Rosliny nad zbiornikiem zdecydowanie w lepszej kondycji.
Te hortensje za leżaczkami zmusiły nas do przejścia na druga stronę, przy okazji odpoczęliśmy na leżaczkach.
Z okazji dzisiejszego święta wstawiam zdjęcie z innym spojrzeniem na Matterhorn. Nigdy nie widziałam podobnego ujęcia, a figura stoi i nawet widać na niej ząb czasu.
O roślinności na drugim planie nie napiszę dużo. Ot, trawka.
Bo to już dość wysoko jest (ok.2600 m. n.p.m.).
Oglądanie zaczęliśmy w przeciwnym kierunku niż ostatnio.
Udaliśmy się do miejsca z hortensjami. Ogród wyglądał inaczej, widać ,że susza daje się mocno we znaki roślinom, pomimo, że są porozciągane węże takie jak strażackie.
Część roślin jest po przypalana przez słońce, część usunięta, widać, że część wymieniona i nowe posadzone.