscówka
jesienne kadry też ślicznie

..ja już poduchy pochowałam - koniec przesiadywania -jeszcze liście trzeba posprzątać ,narzędzia pomyć i kończę sezon ..


..i znowu kilka miesięcy trzeba czekać na wiosnę ....


Jak to mówią,lepiej na zimnym nie siadać bo można "wilka złapać"
U mnie poduchy też pochowane,jedynie na tarasie zostały
A do tej wiosny trochę daleko...nie?
Przede mną jeszcze sadzenie tulipanów i krokusów ,których domówiłam i kilku róż.A z liśćmi to nie skończona bajka,brzozowe...dębowe i potem jeszcze bukowe ,nie wspomnę o tych wszystkich innych drobnych ...Traw mam niedużo to i wiązanie szybko pójdzie
A potem jeszcze kopczykowanie róż i może owinąć co nieco...
Posprzątać doniczkowe,co trzeba przezimować cieplej to do piwnicy albo garażu...itd....
To i ogólnie na posiedzenie ...czasu brak

Ogród w Klein Kottorz 21:14, 22 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
Hortensja ogrodowa, która mnie wciąż zachwyca, zdjęcia nie oddają jej prawdziwego koloru.







Ogród z wilkiem zamkn. 21:13, 22 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
jolanka napisał(a)
Mnie też podobają się te zdjęcia Wiem jak to jest kiedy ma się nowy aparat w ręku

to na pewno zrozumiesz moje dzisiejsze nadmierne focenie
jestem nim zachwycona ..... ale trochę czasu upłynie zanim sie go nauczę



Ptasi gaj 21:11, 22 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Kilka fotek wczorajszych







Ogród z wilkiem zamkn. 21:11, 22 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Wielce udany nabytek - zdjęcia przepiękne

zdradź w co zainwestowałaś?

priv dostałaś
to teraz pozanudzam kolejnymi fotkami



Przedziwny Ogród 21:10, 22 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Wpadłam "wybadać" tę ważkę, co masz na awatarze To dopiero biżuteria - najwyższych lotów


Ważka ma się dobrze ale jest bardzo samotna.... Teraz potrzebuję czegoś o niższych lotach

Po porządkach jesienno-ogrodowych wzięło mnie na wspominki...








Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:08, 22 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Irga

tawuła


Ogród w Klein Kottorz 21:08, 22 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
A to dzisiejsze portrety kwiatuszków:











Ogrodowy spektakl trwa ... 21:07, 22 paź 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Mirus zaglądam bardzo czesto ale nie umiem zabrac głosu w Waszych uczonych dysputach.



Bogdziu jak przeczytałam Twój post to cały dzień się śmiałam - no fakt uczone dysputy


kwietniowy bukiecik dla Ciebie

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 21:05, 22 paź 2018


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Do góry
effka napisał(a)
DĄB pięknie się przebarwia.


Dąb jest przepiękny Nawet nie wiedziałam,że tak cudnie się przebarwia Z ambrowca na razie się wyleczyłam, bo za bardzo wymagający. Drzewa jeszcze nie wycięliśmy, a teraz najlepsza pora.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:04, 22 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Kimono


Sally Holms powtarza

Ambrowiec

Przedziwny Ogród 21:03, 22 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Nooo widziałam kilka ciekawych ujęć, żółta róża przecięta miotełką trawy mnie urzekła. Miłorząb pięknie daje po oczach.


Oj dziękuję bardzo Uczę się od mistrzyni
Powoli kolory w moim ogrodzie zanikają. Dużo kwiatów już wycięłam albo usunęłam. Miłorzęby są piękne, może jeszcze ze dwa dokupię. Teraz się skupię na drzewach lub krzewach o mocno czerwonym kolorze liści jesienią.

A tak było miesiąc temu....


Ogród w Klein Kottorz 20:59, 22 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry









Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:57, 22 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Dobrze, że są fotki bo od jutra szaro buro za oknem ma być



pierwszy kłos na tej limonkowej rozplenicy

a to hameln

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:56, 22 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kolejne astry kwitnące zastałam




Sylwuś mogę liczyć na te trzy pliss -cudne są .....
ja mam na razie tylko Memory dla Ciebie ale może coś jeszcze zechcesz w zamian

ps przepiękne fotki moc kolorów jesiennych ,cudo
Przedziwny Ogród 20:54, 22 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Gardener27 napisał(a)
Kolorów w ogrodzie całe mnóstwo, niby koniec października a jest czym oko nacieszyć

Zastanawia mnie ile razy w roku formujesz swoje iglaki ? Idealne np. kule na pniach bez przyrostu o tej porze roku to rzadkość a Ty takie posiadasz. Ja swoje ostatni raz goliłem w sierpniu u już są poczochrane.



Pogoda była idealna, by nacieszyć oczy kolorami. Rzadko się zdarza, że wrzesień i październik są takie cudowne. Teraz spokojnie bez wyrzutów mogę wszystko porządkować
Obornik sypnę w listopadzie jeden raz a na wiosnę drugi. Myślę, że na mojej piaszczystej ziemi dopiero on zadziała.
W tym roku iglaki były przycinane tylko dwa razy. Mimo podlewania, susza robiła swoje. Nie chciałam by po cięciu zostawały przysuszone końcówki. Ostatni raz przycinałam na początku września.



Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:52, 22 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:52, 22 paź 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
anpi napisał(a)
Piękne jesienne barwy w Twoim ogrodzie,i te ogniste i te delikatne różane....A co tak ślicznie wybarwiło się pod jabłonią?
Aniu to liście piwonii

Ogród w Klein Kottorz 20:49, 22 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry












Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies