Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Jurajski Ogród 16:02, 22 paź 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Anula, proszę bardzo

Izo, bardzo dziękuję, ale z tą idealną pielęgnacją to przesadziłaś. Brzoza to popularna szczepiona Youngii, tnę ją na przełomie lipca/sierpnia, co roku.

Danusiu, dziękuję. Jak miło Cię gościć. "Zielone grzebienie" to trafne określenie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będą już bardziej cisowe fale niż grzebienie. Miłka powinna już w przyszłym roku dać u Ciebie efekt mgiełki (choć ja w tym roku posadziłam w czerwcu na innej rabacie młode siewki i teraz kwitnie jak szalona, może gleba jej odpowiada u mnie?, taka byle jaka?). Kolory? Tak, kolory są, ale już z każdym dniem mniej.

Dla Was jeszcze kolorowa jesień:




Cis - Taxus 15:44, 22 paź 2018

Dołączył: 17 maj 2014
Posty: 44
Do góry
Toszka napisał(a)
Marcinie - cisom wyjdzie to na zdrowie, a i tobie w przyszłości też


U mnie chyba sytuacja się ustabilizowała. Co prawda po wymianie 12 szt. z pierwszych pięćdziesięciu i dosadzeniu kolejnych 15
Teraz wszystkie, no może poza jednym wyglądają całkiem zdrowo
Szmaty nie ma, uprzedzając pytania




No i śliwa wiśniowa całkiem fajnie się tam wkomponowała mam nadzieję, że będzie jej tam dobrze.





Pytanie ile powinienem je przyciąć i czy teraz czy na wiosnę?
Ogród na piasku i z wielkim murem 15:08, 22 paź 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Szybko popstrykałam parę fotek i do domu, bo zimno, prognozy niedobre na najbliższe dni, i choć nie skończone prace ogrodowe a właściwie totalna przewalanka na rabatach, to jednak nie warto narażać zdrowia. Zrobiłam sobie przerwę w pracach
Ogród na piasku i z wielkim murem 15:03, 22 paź 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Ogród na piasku i z wielkim murem 14:57, 22 paź 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Coraz mniej liści, kolory nie tak złociste, ale nadal jeszcze ogród jesienny cieszy

Ogród na piasku i z wielkim murem 14:41, 22 paź 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
gobasia napisał(a)
witaj Alicjo

Świetne zdjęcia...

mur to stał się ozdobą Twojego ogrodu..super z tymi okienkami


Dzięki Gobasiu
Cały czas usprawniam obsadzenia wokół muru, zależy mi aby to nie był monolit, ale to na czym mi zależy dość wolno rośnie. Chodzi o hederę bo jest zimozielona
Wielicka przygoda ogrodowo / remontowa 14:28, 22 paź 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Ogród do odnowy 14:16, 22 paź 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
gosiu a to za piękność zaczyna się przebarwiać? To jakiś bodziszek?



I co to po lewej z koralikami?
Kolorowy ogród na piasku 14:09, 22 paź 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
viva napisał(a)
Z porannym słonkiem i mgiełką









A mnie te widoki zachwyciły, jaka piękna harmonia. Tu wszystko jest na swoim miejscu. Mimo tego, że mamy już jesień chętnie zobaczyłabym choć parę letnich migawek.
Pozdrawiam
Ogród do odnowy 14:07, 22 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
reszta zdjęć i idę na rehabilitację




i ten potwór rozplenica wschodnia - w połowie jesienny, w połowie letni

Ogród do odnowy 14:04, 22 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Aniu na szczęście i na dodatek jeszcze liście trzyma podobnie jak ussyryjski. Reszta klonów prawie łysa


zachwyca mnie w tym roku cypryśnik błotny - zdjęcie nie oddaje tego koloru, on jest matowo rudy - te igły są mięciutkie i jeszcze pełne życia




może jeszcze uda mi się zrobić lepsze zdjęcie
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 14:02, 22 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Dalie



Jestem ich wielbicielką. Piękne i fajnie, że pokazałaś, wpatruję się pilnie i podziwiam.
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 13:58, 22 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Zajrzę (...) Witek w akcji spawalniczej.










Jak rycerz normański w armii Wilhelma Zdobywcy atakujący Anglię.
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 13:47, 22 paź 2018


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Dzisiaj było bardziej słonecznie i przyjemnie.





Wow ale ogromne cisy.

Ale dlaczego wsadzilas tego 3 kulowego cisa razem z doniczka w ziemie a nie bez?

Za drzwiami do ogrodu... 13:38, 22 paź 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11992
Do góry
anpi napisał(a)

Aniu z kwitnących takie jeszcze dziś na szybko,uchwyciłam telefonem


Pięknie u Ciebie, jaka to roślinka na pierwszych zdjęciach?

Pięknie wyglądają róże na tle tego płotu, romantycznie,
Jak się sprawuje żywopłot z tego jałowca, ja miałam ich kilka i wszystkie po 20 latach wycięłam, bardzo brzydko na starość wyglądały.
Pozdrawiam jesiennie
Ogród z wilkiem zamkn. 13:31, 22 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Magleska napisał(a)





Ale czaderska ta pajęczyna w listku a zdjęcia z każdym kolejnym lepsze
Ukojenie 13:31, 22 paź 2018


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
zoja napisał(a)

Sumak ma swoje 5 minut



Piękna ta jesienna czerwień.
Sumaki to dla mnie jedne z najpiękniej wyglądających jesienią drzew - czerwień ich przebarwień aż razi w oczy a i pokrój mają niebanalny Jednak nie mam żadnego bo się "ich boję" a raczej ich odrostów korzeniowych mocno inwazyjnych. Nie masz z tym problemu u siebie? Pozdrawiam Zoja.
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 13:18, 22 paź 2018


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Taras w deszczu





Urzekająco i pięknie. Jesienne zdjęcia - cudowne, wszystkie co do jednego zachwycają. Jesień ma jednak w sobie "to coś" i choć "szkoda lata" to nie można jej odmówić niesamowitego piękna. Pozdrawiam serdecznie
Ogród do odnowy 13:15, 22 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry



doczekałam, pierwszego kwitnienia astra wrzosolistnego



Aster bocznokwiatowy Lady in Black

Ogród w remoncie 12:50, 22 paź 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Miskant Little Miss

Asiu to zeszłoroczna fotka. Mogłabyś mi pokazać jak wygląda teraz, bo nie mogę go namierzyć.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies