Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Podwórkowa rehabilitacja 18:18, 16 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
marba napisał(a)

Ależ to pięknie wygląda. Cudna gra kolorów.

Też mi się podoba

Dzisiaj jeszcze takie widoczki.


Zielony AZYL 18:14, 16 paź 2018


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Do góry
anpi napisał(a)
Jaka to różyczka jak Ci obficie jeszcze kwitnie?
Ale cieplutko te wszystkie trawki wyglądają


Aniu to róże NN okrywowe.
Na wiosnę dosadzałam taką

Podwórkowa rehabilitacja 18:10, 16 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Napia napisał(a)
Piękna ta gaura... nie znałam jej, a tu człowiek ciągle uczy się czegoś nowego Zdjęcie prześliczne. Zresztą nie tylko to Kapusta ozdobna to hit - chyba w przyszłym roku też o niej pomyślę.
Budowlanego bałaganu nie zazdroszczę, ale efekt na pewno będzie świetny. Tylko białego płotku trochę żal


Piękna, nie mogę się napatrzeć na to piękno Połowa października a one w pełni kwitnienia. Budowlany bałagan skończony, teraz została kosmetyka ale nie ma na to czasu i drażni mnie taki stan.

Za płotkiem też już tęsknię. Patrzę na rośliny i takie potargane teraz są. Wcześniej płotek podkreślał urodę wysokich bylin i traw.
Ale nie da się, mam okrojone rabatki i efekt byłby groteskowy.


Zielony AZYL 18:07, 16 paź 2018


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Do góry


I nowa rabata


I dosadzone tulipany

Bylinowa łąka 17:36, 16 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6685
Do góry
Szczyt Baranie zdobyty. I jeszcze parę zdjęć ze szlaku.


Koniec.
Bylinowa łąka 17:25, 16 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6685
Do góry
Tu trochę lepiej widać jak skrzy.



A teraz zapraszam na krótką relację z wycieczki. Miały być połoniny, ale nie wyszło. W Beskid Niski trochę bliżej.
Wyruszyłam z Huty Polańskiej, po drodze mijałam taki kościółek.



Szlak prowadził przez las. Na drzewach nie było już połowy liści i pięknie przeświecało przez nie słońce.

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 17:22, 16 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
effka napisał(a)
I taki mały kobiecy szoping dzień jak co dzień kora, kantówki, śruby i inne duperelki.
Byłam z koleżanką, która nie mogła zajarzyć jak baba może takie rzeczy kupować i na uwiarygodnienie zrobiła mi foty w akcji.


Lubię tak!
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 17:14, 16 paź 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Halinko w gorach sa i lagodniejsze szlaki, nie trzeba od razu sie wspinac.





pogoda poprostu super jest, tylko dlaczego nie pada. Boje sie jak bedzie wygladal ogrod po zimie.

Bylinowa łąka 17:12, 16 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6685
Do góry
A tym się zajmowałam w czasie pobytu na działce. Oplewiłam porzeczki i agrest.

Winogrona, poziomki i maliny z drugiej strony. I em zdemontował kawałek ogrodzenia pomiędzy nimi, bo będziemy ogradzać całość jagodnika.
.
Już tak prawie połowę tego pasa pomiędzy wyplewiłam i wymyśliłam w trakcie, że na całości posieję na wiosnę grykę, jako nawóz zielony. Najwyżej troszkę ją przetrzebię przy krzaczkach, a tak to trawy i chwasty nie będą tak rosły. I jeszcze maliny muszę wyciąć i przesadzić, bo przy winogronach tylko tymczasowo są. A winogronom zrobić stelaż koniecznie.

Na koniec zostawiam poranne widoczki mieniące się w słońcu. Szkoda, że zdjęcia tego nie oddają.

Typografia ogrodu 17:09, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Typografia ogrodu 17:08, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Typografia ogrodu 17:06, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Małymi krokami-Ogród Wioli 17:06, 16 paź 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Gracillimusy i Morning Lighty jednak zakwitną


Typografia ogrodu 17:04, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry

Typografia ogrodu 17:03, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Typografia ogrodu 17:02, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Giganteus
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 17:01, 16 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Rdest sąsiadów, chce udusić mojego miskanta

Ostatnie sekundy 5-ciu minut trzmieliny oskrzydlonej

Hakonki - co ciekawe kwitną mi tylko te, które kupiłam jako Naomi, a identyczne jak one Aureole nie.. może jednak nie mam pomylonej odmiany?

I na zakończenie tak symbolicznie
Typografia ogrodu 17:00, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
I październikowo - wyrywam chwasty mam nadzieje już ostatni raz w tym roku
Typografia ogrodu 16:58, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Przerabiana rabata jest w 2/3 srogi. Jest nowa linia obrzeży. Przesadzone kilkanascie albo nawet kilkadziesiąt bukszpanow. Wylany fundament pod ławkę i wymurowana ławka z piaskowca. Ułożona ścieżka swobodna. Posadziłam tez kulka sesleri jesiennych. Przyjechał wczoraj głaz ale trzeba przenieść go na właściwe miejsce jeszcze. Potem pozostanie posadzenie cisów w lini ławki i irgi po całości. Mamy tez plan zespawac w końcu brakujące przęsła ogrodzenia.
Krajobraz księżycowy bo wszędzie jeszcze wykopy, spadające liscie lip i nieprzerobiony do konca obornik
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 16:58, 16 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Stefka

Wciąż tłocząca Pastella w kolejnej odsłonie barw


MW

Home&Garden - coś pięknego

Najbardziej dorodna z Kimonek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies