Kiedyś będzie tu ogród
20:40, 20 paź 2018
Nooooo... a nie ładnie wygląda?
Przy robieniu oczka po raz kolejny przekonałam się, że metraże w ogrodzie (zwłaszcza przy spadku terenu jak u mnie) to idą ww myśl zasady "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Miałam wielki, płaski kamulec i miał stanowić całą podstawę kaskady/wodospadu. Na to stopniowo mniejsze- cała wizja w głowie. Tak pięknie miało być.