Jurajski Ogród
16:02, 22 paź 2018
Anula, proszę bardzo
Izo, bardzo dziękuję, ale z tą idealną pielęgnacją to przesadziłaś. Brzoza to popularna szczepiona Youngii, tnę ją na przełomie lipca/sierpnia, co roku.
Danusiu, dziękuję
. Jak miło Cię gościć
. "Zielone grzebienie" to trafne określenie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będą już bardziej cisowe fale niż grzebienie
. Miłka powinna już w przyszłym roku dać u Ciebie efekt mgiełki (choć ja w tym roku posadziłam w czerwcu na innej rabacie młode siewki i teraz kwitnie jak szalona, może gleba jej odpowiada u mnie?, taka byle jaka?). Kolory? Tak, kolory są, ale już z każdym dniem mniej.
Dla Was jeszcze kolorowa jesień:
Izo, bardzo dziękuję, ale z tą idealną pielęgnacją to przesadziłaś. Brzoza to popularna szczepiona Youngii, tnę ją na przełomie lipca/sierpnia, co roku.
Danusiu, dziękuję
Dla Was jeszcze kolorowa jesień: